Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

sveikos mergaites!!
perskaiciau jau visus hormonu skyrelius..
bet vistiek dar noriu pasitiklinti..
snd yra 19c.d mano ciklas yra 28d. tad snd po darbo noriu pasidaryti prl. prg. bei testoterona..
ar tikslinga butu juos atlikti?
noriu kuo greiciau zubaigti su tais tyrimais... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2015 03 23, 15:46)
sveikos mergaites!!
perskaiciau jau visus hormonu skyrelius..
bet vistiek dar noriu pasitiklinti..
snd yra 19c.d mano ciklas yra 28d. tad snd po darbo noriu pasidaryti prl. prg. bei testoterona..
ar tikslinga butu juos atlikti?
noriu kuo greiciau zubaigti su tais tyrimais... 4u.gif


Sveika,

Matau tu jau nesulaukiančių skyrely, prisimenu tave iš persileidimo temos 4u.gif Na, esamom aplinkybėm rašyti "welcome" kažkaip ranka nekyla doh.gif Tikiuosi neilgam tu čia ...

PRL ir PRG reikia darytis 21 c.d., o testosteroną - 3-5 c.d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuojauta: 23 kovo 2015 - 15:43
QUOTE(Nuojauta @ 2015 03 23, 15:38)
Sveika,

Matau tu jau nesulaukiančių skyrely, prisimenu tave iš persileidimo temos  4u.gif  Na, esamom aplinkybėm rašyti "welcome" kažkaip ranka nekyla  doh.gif  Tikiuosi neilgam tu čia ...

PRL ir PRG reikia darytis 21 c.d., o testosteroną - 3-5 c.d.


Labuka 4u.gif
prisimenu as irgi tave 4u.gif
aciu lb blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, gal galėtumėte pakomentuoti ir mano tyrimų rezultatus. Ciklo pirmoje pusėje gydytoja padarė echo, tai ten viskas kaip ir ok buvo, folikulas su trimis juostelėmis (ar kuo ten - tiksliai nepamenu) doh.gif Taip pat liepė padaryti tyrimus: skydliaukės tyrimas geras, tačiau FSH ir LH (darytas 5 c.d.) bei progesteronas (darytas 19 c.d.) negeri. verysad.gif

FSH - 6,12 (norma folikul. f. 3,5-12,5)
LH - 8,31 (norma folikul. f. 2,4 - 12,6)
Progesteronas - 2,71

Įtaria, jog gali būti, kad užkimba, tačiau įvyksta ankstyvi persileidimai, tokie ankstyvi, jog net nepajaučiu. Ar taip gali būti? Taip pat situacijai pagerinti paskyrė kelis mėnesius gerti kontraceptikus, ar tai išties gali padėti? Gal kam yra buvusi panaši situacija? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nixike @ 2015 03 24, 09:52)
Sveikos, mergaitės, gal galėtumėte pakomentuoti ir mano tyrimų rezultatus. Ciklo pirmoje pusėje gydytoja padarė echo, tai ten viskas kaip ir ok buvo, folikulas su trimis juostelėmis (ar kuo ten - tiksliai nepamenu)    doh.gif  Taip pat liepė padaryti tyrimus: skydliaukės tyrimas geras, tačiau FSH ir LH (darytas 5 c.d.) bei progesteronas (darytas 19 c.d.) negeri.  verysad.gif

FSH - 6,12 (norma folikul. f. 3,5-12,5)
LH - 8,31 (norma folikul. f. 2,4 - 12,6)
Progesteronas - 2,71

Įtaria, jog gali būti, kad užkimba, tačiau įvyksta ankstyvi persileidimai, tokie ankstyvi, jog net nepajaučiu. Ar taip gali būti? Taip pat situacijai pagerinti paskyrė kelis mėnesius gerti kontraceptikus, ar tai išties gali padėti? Gal kam yra buvusi panaši situacija?  unsure.gif


Kokios normos prg?
Nes labai zemas skaicius cia.
Atsakyti
QUOTE(nixike @ 2015 03 24, 10:52)
Sveikos, mergaitės, gal galėtumėte pakomentuoti ir mano tyrimų rezultatus. Ciklo pirmoje pusėje gydytoja padarė echo, tai ten viskas kaip ir ok buvo, folikulas su trimis juostelėmis (ar kuo ten - tiksliai nepamenu)    doh.gif  Taip pat liepė padaryti tyrimus: skydliaukės tyrimas geras, tačiau FSH ir LH (darytas 5 c.d.) bei progesteronas (darytas 19 c.d.) negeri.  verysad.gif

FSH - 6,12 (norma folikul. f. 3,5-12,5)
LH - 8,31 (norma folikul. f. 2,4 - 12,6)
Progesteronas - 2,71

Įtaria, jog gali būti, kad užkimba, tačiau įvyksta ankstyvi persileidimai, tokie ankstyvi, jog net nepajaučiu. Ar taip gali būti? Taip pat situacijai pagerinti paskyrė kelis mėnesius gerti kontraceptikus, ar tai išties gali padėti? Gal kam yra buvusi panaši situacija?  unsure.gif


Progesteronas tikrai labai žemas, pas mane buvo 20 ir tai manė, kad per mažai. Tai ką siūlo gyd.?
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 03 20, 10:58)
rosali, pagal LH ir FSH santykį, jums gana aiški PKS diagnozė, dėl ko, ko gero, kaip daugelis ir turite nereguliarias mm. Jei pavyktų visgi atsekti Ovuliaciją, 7 DPO siūlyčiau pasidaryti Progesterono tyrimą.

