Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

Vat ir nesuprasi, ar tas Stailsas laimingas? g.gif Turi panike, bet kad ten visokiu niuansu yra unsure.gif ir amzinai jie kovoja su kazkokiu blogiu doh.gif vis koks naujas blogis atsiranda doh.gif pora pagrindiniu veikeju mire doh.gif zodziu, tam seriale isvis laimingu ir normalu gyvenima gyvenanciu turbut nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 24, 18:07)
Vat ir nesuprasi, ar tas Stailsas laimingas? g.gif Turi panike, bet kad ten visokiu niuansu yra unsure.gif ir amzinai jie kovoja su kazkokiu blogiu doh.gif vis koks naujas blogis atsiranda doh.gif pora pagrindiniu veikeju mire doh.gif zodziu, tam seriale isvis laimingu ir normalu gyvenima gyvenanciu turbut nera doh.gif

Laimingas ar nelaimingas... Svarbu NORIMAS. Labai gaila buna serialuose tokiu personazu, kurie atrodo ir mieli, ir faini, bet vat seriale nieks ju nemyli. Ne tai, kad niekas nemyli, bet vis laksto laksto tas personazas paskui viena pana... O tai dzin. Tada norisi, kad bent kas ta vargsiuka myletu rolleyes.gif
Atsakyti
Tiesa drinks_cheers.gif
Bet tada man ir Stailso, ir Dereko amzinai gaila buvo ax.gif Dereko tai isvis, nes jo ilgai niekas nepripazino, laike blogieciu, o jis man labai Deima savo elgesiu primine, atstumdamas visus ir parodydamas, kad neva jam nieko ir nereikia unsure.gif verysad.gif tai ir siutino, kad kai tik Derekas gauna pana - bam, ji baubas doh.gif vel gauna - vel baubas doh.gif o Stailsas pernelyg ilgai paskui Lydia lakste - daugiau nei 10 metu ja isimylejes blink.gif bet, kaip pats Dylan O'Brien sake, Stailsas visada myles Lydia, tik galbut ta meile bus kitokia cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babrusia: 24 lapkričio 2014 - 18:22
Ai, prisiminiau, raset, kad TVD laukiat. As ir visai laukiu rolleyes.gif Bet kaip suprantu dabar tik gruodzio 4 bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 11 24, 18:38)
Ai, prisiminiau, raset, kad TVD laukiat. As ir visai laukiu  rolleyes.gif  Bet kaip suprantu dabar tik gruodzio 4 bus  doh.gif

ką??? kokia neteisybė!!!!
Papildyta:
QUOTE(babrusia @ 2014 11 24, 13:52)
O The 100 ne viena neziurit? blush2.gif  ax.gif


o gal visgi sužiūrėt? g.gif
nors aš Tierra de Lobos pradėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 11 25, 10:35)
ką??? kokia neteisybė!!!!

Kad jie visad taip... Sudomina, o tada pertrauka padaro doh.gif


Babrusia! Issiaiskinau, kur man ta Malia matyta. Va user posted image
Ir cia ji su Stailso pana vaidino bigsmile.gif Dar draugauja jie?
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 11 25, 21:12)
Kad jie visad taip... Sudomina, o tada pertrauka padaro  doh.gif
Babrusia! Issiaiskinau, kur man ta Malia matyta.  Va user posted image
Ir cia ji su Stailso pana vaidino  bigsmile.gif  Dar draugauja jie?

niu va, susekei biggrin.gif
Aga, darugauja dar su Britt 4u.gif o su ta, kuri vaidina Malia, jos abi - geriausios drauges realybej biggrin.gif Dylanui su abiem tenka buciuotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 26, 07:08)
niu va, susekei biggrin.gif
Aga, darugauja dar su Britt 4u.gif o su ta, kuri vaidina Malia, jos abi - geriausios drauges realybej biggrin.gif Dylanui su abiem tenka buciuotis lotuliukas.gif

Kazkaip...keista biggrin.gif Nu bet aktoriai ir yra aktoriai, toks ju darbas... Pvz kaip Ninai su Ianu jaustis aistringas scenas vaidinant. Isvis nefaina... unsure.gif
Atsakyti
Niu jo, ir dar meilę išlaužt reikia su ex doh.gif
Atsakyti
Ka romantisko paziuret? Kad tikrai wow butu? unsure.gif
Atsakyti
Tutta Colpa Di Freud 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 24, 00:53)
Devolesa, as skoloj sveikinima blush2.gif  wub.gif Berniukas? Kiek dabar laiko? bigsmile.gif

Kol visai maziukas, tai kaip tik daugiau laiko, kuo vyresnis bus, tuo maziau laiko liks, paguodziau tongue.gif


Labas,
Aciu 4u.gif Taip taip, berniukas Tautvydukas biggrin.gif 22d buvo 2men.oj duoda jis man dziazo smile.gif
Jau matau, kad mamukui bus kas veikt, kol uzaugs sis karalaitis biggrin.gif o kaip tu? Kaip tavo aukselis auga?

TVD dar nemaciau... Sakot pertrauka bigsmile.gif Kol ji pasibaigs gal spesiu perziuret ko neziurejus lotuliukas.gif Optimiste
Atsakyti