Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

QUOTE(devolesa @ 2014 11 23, 19:08)
Labas, mano sefas vakar koncertavo nes penktad 2skiepus gavom sad.gif bet vistiek radau laiko TVD paziuret.tiesa, nlb pamenu ka rode paskutinej serijoj...teks dar syk ziuret.kas patiko- kad Deimutis vel toks su velniukais akyse  wub.gif

Man tai nelabai ten tie velniukai pas ji... Kaip tik vis toks vargsiukas kankinio veidu, kad Elena ne su juo. Tik, kaip jau sakiau, keliose vietose jis man labai patiko. Sitoj pvz rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(devolesa @ 2014 11 21, 19:41)
seriju jau kokiu 3 nemacius, vis mazylis mano neleidzia  lotuliukas.gif tik isijungiu ir prasideda koncertas  doh.gif

Devolesa, as skoloj sveikinima blush2.gif wub.gif Berniukas? Kiek dabar laiko? bigsmile.gif

Kol visai maziukas, tai kaip tik daugiau laiko, kuo vyresnis bus, tuo maziau laiko liks, paguodziau tongue.gif

QUOTE(atverklanga @ 2014 11 22, 17:55)
** Jo, kad paskui Elena nelaksto tai gerai... Ir kad ana su savo kadru issiskyre, irgi gerai. Noreciau, kad ir Deimukas susimastytu, ar reikia jam tos Elenos. Arba kokia pana pradetu kibint Deima. Zodziu, kad Elenyte del Deimos kovotu, o ne atvirksciai  rolleyes.gif

Labai noreciau, kad atsirastu kazkas visai porimcio Deimai bigsmile.gif

Kai.. as taip ziuriu, kad net vardu nezinau, kol cia neparaset lotuliukas.gif Bet vat irgi kyla noras su kazkuo suporuot lotuliukas.gif Bet nelabai yra su kuo.. Jau tikrai butu gaila Bone su Dzeremiu ardyti, jie tiek prisikentejo..

Dabar klausimas - kas ten per riba, kad ja perzengus tampa ne vampyrais ir pan? Kazka labai jau prazioplinus busiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 24, 00:53)


Kai.. as taip ziuriu, kad net vardu nezinau, kol cia neparaset lotuliukas.gif Bet vat irgi kyla noras su kazkuo suporuot lotuliukas.gif Bet nelabai yra su kuo.. Jau tikrai butu gaila Bone su Dzeremiu ardyti, jie tiek prisikentejo..

Dabar klausimas - kas ten per riba, kad ja perzengus tampa ne vampyrais ir pan? Kazka labai jau prazioplinus busiu blush2.gif

Siaip jau Bone su Dzeremiu man nuobodi pora. Bet Bones su Kai gal ir nenoreciau. O gal... Nezinau g.gif
As i tuos magijos dalykus irgi nebelabai gilinuosi, kiek supratau, esme ta, kad Mystic Folse jokia magija nebegalioja, tai pvz vampyras, perzenges MF riba, grizta i ta busena, koks buvo pries pat tapdamas vampyru, nu mirdamas - ar ten pasautas, ar skestantis, ar dar koks.
Atsakyti
O The 100 ne viena neziurit? blush2.gif ax.gif
http://www.imdb.com/...4/?ref_=nv_sr_1
Uzsikabliavau biggrin.gif suziurejau visas pasirodziusias serijas, nors kol kas naujausia yra dar tik 2 sezono 5ta serija doh.gif veikejai grazus biggrin.gif o ir darosi akivaizdu, kad ateity susiporuos tie, kurie is pradziu vienas kito pakest negalejo lotuliukas.gif

Prieš 97 metus Žemėje kilus karui atominės bombos sunaikino visą ten gyvavusią civilizaciją. Išgyventi pavyko tik keturiems šimtams žmonių, tuo metu dirbusiems dvylikoje kosminių stočių, besisukančių orbitoje. Metams bėgant, visos stotys susijungė, sukurdamos bendrą kosminę stotį – Arką, kurioje gimė trys kartos, daugiau nei 4000 gyventojų, o visi resursai, sukaupti išgyventi kosmose dirbusiems žmonėms, baigia išsekti. Įstatymai Arkoje griežti – kiekvienas nusikaltimas, net ir pats menkiausias, baudžiamas mirtimi. To išvengti pavyksta tik nepilnamečiams; nepilnamečiai nusikaltėliai kalinami, o sulaukus pilnametystės amžiaus jie persvarstomi. Nepaliaujamai mažėjant pragyvenimo resursams, nuspręsta išsiųsti 100 nepilnamečių nusikaltėlių atgal į Žemės paviršių, o juos stebint išsiaiškinti, ar planeta jau tinkama ten vėl saugiai gyventi žmonijai. Pirmąkart per beveik šimtmetį, žmonės pagaliau vėl pastato koją ant Žemės paviršiaus. Tarp šimto išsiųstųjų į Žemę yra Klarkė, sumani Arkos vyriausiosios medikės duktė; Velsas, Arkos kanclerio sūnus; bebaimis Finas ir brolis su sese Belamis ir Oktavija, kurie pažeidė įstatymą vien savo gimimu – Arkoje draudžiama susilaukti daugiau nei vieno vaiko. Informaciją perduodančių apyrankių, užsegtų kiekvienam nepilnamečiui, išsiųstam į Žemę, dėka visų išsiųstųjų gyvybinės funkcijos stebimos Arkoje. Šimtuko pareiga rasti būdą kartu gyventi, susivienyti ir išlikti jiems nepažįstamoje planetoje.
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 24, 13:52)
O The 100 ne viena neziurit? blush2.gif  ax.gif


kelias serijas suziurejau, na niekaip neuzsikabinu unsure.gif
Atsakyti
Is pradziu man irgi buvo sunkoka ziuret, bet veliau isivaziavo, ypac nuo antro sezono 4u.gif
Atsakyti
As irgi pirmo nepabaigiau sezono.

Bet laukiu VD naujos serijos, kas galejo pagalvoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 24, 16:12)

Bet laukiu VD naujos serijos, kas galejo pagalvoti  lotuliukas.gif

aš visada laukiu ir lauksiu smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 24, 16:12)
As irgi pirmo nepabaigiau sezono.

Bet laukiu VD naujos serijos, kas galejo pagalvoti  lotuliukas.gif

As irgi laukiu biggrin.gif bigsmile.gif cool.gif

Man su The 100 buvo taip, kad tiesiog pamaciau, jog bus kita meiles linija, nei nuo pradziu atrode ax.gif Zvilgsniukai uzkabino biggrin.gif cia kaip ir su Dzeimiu ir Klara - as nuo pirmu bendru kadru pamaciau, kad Dzeimis del Klaros akis pakabines ir tai mane uzkabino wub.gif nors nei knygu skaicius buvau, nei isvis nieko apie ta seriala nezinojau ax.gif Tik po 3ios pamatytos serijos pradejau dometis kas cia kaip ax.gif
Nors aisku, The 100 ir Svetimsales kaip serialu idomumo prasme tikrai nera ko lygint biggrin.gif The 100 labai jaunai auditorijai skirtas biggrin.gif
Atsakyti
Neziurejau the 100. Ir geriau nepradesiu, nes dar uzkabins biggrin.gif Cia kaip su Svetimsale... Neatsilaikiau, pirma serija paziurejau, o tada jau kasdienes dozes reikejo. Tai vis miego saskaita, velai vakare po serija ziurejau. Bet vis laukiau laukiau, kol jie susimes...sulaukiau bigsmile.gif Ir niekaip paskutines serijos nepaziuriu, nors mano sestadienio "grafike" buvo. Vakar puse perziurejau ir isjungiau su mintim, kad kada nors pabaigsiu biggrin.gif Bjaurus bernas as buciau. Is tu, kuriem medziot idomu, o kai gauna, nebeidomu cool.gif
Ai, babrusia, vakar va, vietoj svetimsales, youtube uzsisedejau Stailso ir Malios (ar koks ten jos vardas) filmukus ziuredama. Faina ta Malia atrodo. Kazkur labai matyta aktore g.gif Bet jau Stailsas... Tooks mielumo isikunijimas wub.gif wub.gif wub.gif Kai jie su Mallia lovoj miegojo ir patogios pozos nerado, kol galiausiai ta pana ji sauksto poza apkabino wub.gif Labai miela scena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 11 24, 17:19)
Neziurejau the 100. Ir geriau nepradesiu, nes dar uzkabins  biggrin.gif  Cia kaip su Svetimsale... Neatsilaikiau, pirma serija paziurejau, o tada jau kasdienes dozes reikejo. Tai vis miego saskaita, velai vakare po serija ziurejau. Bet vis laukiau laukiau, kol jie susimes...sulaukiau  bigsmile.gif  Ir niekaip paskutines serijos nepaziuriu, nors mano sestadienio "grafike" buvo. Vakar puse perziurejau ir isjungiau su mintim, kad kada nors pabaigsiu  biggrin.gif  Bjaurus bernas as buciau. Is tu, kuriem medziot idomu, o kai gauna, nebeidomu  cool.gif 
Ai, babrusia, vakar va, vietoj svetimsales, youtube uzsisedejau Stailso ir Malios (ar koks ten jos vardas) filmukus ziuredama. Faina ta Malia atrodo. Kazkur labai matyta aktore  g.gif  Bet jau Stailsas... Tooks mielumo isikunijimas  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Kai jie su Mallia lovoj miegojo ir patogios pozos nerado, kol galiausiai ta pana ji sauksto poza apkabino  wub.gif  Labai miela scena  wub.gif

Del The 100 imetu filmuka su mano meiluciais wub.gif biggrin.gif (nors kaip ir mergina myli kita berniuka, o filmuko vaikinas - isvis mergisius, bet kazkaip kartu jie man labai labai wub.gif )
http://www.youtube.c...p;v=eWRgoJu1wEk

Tai sakai, Stalios gerbeja patapai? biggrin.gif Del sios poros fanu forumuose arsios nepripazinimo kovos vyksta biggrin.gif nes ju draugystes pradzia, fanu akimis, labai netinkamomis salygomis pristatyta ir dar daro bloga itaka jaunimui (nes juk susimete be prezervatyvu!!! ir dar beprotnamyje!!!! ir kai Stailsas vaistu prigirdytas buvo!!! biggrin.gif ) ir dar galybe kitu niuansu, bet as jau nesigilinu rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 24, 17:33)
*Del The 100 imetu filmuka su mano meiluciais wub.gif biggrin.gif (nors kaip ir mergina myli kita berniuka, o filmuko vaikinas - isvis mergisius, bet kazkaip kartu jie man labai labai wub.gif )
http://www.youtube.c...p;v=eWRgoJu1wEk

**Tai sakai, Stalios gerbeja patapai? biggrin.gif Del sios poros fanu forumuose arsios nepripazinimo kovos vyksta biggrin.gif nes ju draugystes pradzia, fanu akimis, labai netinkamomis salygomis pristatyta ir dar daro bloga itaka jaunimui (nes juk susimete be prezervatyvu!!! ir dar beprotnamyje!!!! ir kai Stailsas vaistu prigirdytas buvo!!!  biggrin.gif ) ir dar galybe kitu niuansu, bet as jau nesigilinu rolleyes.gif  biggrin.gif

*Jauciu labai ne mano skonio serialas. Kazkokie kariai, purvini veidai. Man reikia mielumo ir saldybiu biggrin.gif Ir ei, gana mane is kelio vest, nebegundyk naujais serialais schmoll.gif

** Nea, nepatapau... Nors dabar, kai ju pradzia papasakojai, tai visai smagiai skamba rolleyes.gif Cia kai Stailsa gyde nuo "blogumo" jie susiejo?
Bet siaip tai man bele Stailsas laimingas wub.gif Nei as labai Stalia, nei Stydia ar dar kokia... Svarbu jis ne su vyruku ir laimingas wub.gif
Atsakyti