Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(nefifi @ 2015 04 09, 21:23)
manau, kad tik Latvijoj.

Taip šiuo metu Lt nedaro tad lieka LV ir Lenkija.
Papildyta:
QUOTE(Užsispyrusi @ 2015 04 09, 21:11)
Sveikos merginos,

Gal ne visai i tema as cia, bet nerandu kur dar galeciau paklaust. Gal zinot kur Vilniuje galima pasidaryt MTHFR geno tyrimus? Kazkaip nepaklausiau gydytojos, kur darytis, galvojau bet kuri laboratorija daro, o pasirodo, kad ne doh.gif

Aciu atsakiusioms 4u.gif

O kodėl norit daryti?
Atsakyti
Norėjau Jūsų nuomonės 4u.gif Jei hormonų tyrimai gerai neskaitant PRL, ar vertėtų juos dar kartą daryti? g.gif Ar jei jau pasidariau buvo geri ir daugiau nelysti? g.gif Nes man vistiek atrodo, kad su jei netaip jau gerai pas mane, nes ciklo pradžioje ir per O vienas kitas spuogas iškyla. Tai pat naktimis prakaitas muša atsikeliu šlapia visa (liuteininėje fazėje) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2015 04 09, 21:11)
Norėjau Jūsų nuomonės  4u.gif  Jei hormonų tyrimai gerai neskaitant PRL, ar vertėtų juos dar kartą daryti?  g.gif  Ar jei jau pasidariau buvo geri ir daugiau nelysti?  g.gif  Nes man vistiek atrodo, kad su jei netaip jau gerai pas mane, nes ciklo pradžioje ir per O vienas kitas spuogas iškyla. Tai pat naktimis prakaitas muša atsikeliu šlapia visa (liuteininėje fazėje)  doh.gif

nemanau, kad verta. dėl spuogų ar prakaito man labiau panašu į skydliaukės bėdas, o gal šiaip organizmo reakcija į kažką, kas nesusiję tiesiogiai su lyt. hormonų nukrypimais. TTH tyrėtės?
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 04 09, 23:16)
nemanau, kad verta. dėl spuogų ar prakaito man labiau panašu į skydliaukės bėdas, o gal šiaip organizmo reakcija į kažką, kas nesusiję tiesiogiai su lyt. hormonų nukrypimais. TTH tyrėtės?

Tikrai taip smile.gif bet prieš metus gerus g.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2015 04 09, 22:21)
Tikrai taip  smile.gif  bet prieš metus gerus  g.gif

Koks tth? Tyretes visus testo shbg Dhea?
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 04 09, 23:29)
Koks tth?  Tyretes visus testo shbg Dhea?

TTH-1,37. Nea nesityriau dhea g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 10 balandžio 2015 - 07:23
QUOTE(siaures meskute @ 2015 04 09, 21:34)
Taip šiuo metu Lt nedaro tad lieka LV ir Lenkija.
Papildyta:

O kodėl norit daryti?


