Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

Cia butent rasai apie pirma nakti, kad persistenge? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 17, 21:20)
Cia butent rasai apie pirma nakti, kad persistenge? biggrin.gif

oij ne..ne apie pirma..su pirma tai ten viskas normaliai irnesakyk.gif bet paskui.. doh.gif trumpai tariant, nu baisiai aistringas vyras..as tai tiek nepakelciau..isproteciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2014 11 17, 21:23)
oij ne..ne apie pirma..su pirma tai ten viskas normaliai irnesakyk.gif bet paskui.. doh.gif trumpai tariant, nu baisiai aistringas vyras..as tai tiek nepakelciau..isproteciau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif niu Dzeimis labai istroskes lotuliukas.gif jaunas neissilakstes vyrukas lotuliukas.gif

Kalbant apie TVD, tai as dabar ji ziuriu tada, kai atsiranda noras, neskubu vos pasirodzius serijai iskart ziuret, neanalizuoju, nesigilinu, o tiesiog esu eiline serialo ziurove biggrin.gif tad zinokit kaip idomu ziuret pasidare lotuliukas.gif niekas neerzina, net Elena, veiksmo yra, net Stefka patinka biggrin.gif o kai analizavau, tai viskas visada kliuvo doh.gif
Atsakyti
Pradejau ziureti VD. Arti, junkis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 18, 15:28)
Pradejau ziureti VD. Arti, junkis mirksiukas.gif


Nuo kur pradejai ziuret? Nuo sezono pradzios? bigsmile.gif Kantrybes turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2014 11 18, 18:30)
Nuo kur pradejai ziuret? Nuo sezono pradzios?  bigsmile.gif Kantrybes turi  ax.gif

Kadangi visiskas badas, nebezinau ka ziureti, tai teko biggrin.gif Bet pirma serija praklausiau tik, kazka benarsydama, antra jau ziurejau.. Trecia pradejau...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 18, 14:28)
Pradejau ziureti VD. Arti, junkis mirksiukas.gif

ne siandien gal..bet bus matyt rolleyes.gif
Atsakyti
Truputis Delenos wub.gif cry.gif
https://www.youtube....h?v=Dm1Vr-pDKa0
Atsakyti
ką žiūrėt merginos? unsure.gif
Atsakyti
labas pupos,
kas naujo TVD fronte?
seriju jau kokiu 3 nemacius, vis mazylis mano neleidzia lotuliukas.gif tik isijungiu ir prasideda koncertas doh.gif o sian is vis gavom 2 skiepus, tai dziaugiuos, kad galiu bent cia parasyt ax.gif
nu, laukiu ataskaitu biggrin.gif
Atsakyti
Devolesa, smagu, kad pasirodai bigsmile.gif nors isivaizduoju, kad dabar gan uzimtu grafiku gyveni, rimta sefa turi.
VD dar neziurejau, gal rytoj... Visai idomios serijos man dabar, idomu, kaip su Bone bus. Bet jau ziauriai tikiuosi, kad sitas sezonas paskutinis. Nes jau prasideda "visi su visais". Jei Stefka su Karolina suves... Nesamone.

Dabar kas vakara pasiziuriu svetimsales serija. Pries miega desertukui rolleyes.gif Tai kai pasiskaiciau komentaru, kad jie labai greit susieina,apie tuos ju ohoho pirmuosius kartus, tai tik to ir laukiau. Nuo 2os serijos cool.gif Kaip nera, taip nera. Apgavot mane biggrin.gif Nu siandien jau 7 serija ziuresiu, gal sulauksiu galu gale. Bet nematau as jokiu jausmu tarp ju. Gaaal is Dzeimio puses. Bet ten tokia daugiau pagarba, draugiskumas. Nezinau, gal tiesiog neizvalgi as. Taip, labai grazus vaizdai, siaip idomi ta istorine puse. Dzeimis grazus (nebegalvoju apie jo kvapus biggrin.gif ). Bet jausmu as ten dar nelabai matau...

Babrusia, gal nematei mano klausimo - jau baigesi vilkiukas ar dar rodo?
Ondatra sveika! O as neseniai Verbenos pasigedau, ot atmintis doh.gif
Papildyta:
Kai+Bonnie
Va dabar mane labiausiai dominantis ship'as TVD. Tik Bones nebutinai cia biggrin.gif As siaip Kai ship'inu, kad ir viena biggrin.gif
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=VFNRh26TPmM

Niekaip neatsiklausau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti