Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

Filmai.in lietuviskai yra 4u.gif
http://www.filmai.in...t-you-2014.html
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 12 01, 17:12)
Ondatra as ta zliumbyne tik angliskai buvau radus. Apie ka tas Greislandas?  ax.gif



apie FTB agentus
meiles beveik nėra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 12 01, 18:04)

Bet cia kaip suprantu, su titrais... Nervina mane titrai schmoll.gif Kai yra titrai, nors ir suprantu, vistiek akys tuos titrus vis seka. Tada normaliai filmo nepaziuriu. Geriau jau angliskai nei su titrais.
Jusu nenervina su titrais ziuret?
Atsakyti
Taip, su titrais cia 4u.gif
As titrams turbut milisekunde laiko skiriu biggrin.gif permetu ir labiau klausau ir ziuriu, nei skaitau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 12 03, 19:17)
Taip, su titrais cia 4u.gif
As titrams turbut milisekunde laiko skiriu biggrin.gif permetu ir labiau klausau ir ziuriu, nei skaitau ax.gif

O man kazkaip neiseina taip biggrin.gif Akys savaime tuos titrus seka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 12 03, 18:36)
Jusu nenervina su titrais ziuret?

Man kaip tik patinka, nes anglu geriau ismokti galim taip, ypac rasyba biggrin.gif (as mokykloj buvau priversta vokieciu mokytis, nors anglu en kartu geriau zinau lotuliukas.gif ).

Kada dabar VD?

Paskaiciau Revenge temoj, kad Klarkas gyvas lotuliukas.gif As tiek serialu metus ziureti, net neatsimenu, kokiam sezone baigiau, sunku butu susirast galus, bet gal reikes kada biggrin.gif
Atsakyti
Ee, nespoilink man revenge, as per tv3 ziuriu biggrin.gif bet kad klarkas gyvas ir as jau netycia uzmaciau doh.gif

VD jei neklystu, poryt turi but.
Atsakyti
Kas tas Klarkas? Pagrindines veikejos tevas? As dar naujausio sezono nemaciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 12 03, 17:36)
Bet cia kaip suprantu, su titrais... Nervina mane titrai  schmoll.gif

ne
mano issigelbejimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 12 04, 08:30)
Kas tas Klarkas? Pagrindines veikejos tevas? As dar naujausio sezono nemaciau doh.gif

Aha, tevas. As nezinau, kuri cia dabar tv3 rodo, tai nezinau, naujausias cia ar ne biggrin.gif

QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 04, 09:08)
ne
mano issigelbejimas  unsure.gif

Bet igarsinimas gi dauug geriau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 12 04, 12:31)
Bet igarsinimas gi dauug geriau  rolleyes.gif

lietuviskas tai taip
bet tik ne TVD
man patinka klausyt ju balsu ir skaityt vertima lotuliukas.gif
taip geriau jaucias emocijos
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 04, 15:16)
lietuviskas tai taip
bet tik ne TVD
man patinka klausyt ju balsu ir skaityt vertima  lotuliukas.gif
taip geriau jaucias emocijos

visiskai sutinku drinks_cheers.gif

kai kuriuos filmus, serialus man geriau ziuret su igarsinimu, o kai kuriuos specialiai renkuosi tik su titrais, kad pajausciau visas emocijas ir dar anglu kalba palavinciau cool.gif
Atsakyti