doh.gif Ačiū 4u.gif

Endokrinologe sumąstė dar šiam tyrimui nusiųst, nes turėjau vieną nesivystantį ir vieną ankstyvą persileidimą. Ir daugiau niekaip nepavyksta pastot, o aiškių priežasčių nieks neranda.
Gal dar jai reiks pasiskambint ir pasiklaust, kur tuos tyrimus daro. Apie Latviją tikrai nieko neminėjo unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Esu naujoke kalbant apie hormonu tyrimus, tad noreciau pasikonsultuoti su zinovem smile.gif
Perskaiciau visa tema ir mazdaug aisku kaip kas vyksta, taciau vis dar norisi uztvirtinti informacija. Siuo metu gyvenu uzsienyje, Lietuvoj neturiu nei seimos gydytojo, nei ginekologes. Ir neuzilgus grizus, noreciau issitirti hormonus bei savaji nusiust priduot savo turta ax.gif
Tad kur pirmiausia kreiptis?
Uzsiregistruot pas ginekologe, po to ji siuncia/rekomenduoja kur hormonu tyrimus darytis?
Viska darytumemes Vilniuj. Ar galit parekomenduot klinikas/poliklinikas/ginekologus, i kuriuos verta kreiptis, negaistant laiko ir sulaukiant kompetetingu ziniu ir rezultatu ivertinimo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2015 04 21, 18:30)
Sveikos  4u.gif
Esu naujoke kalbant apie hormonu tyrimus, tad noreciau pasikonsultuoti su zinovem smile.gif
Perskaiciau visa tema ir mazdaug aisku kaip kas vyksta, taciau vis dar norisi uztvirtinti informacija. Siuo metu gyvenu uzsienyje, Lietuvoj neturiu nei seimos gydytojo, nei ginekologes. Ir neuzilgus grizus, noreciau issitirti hormonus bei savaji nusiust priduot savo turta ax.gif
Tad kur pirmiausia kreiptis?
Uzsiregistruot pas ginekologe, po to ji siuncia/rekomenduoja kur hormonu tyrimus darytis?
Viska darytumemes Vilniuj. Ar galit parekomenduot klinikas/poliklinikas/ginekologus, i kuriuos verta kreiptis, negaistant laiko ir sulaukiant kompetetingu ziniu ir rezultatu ivertinimo? smile.gif

Sveiki,
jei pas jus ginekologiškai viskas vyksta taip, kaip reikia, siūlyčiau nedelsti, nelaukti eilėse, tiesiog nuvažiuoti į bet kurią jums priimtiną laboratoriją pasidaryti hormonų tyrimus (pagrindinius bent) ir vyro SG. Ginekologo siuntimas, deja, neatleidžia nuo mokamų tyrimų, tad tiesiogiai kreipiantis sutaupytumėt laiko. Žinoma, pas ginekologą be kokiu atveju sveika apsilankyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 04 22, 06:34)
Sveiki,
jei pas jus ginekologiškai viskas vyksta taip, kaip reikia, siūlyčiau nedelsti, nelaukti eilėse, tiesiog nuvažiuoti į bet kurią jums priimtiną laboratoriją pasidaryti hormonų tyrimus (pagrindinius bent) ir vyro SG. Ginekologo siuntimas, deja, neatleidžia nuo mokamų tyrimų, tad tiesiogiai kreipiantis sutaupytumėt laiko. Žinoma, pas ginekologą be kokiu atveju sveika apsilankyti wink.gif

Aciu uz atsakyma smile.gif Jei teisingai supratau, pas ginekologe ir nera butina pries atliekant tyrimus apsilankyti? Nes pas ginekologe buvau pries puse metu, kiek mate echoskopijos metu, su kiausidemis viskas tvarkoje, ovuliacija vyksta, na ir ciklas reguliarus. Tik aisku, noretusi, kad tyrimu rezultatus tinkamai apzvelgtu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, prašau, pakomentuokite mano tyrimus. smile.gif 4CD, folikulinė fazė.

http://www.part.lt/p...afeab206396.png

Prolaktinas aukštas, nes mažai miego ir daug streso prieš tyrimą turėjau.

Bet man įdomu, ką reiškia, kai žemas estradiolis?
Atsakyti
QUOTE(drauge55 @ 2015 04 23, 20:22)
Sveikos, prašau, pakomentuokite mano tyrimus.  smile.gif 4CD, folikulinė fazė.

http://www.part.lt/p...afeab206396.png

Prolaktinas aukštas, nes mažai miego ir daug streso prieš tyrimą turėjau.

Bet man įdomu, ką reiškia, kai žemas estradiolis?

Pas Jus LH (9.12) ir FSH (4.5) santykis yra 2.02. Toks santykis rodo PKS. Del prolaktino reiketu dar karteli pasidaryti tyrima. O zemas estradiolis (E2) gali buti del sutrikusios skydliaukes veiklos, ankstyvos menopauzes, taip pat gali reiksti PKS. Reikia papildomu tyrimu, kad nustatyti kas itakoja zema E2.
Atsakyti