Kiti atsakymai puikūs wink.gif


Aciu, kad pakomentavote, verysad.gif taip ir maniau, kad pagal rezultatus jus greiciau sugaudysite i kuria puse mano tyrimai linksta blush2.gif
Bet kai tokios nereguliarios as net neisivaizduoju kaip atsekti O, o sakykite progesterono tyrimas ka parodytu? kaip pagauti O? nebent kai pajusi kazkokius simptomus, kaip si menesi buvo: labai suskaudo desine kiauside. o po 7 dienu kazkur atejo mm. Taip suprantu O? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Melynoji_Adrija @ 2015 03 20, 23:56)
pritariu nefifi, reiketu tirtis del PKS  4u.gif


O pagal kokia LH ir FSH santyki gresia/yra PKS? Kokie skaiciukai mazdaug nuo iki? blush2.gif

ir kodel taip nesiseka viskas unsure.gif verysad.gif Kaip liudna.
Atsakyti
sveikos, gal galit pakomentuoti? Krauja eme 23 ciklo diena:
Estridiolis 475.90
progesteronas 49.38 4u.gif ar labai blogai???
Atsakyti
QUOTE(rosali @ 2015 03 24, 10:49)
Bet kai tokios nereguliarios as net neisivaizduoju kaip atsekti O, o sakykite progesterono tyrimas ka parodytu? kaip pagauti O? nebent kai pajusi kazkokius simptomus, kaip si menesi buvo: labai suskaudo desine kiauside.  o po 7 dienu kazkur atejo mm. Taip suprantu O? ax.gif
--
O pagal kokia LH ir FSH santyki gresia/yra PKS? Kokie skaiciukai mazdaug nuo iki?  blush2.gif 

Vien su pojūčiais tiksliai O nepagausit. Patarčiau matuoti BT ir naudotis OT. Plačiau apie PRG pasiskaitykit google, o iš esmės tai yra hormonas, kurį gamina po O susiformavęs geltonkūnis. Jei PRG per mažas, nėštumas gali neišsilaikyti. PRG nepakankamumas yra labai dažna problema, bet su vaistais išsprendžiama wink.gif
Jei suskaudus kiaušidę po 7 d. atėjo mmm, O galėjo įvykti, bet tokiu atveju tai jau būtų II fazės nepakankamumas. Sveikai moteriai po O turėtų praeitų 10-14d. iki mmm.
--
Apie PKS sprendžiama ne kiek iš pačių LH ir FSH reikšmių, kiek iš santykio. LH/FSH viršija 1,5, jau yra PKS įtarimas. Pagal jūsų FSH matau, kad pats savaime FSH geras, kiaušidės rezervo turi -tas gerai. O PKS tikrai nėra nuosprendis, moterys pastoja. Pasak mano vaisingumo spec, būtent PKS atveju ypač veiksmingas kiaušidžių pradrilingavimas LP metu.
Atsakyti
QUOTE(MissChili @ 2015 03 24, 11:07)
Kokios normos prg?
Nes labai zemas skaicius cia.


liutein. f. normos 5,3-86, taip, kad mano išties labai žemas. bet gydytojos manymu, tai šitą rodiklį galima nesunkiai sutvarkyti, ją labiau neramina LH ir FSH santykis... O mane viskas neramina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2015 03 24, 11:09)
sveikos, gal galit pakomentuoti? Krauja eme 23 ciklo diena:
Estridiolis 475.90
progesteronas 49.38 4u.gif  ar labai blogai???

netikslinga darytis Estradiolį 23 CD, nes normaliam cikle gleivinė tokiu metu jau būna stora, tad logiška, kad jo skaičiai bus dideli. E2 daromas 3-5 CD.

O PRG geras bet kokiu atveju wink.gif
Papildyta:
QUOTE(nixike @ 2015 03 24, 11:26)
liutein. f. normos 5,3-86, taip, kad mano išties labai žemas. bet gydytojos manymu, tai šitą rodiklį galima nesunkiai sutvarkyti, ją labiau neramina LH ir FSH santykis... O mane viskas neramina  unsure.gif

A ko jūsiškei nepatinka tas santykis? Patys skaičiukai geri, santykis 1,35, nematau ko baisiai nerimauti. O ji ką, įtaria PKS?
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2015 03 24, 11:40)
Progesteronas tikrai labai žemas, pas mane buvo 20 ir tai manė, kad per mažai. Tai ką siūlo gyd.?


Na, dabar tiesiog siūlo, porą mėnesių pagerti kontraceptines tabletes ir, pasak jos, išleisti kiaušides atostogų. Ji tikisi, kad taip gali visi rodikliai susireguliuoti. Sako, kad turi nemažai tokių atvejų, kai panašioj situacijoj po poros mėnesių kontraceptinių pavartojimo moterys pastoja jau kitą mėnesį. Man kažkaip nelabai įtikinamas toks būdas atrodo... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(nefifi @ 2015 03 24, 12:29)
netikslinga darytis Estradiolį 23 CD, nes normaliam cikle gleivinė tokiu metu jau būna stora, tad logiška, kad jo skaičiai bus dideli. E2 daromas 3-5 CD.

O PRG geras bet kokiu atveju wink.gif
Papildyta:

A ko jūsiškei nepatinka tas santykis? Patys skaičiukai geri, santykis 1,35, nematau ko baisiai nerimauti. O ji ką, įtaria PKS?


Kad, kaip supratau iš gydytojos, tai santykis atvirkštinis turėtų būti - ta prasme, kad FSH turėtų būti didesnis nei LH, o pas mane yra atvirkščiai - LH 8,31, FSH 6,12. Jos nuomone, jei LH yra 8,31, tai FSH pas mane turėtų būti apie 12-14. Na, kol kas dėl PKS įtarimų neišreiškė, šito neįtaria.
Atsakyti