Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(nixike @ 2015 03 24, 11:34)
Jos nuomone, jei LH yra 8,31, tai FSH pas mane turėtų būti apie 12-14. Na, kol kas dėl PKS įtarimų neišreiškė, šito neįtaria.

eeee, jei FSH būtų 12-14, jau rimtai susirūpinčiau kiaušidžių darbo pajėgumu. Kai man pačiai buvo FSH 12,5 (LH tuo metu buvo 9, tai santykis panašus į jūsų gyd. "rekmenduojamą"), man iškart pasakė, kad jau natūraliai nelabai ir gausis. Atskirai žiūrint, FSH normos iki 6-11, didesni skaičiai priskiriami prie sekančių kiaušidžių rezervo.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 03 24, 12:39)
eeee, jei FSH būtų 12-14, jau rimtai susirūpinčiau kiaušidžių darbo pajėgumu. Kai man pačiai buvo FSH 12,5 (LH tuo metu buvo 9, tai santykis panašus į jūsų gyd. "rekmenduojamą"), man iškart pasakė, kad jau natūraliai nelabai ir gausis. Atskirai žiūrint, FSH normos iki 6-11, didesni skaičiai priskiriami prie sekančių kiaušidžių rezervo.


hmmm.... jau pradedu savo gydytojos kompetencija abejoti g.gif bet kuriuo atveju didžiausia problema, kaip suprantu, yra tame, jog pas mane santykis atvirkštinis, ta prasme, kad LH didesnis už FSH...
Atsakyti
QUOTE(nixike @ 2015 03 24, 11:26)
liutein. f. normos 5,3-86, taip, kad mano išties labai žemas. bet gydytojos manymu, tai šitą rodiklį galima nesunkiai sutvarkyti, ją labiau neramina LH ir FSH santykis... O mane viskas neramina  unsure.gif


Pagal mane ov jums nevyksta. Psgal prg. Ir santykis gal siek tiek aukstokal link pks tad ov sutrikimad jums
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 03 24, 12:29)
netikslinga darytis Estradiolį 23 CD, nes normaliam cikle gleivinė tokiu metu jau būna stora, tad logiška, kad jo skaičiai bus dideli. E2 daromas 3-5 CD.

O PRG geras bet kokiu atveju wink.gif


hmmm, o gal as netikslingai nusirasiau hormono pavadinima? sad.gif kokie du pagrindiniai hormonai daromi ciklo gale?
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2015 03 24, 12:29)
hmmm, o gal as netikslingai nusirasiau hormono pavadinima? sad.gif kokie du pagrindiniai hormonai daromi ciklo gale?

Prolaktinas (PRL)? Jei čia PRL rezultatas, tai į aukštesnę pusę, bet normoje.
Atsakyti
Nebežinau, į kokią temą berašyt, man pačiai reikia pagalbos.
Reikalas tas, kad turiu trumpą liut. fazę - 7-9 d. max, nors PRG, kiek tirtąsi (jei pavyksta sulaukti 6-7 DPO) - geri. Na, visada būna 40-50. Dėl pakankamo PRG nė viena gyd. nemato reikalo skirti vaistų. Tik stimuliuoti ir ankstinti O, o po to skiria dufą. Su savo aukštesniu FSH negaliu stimuliuotis kada tik padanorėjus - visai jas išsekinsiu.
Ciklas ~28d.
Atsakyti
Skubios konsultacijos reikia, mažėja PRG, ką daryti? Kiek supratau jau mažėjantis PRG yra negerai, jis turi didėti, prašau pagelbėti 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(nionia @ 2015 03 25, 13:31)
Skubios konsultacijos reikia, mažėja PRG, ką daryti? Kiek supratau jau mažėjantis PRG yra negerai, jis turi didėti, prašau pagelbėti  4u.gif 

user posted image


Kokiom aplinkybėm jis mažėja (o turėtų didėti??)? Nelabai supratau klausimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2015 03 25, 13:34)
Kokiom aplinkybėm jis mažėja (o turėtų didėti??)? Nelabai supratau klausimo smile.gif

Testai vaiduokliauja, HCG rodo neštumą. Išsitiriau pirmadienį PRG pažiūrėti ar ne per mažas, forumiete pasakė kad tai gali lemti vaisiaus įsitvirtinimą gimdoje. Šiandienos rezultatai rodo kad progesteronas mažėja ar tai nėra blogai? nes ir vaiduokliai teste blunka g.gif
Atsakyti
QUOTE(nionia @ 2015 03 25, 12:38)
Testai vaiduokliauja, HCG rodo neštumą. Išsitiriau pirmadienį PRG pažiūrėti ar ne per mažas, forumiete pasakė kad tai gali lemti vaisiaus įsitvirtinimą gimdoje. Šiandienos rezultatai rodo kad progesteronas mažėja ar tai nėra blogai? nes ir vaiduokliai teste blunka  g.gif

Vaiduolių ryškumas priklauso ne nuo PRG, o nuo HCG kiekio. Akivaizdu, kad laukiatės - nėštumo pradžia. PRG kad ir pamažėjęs, tikrai nėra kritinis. Pasitarkit su savo gydytoja, jis patars, ką daryti, gal išrašys pagerti dufo ar crinono.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 03 25, 13:58)
Vaiduolių ryškumas priklauso ne nuo PRG, o nuo HCG kiekio. Akivaizdu, kad laukiatės - nėštumo pradžia. PRG kad ir pamažėjęs, tikrai nėra kritinis. Pasitarkit su savo gydytoja, jis patars, ką daryti, gal išrašys pagerti dufo ar crinono.

Gydytojos atsakymas, laukti mėnesinių dienos ri tik tada kreiptis į ją, nes kol kas neverta kažka čia mėginti ...
Atsakyti
QUOTE(nionia @ 2015 03 25, 14:07)
Gydytojos atsakymas, laukti mėnesinių dienos ri tik tada kreiptis į ją, nes kol kas neverta kažka čia mėginti ...


Kaip bebūtų gaila, bet tas tiesa. Kartais progesteronas krenta, kai organizmui "yra aišku", kad vaisius (kad ir bandė kabintis) yra hromosomiškai nesveikas ir nori jį pašalinti.

Bet jūsų atveju, manau, čia dar reikia normaliai sulaukti mėnesinių dienos ir žiūrėti kas bus (gal čia prg svyravimai yra normalus dalykas). Tokioj ankstyvoj stadijoj nieko negalima padaryti... Tik stebėti...

P.S. Aš kad ir naudojau crynon'ą, o paskui pradėjau gerti utrogestan, man vis tiek pabėgo. Tad ne progesterone čia esmė.
Atsakyti