Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(nionia @ 2015 03 27, 13:41)
Tai Progesterona ignoruoti?  g.gif 

Ačiū už sveikinimus, stebuklo atrodo sulaukiau savojo  4u.gif

del progesterono nekomentuosiu, nes sioje srityje tikrai nesuprantu.. gal kitos mergaites gales daugiau pasakyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kam teko susidurti, kai LH ir FSH santykis daugiau nei 3? Ką tokiu atveju darėte? Man išrašė gerti kontraceptikus smile.gif
Čia mano tyrimų rezultatai, būčiau dėkinga už atsakymus http://www.part.lt/p...7e715b5b920.bmp
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge55 @ 2015 03 30, 08:51)
Sveikos, gal kam teko susidurti, kai LH ir FSH santykis daugiau nei 3? Ką tokiu atveju darėte? Man išrašė gerti kontraceptikus smile.gif 
Čia mano tyrimų rezultatai, būčiau dėkinga už atsakymus http://www.part.lt/p...7e715b5b920.bmp
Ačiū smile.gif

Jūsų santykis rodo PKS, o kontraceptikus išrašė kaip gydymo priemonę, t.y., normalizuoti ciklą. Yra atskira tema PKS.
P.S. Ateičiai - PRG daryti ciklo pradžioj absoliučiai netikslinga.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 03 30, 09:28)
Jūsų santykis rodo PKS, o kontraceptikus išrašė kaip gydymo priemonę, t.y., normalizuoti ciklą. Yra atskira tema PKS.
P.S. Ateičiai - PRG daryti ciklo pradžioj absoliučiai netikslinga.

Ačiū smile.gif o KT yra vienintelė priemonė tokiu atveju?
Atsakyti
Sveikos.

Pirma karta per 7 metus testosteronas virsijo norma 3,79 (norma iki 2.69). Gydytojas israse metformino. Ar teko kuriai gert? Sake tris menesius pagerti.. jei pastosiu reiks nutraukt.

Ar testosterono padidejimas gali buti nepastojimo priezastis? Ciklas reguliarus,O vyksta.. nu bandysim si menesi vel IUI. Tikiuos vel stebuklo..
Atsakyti
Laba diena,

Labai reikia patarimo. Noriu atlikti hormonu tyrimus 7 DPO, bet del Velyku iseitu atlikti arba 5DPO arba 9DPO. Kuria diena butu geriau rinktis?
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2015 03 31, 16:33)
Laba diena,

Labai reikia patarimo. Noriu atlikti hormonu tyrimus 7 DPO, bet del Velyku iseitu atlikti arba 5DPO arba 9DPO. Kuria diena butu geriau rinktis?

Laukite kito ciklo;)
Atsakyti
Ruosiuos IVF, turiu padaryt begale hormonu tyrimu, dauguma kaip ir aiskus, bet nerandu kas per hormonas yra LAI?
Atsakyti
QUOTE(zibute30 @ 2015 03 31, 19:49)
Ruosiuos IVF, turiu padaryt begale hormonu tyrimu, dauguma kaip ir aiskus, bet nerandu kas per hormonas yra LAI?


Jis issiskaiciuoja kazkaip is kitu hormonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zibute30 @ 2015 03 31, 20:49)
Ruosiuos IVF, turiu padaryt begale hormonu tyrimu, dauguma kaip ir aiskus, bet nerandu kas per hormonas yra LAI?

jis isskaiciuojamas is testoterono ir shgb 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gummy bear @ 2015 03 31, 17:33)
Laba diena,

Labai reikia patarimo. Noriu atlikti hormonu tyrimus 7 DPO, bet del Velyku iseitu atlikti arba 5DPO arba 9DPO. Kuria diena butu geriau rinktis?




as laukciau kito ciklo , bet jei jau butina daryto si , tai daryciau 9dpo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 03 31, 20:14)
Laukite kito ciklo;)



QUOTE(siaures meskute @ 2015 03 31, 21:21)
as laukciau kito ciklo , bet jei jau butina daryto si , tai daryciau 9dpo 4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Nelabai į hormonų temą aš, bet nežinau, kur rašyt. Pasidariau Vitamino D tyrimą - 20 ng/ml, kai normos 30-100. Hm, į normas tai netelpu.
Atsakyti