Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Nuojauta @ 2015 03 25, 12:32)
P.S. Aš kad ir naudojau crynon'ą, o paskui pradėjau gerti utrogestan, man vis tiek pabėgo. Tad ne progesterone čia esmė.

Bet nepamirškim pridurti, kad kiekvienas atvejis individualus blush2.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=nixike,2015 03 24, 12:34]
Na, dabar tiesiog siūlo, porą mėnesių pagerti kontraceptines tabletes ir, pasak jos, išleisti kiaušides atostogų.

nixike ankstesnė mano ginė tą patį sakė, kad būtų neblogai pavartoti truputį KT ir leisti kiaušidėms pailsėti. Aš esu prieš KT, ta prasme anksčiau vartojau jas, nenoriu daugiau.

Ar jūs geriate KT kaip rekomendavo jūsų ginė?
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2015 03 25, 14:34)
Bet nepamirškim pridurti, kad kiekvienas atvejis individualus blush2.gif  ax.gif


Be abejo, tikrai taip. Kiekvienas atvejis PRIVALO būti aptariamas su gydytoju (šiuo atveju taip ir įvyko).
Atsakyti

Apie PKS sprendžiama ne kiek iš pačių LH ir FSH reikšmių, kiek iš santykio. LH/FSH viršija 1,5, jau yra PKS įtarimas. Pagal jūsų FSH matau, kad pats savaime FSH geras, kiaušidės rezervo turi -tas gerai. O PKS tikrai nėra nuosprendis, moterys pastoja. Pasak mano vaisingumo spec, būtent PKS atveju ypač veiksmingas kiaušidžių pradrilingavimas LP metu.
[/quote]

Nefifi, gal galite paaiškinti kas yra kiaušidžių padrilingavimas LP metu? blush2.gif
Atsakyti
[quote=rosali,2015 03 25, 15:12]
Apie PKS sprendžiama ne kiek iš pačių LH ir FSH reikšmių, kiek iš santykio. LH/FSH viršija 1,5, jau yra PKS įtarimas. Pagal jūsų FSH matau, kad pats savaime FSH geras, kiaušidės rezervo turi -tas gerai. O PKS tikrai nėra nuosprendis, moterys pastoja. Pasak mano vaisingumo spec, būtent PKS atveju ypač veiksmingas kiaušidžių pradrilingavimas LP metu.
[/quote]

Nefifi, gal galite paaiškinti kas yra kiaušidžių padrilingavimas LP metu? blush2.gif
[/quote]
Negaliu tiksliai atsakyti, tik kiek supratau, tai kiaušidžių audinio subadymas, suaktyvinimas. Mano asmeniniu atveju, kadangi LP metu nerado nieko blogo, PKS neturiu, tad ir "drilingas" nebuvo tikslingas.
Atsakyti
gavau ats 21c.d
prl net 1233
prg 45.47
tetsto 1.06

sedziu ir verkiu verysad.gif
blogai labai blogai..
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2015 03 25, 16:45)
gavau ats 21c.d
prl net 1233
prg 45.47
tetsto 1.06

sedziu ir verkiu verysad.gif
blogai labai blogai..


Na, ir ko gi verki? Gal per anksti pasidarei išvadas?

Ar nestresavai, kai ėmė kraują, ar tinkamu laiku (reik ryte)? Pas tave ciklas reguliarus?
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2015 03 25, 16:51)
Na, ir ko gi verki? Gal per anksti pasidarei išvadas?

Ar nestresavai, kai ėmė kraują, ar tinkamu laiku (reik ryte)? Pas tave ciklas reguliarus?

taip ciklas reguliarus..
as visada stresuoju jei rimtai.. labai panikuotoja esu del visko.. vakar neervinausi del tecio, nes blogai jautesi.. nakty daug kartu prabudinejau..
kadangi buvau padarius avarija, db prisibijau vairuot, taciau tenka, snd ryte vairawau ir aip pat jauciu kai sirdis musa.. nors stengiuosi nesinervuot nesigauna.. adatu taip pat prisibijau siek tiek.. jaudinausi del tyrimu.. galvojau kokie jie bus ir pab.
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2015 03 25, 17:53)
taip ciklas reguliarus..
as visada stresuoju jei rimtai.. labai panikuotoja esu del visko.. vakar neervinausi del tecio, nes blogai jautesi.. nakty daug kartu prabudinejau..
kadangi buvau padarius avarija, db prisibijau vairuot, taciau tenka, snd ryte vairawau ir aip pat jauciu kai sirdis musa.. nors stengiuosi nesinervuot nesigauna.. adatu taip pat prisibijau siek tiek.. jaudinausi del tyrimu.. galvojau kokie jie bus ir pab.


Na, jei pradėjai darytis tyrimus, tai, matyt, žadi eiti pas gydytoją. Su juo ir pasikonsultuosi. Bet aš žinau, kad tas prolaktinas yra žiauriai slidus dalykas, nes jis gali didėti nuo streso, nuo netinkamo paros laiko (kai kraują priduodi) ir daug daug veiksnių dar gali jį paveikti. Gal po kokio mėnesio dar pabandyk pasidaryti tyrimą, matysi, ar laikosi labai aukštas, ar svyruos. Na ir pasikonsultuok su gydytoju, gal kokių tyrimų paskirs papildomų 4u.gif mirksiukas.gif

P.S. Kiek esu skaičiusi, tų, kurių prolaktinas labai aukštas, šiaip dažniausiai turi bėdų su ciklu, o pas tave jis reguliarus... g.gif Pirmyn pas gydytoją smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuojauta: 25 kovo 2015 - 16:59
Sveikos,
Gal kuri nors žinote nuorodą koks turi būti PRG tam tikram HCG kiekiui?
Darausi trečia sykį PRG tyrimą o jis vis mažėja, nros HCG didėja kaip ir gerai, tai man sunerimti dėl to mažėjimo? Nes į normas kaip ir telpu ir į didžiąją dalį g.gif

user posted image

Pridedu iš savaites pradžio tyrimų rezus, kad aiškaiu viskas būtų 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nionia: 27 kovo 2015 - 12:53
QUOTE(nionia @ 2015 03 27, 12:51)
Sveikos,
Gal kuri nors žinote nuorodą koks turi būti PRG tam tikram HCG kiekiui?
Darausi trečia sykį PRG tyrimą o jis vis mažėja, nros HCG didėja kaip ir gerai, tai man sunerimti dėl to mažėjimo? Nes į normas kaip ir telpu ir į didžiąją dalį  g.gif

user posted image

Pridedu iš savaites pradžio tyrimų rezus, kad aiškaiu viskas būtų  4u.gif

user posted image

manau tai puikus rezultatas, ens dareisi butent po dvieju dienu, o kaip zinoma po dvieju dienu rezultatas dvigubeja.. o pas tave netgi daugiau nei du kartus padvigubejo. sveikinu!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2015 03 27, 14:22)
manau tai puikus rezultatas, ens dareisi butent po dvieju dienu, o kaip zinoma po dvieju dienu rezultatas dvigubeja.. o pas tave netgi daugiau nei du kartus padvigubejo. sveikinu!!! 4u.gif

Tai Progesterona ignoruoti? g.gif

Ačiū už sveikinimus, stebuklo atrodo sulaukiau savojo 4u.gif
Atsakyti