Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

As dabar pagalvojau, gal man cia del to, kad anglu kalba pakankamai normaliai moku ir tada nervina, nes nors ir suprantu, vistiek akys titrus seka ir taip puses vaizdo nematau doh.gif
Bet va kai kita kalba ziuriu, kurios nesuprantu, tada nenervina ir tie titrai.

O kas del igarsinimo... Serialai su igarsinimu gerai ziurisi, kol nepamatai BE igarsinimo. Tada igarsinimas pradeda kvailai skambet ir norisi tikruju balsu. Pvz as TVD pirma sezona su igarsinimu suziurejau. Ir normaliai buvo. Bet po to paziurejau neigarsinta serija, isgirdau realius balsus ir nuo tada nebesiziuri man igarsintas schmoll.gif Arba va, Outlander suziurejau visa igarsinta ir kai jus cia del akcentu svaigstat, man nei silta, nei salta cool.gif Bet, isivaizduoju, jei kokia serija neigarsinta paziureciau, veliau nebesiziuretu igarsintos.
Atsakyti
Niu? tai kur kalbos apie nauja serija???? unsure.gif man visai patiko bigsmile.gif idomiai ziurisi paskutiniu metu thumbup.gif

Paziurejau ir ta You're not you doh.gif jau nepamenu, kada tiek daug zliumbiau doh.gif
Atsakyti
Babrusia, as dar nemaciau, bet paziuresiu kada.

Pradejau ziureti Scandal biggrin.gif Aj, toks.. is bado man tinka biggrin.gif
Atsakyti
Mes su vyru Fargo pradejom ziuret ax.gif Homeland dar tik anglu kalba yra, o ten tokiais terminais varo, kad ojojoj blink.gif doh.gif reikia titru ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 06, 20:00)
Pradejau ziureti Scandal biggrin.gif Aj, toks.. is bado man tinka biggrin.gif


kaip keista unsure.gif
QUOTE(babrusia @ 2014 12 07, 08:35)
Mes su vyru Fargo pradejom ziuret ax.gif Homeland dar tik anglu kalba yra, o ten tokiais terminais varo, kad ojojoj blink.gif  doh.gif reikia titru ax.gif  biggrin.gif

homeland rusiskai yra
bet man be Brodzio jau ne tas
Atsakyti
Ondatra, as taip neatidziai ziuriu Scandal, kad net nesuprantu, kas ten per posedis buna, kur Olivija, pirmoji ponia ir kt? Antro sezono pradzia.
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 12 06, 16:58)

Paziurejau ir ta You're not you doh.gif jau nepamenu, kada tiek daug zliumbiau doh.gif

o as kazkaip tik gale kai ji jau mirinejo asarele nubraukiau
ir dar pasimatyma paziurejau, nepatiko man, jei ne paskutine scena isvis nurasyciau

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 08, 19:23)
Ondatra, as taip neatidziai ziuriu Scandal, kad net nesuprantu, kas ten per posedis buna, kur Olivija, pirmoji ponia ir kt? Antro sezono pradzia.

oj jau nepamenu, gal koki skandala ''valde'', ji berods grizo tris kartus i baltuosius rumus (tokie isimintini trys ivykiai), negaliu dabar pasakyt del ko, nes aisku nenori zinot unsure.gif kas dar ten vyksta?
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 09, 08:21)
o as kazkaip tik gale kai ji jau mirinejo asarele nubraukiau
ir dar pasimatyma paziurejau, nepatiko man, jei ne paskutine scena isvis nurasyciau

tvirta moteris biggrin.gif

As beveik per visa filma praverkiau blush2.gif kolege sake, kad dar ir po filmo prazliumbe ax.gif labai jautria tema paliete ir jautriai parode ax.gif po tokiu filmu pagalvoji, kad nera ko skustis gyvenime, kai tau paciai taip nera unsure.gif

Ir Pasimatymas nepatiko??? unsure.gif O man tokie prancuziski labai prie sirdies bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 12 09, 10:14)
- po tokiu filmu pagalvoji, kad nera ko skustis gyvenime, kai tau paciai taip nera unsure.gif

-- Ir Pasimatymas nepatiko??? unsure.gif O man tokie prancuziski labai prie sirdies bigsmile.gif

- šia prasme jis man labai į tema buvo, bet ko ten tiek verkt nežinau unsure.gif . aišku labai liūdna buvo gale
-- man trūko kažko jame, nei šis nei tas ir diedas baisiai negražus
Atsakyti
Gal kuri žinot, ar bus filmo Mirties įrankiai: Kaulų miestas tęsinys? Sudomina mane ten meilės linija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 12 10, 16:39)
Gal kuri žinot, ar bus filmo Mirties įrankiai: Kaulų miestas tęsinys? Sudomina mane ten meilės linija biggrin.gif

rašė kad bus, bet kada neaišku
Atsakyti
Radau info, kad darys seriala 2015 metais pagal Mirties irankiai knygas rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti