Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(nefifi @ 2015 04 01, 22:59)
Šiaurės meškute, nieko asmeniško ir nieks savo nuomonės nebando įpiršti. Viskas vyksta diskusijų principu.
o už straipsnius dėkui, pasiskaitysiu.

Na matyt perdedu 4u.gif
Atsakyti
Meskute, priesingos nuomones issakymas nera pyktis mirksiukas.gif O tai, kad matai postu testinuma (manau, kad turejai mane omenyje ir mano postus napro temoje), tai tik rodo, kad esu nuosekli, savo nuomones nekeicianti ir ja ginanti ax.gif Zinau, kad daug kam tai nepatinka. Ir man tikrai del to nera lengviau gyventi blush2.gif Bet tokia jau esu, nemoku 'krivliatsa' kaip rusai sako, nemoku 'prisitaikyti' prie situacijos. As tokia, kuri ir akis ir uz akiu kalba ta pati doh.gif Yra zmoniu kuriems tai labai nepatinka, bet yra ir tokiu kurie vertina 4u.gif
Teisybe gimsta gincuose drinks_cheers.gif
Imk 4u.gif jei pasirodziau pikta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2015 04 01, 23:27)
Meskute, priesingos nuomones issakymas nera pyktis mirksiukas.gif O tai, kad matai postu testinuma (manau, kad turejai mane omenyje ir mano postus napro temoje), tai tik rodo, kad esu nuosekli, savo nuomones nekeicianti ir ja ginanti ax.gif Zinau, kad daug kam tai nepatinka. Ir man tikrai del to nera lengviau gyventi blush2.gif Bet tokia jau esu, nemoku 'krivliatsa' kaip rusai sako, nemoku 'prisitaikyti' prie situacijos. As tokia, kuri ir akis ir uz akiu kalba ta pati doh.gif Yra zmoniu kuriems tai labai nepatinka, bet yra ir tokiu kurie vertina 4u.gif
Teisybe gimsta gincuose drinks_cheers.gif
Imk 4u.gif jei pasirodziau pikta blush2.gif



as ir visad sakau tiesa o jei nenoriu geriau nutyliu , del to kitiems nepatinku , visad sakau jei kas nepatinka turi sakyti i akis nes jei uz akiu tikslo nera vistiek negirdesiu . bet as taip pat esu zmogus kuris keicia nuomone ir nesilaikau isikibus jei matau kad seniau galvota yra netiksli . tik tiek . jus esat pries papildus nu ir ok , as ir nesu uz juos bet su maistu kuris pas mus yra tikras s..... neimanoma gauti vitaminu . as vitaminu nauda tikiu , o papildai ...na matot kaip man jie padejo kad net kelis metus tureju keltis vit D tikrai neuzteko vitaminu dezutes..(pirmas tyrimas buvo 6 o norma nuo 30) beje feritino iki tam tikros normos iki siol nepasikeliu . bet nieko nedaryti tikrai negaliu nes noriu sveikatos o jai palaikyti reikia vitaminu ..deje ekologija as netikiu. ir ypac musu ekologiskais produktais nes turiu alergija ir labai ryskiai matosi kur ekologija kur tik uzrasas... o vitaminu vistiek reikia.... tad renkuosi papildus... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kiek mazdaug harmonu tyrimai kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2015 04 06, 18:55)
Sveikos, kiek mazdaug harmonu tyrimai kainuoja?

Sveiki.
Priklausomai kuriuos tyrimus norit pasidaryt ir kur darysitės.. dauguma klinikų internete skelbiasi kainas. Pvz via medica http://www.viamedica...nos-kaunas.html 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiolienė @ 2015 04 06, 19:25)
Sveiki.
Priklausomai kuriuos tyrimus norit pasidaryt ir kur darysitės.. dauguma klinikų internete skelbiasi kainas. Pvz via medica http://www.viamedica...nos-kaunas.html 4u.gif

Tai nėra kažkokie konkretūs tyrimai, turiu omenyje kai nepavyksta pastoti, ar tai gydytojas sprendžia kokių reikia?
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2015 04 06, 22:40)
Tai nėra kažkokie konkretūs tyrimai, turiu omenyje kai nepavyksta pastoti, ar tai gydytojas sprendžia kokių reikia?



na pradzioje butu geriausia aps gyd apsilankyti nes tyrimu yra tikrai nemazai 4u.gif
aisku pagrindiniai lh, fsh, e2, prol, progest, tth , ft4, testo , shbg, bet geriau kad paskirtu gyd 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Sakykit, jei ciklas ilgesnis, mazdaug 35-38 dtai tada ir progesterona reikia veliau darytis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta.Naktis: 07 balandžio 2015 - 09:32
QUOTE(Balta.Naktis @ 2015 04 07, 09:32)
Sveikutes.
Sakykit, jei ciklas ilgesnis, mazdaug 35-38 dtai tada ir progesterona reikia veliau darytis?  g.gif

Nepriklausomai nuo to, kokio ilgio ciklas, reikia atsekti tikslią O dieną ir 7 DPO darytis PRG.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 04 07, 09:39)
Nepriklausomai nuo to, kokio ilgio ciklas, reikia atsekti tikslią O dieną ir 7 DPO darytis PRG.

Aisku. Aciu aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal ne visai i tema as cia, bet nerandu kur dar galeciau paklaust. Gal zinot kur Vilniuje galima pasidaryt MTHFR geno tyrimus? Kazkaip nepaklausiau gydytojos, kur darytis, galvojau bet kuri laboratorija daro, o pasirodo, kad ne doh.gif

Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2015 04 09, 20:11)
Gal ne visai i tema as cia, bet nerandu kur dar galeciau paklaust. Gal zinot kur Vilniuje galima pasidaryt MTHFR geno tyrimus? Kazkaip nepaklausiau gydytojos, kur darytis, galvojau bet kuri laboratorija daro, o pasirodo, kad ne doh.gif

Aciu atsakiusioms 4u.gif

manau, kad tik Latvijoj.
Atsakyti