Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

Kokiam tinklapy orų prognozes žiūrit? Kur patikimiausia? g.gif
Atsakyti
babrusia, nepažiūrėjai to filmo?
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 07 25, 20:07)
babrusia, nepažiūrėjai to filmo?

Pažiūrėjau ax.gif puse velnio... g.gif atvirai pasakius, pagrindiniai aktoriai man nelabai rolleyes.gif ir jų vaidyba taip pat rolleyes.gif man tas jodinėjimas buliais išvis nepatinka, tai ir visa istorija gadino doh.gif ir apskritai, man paskutiniai du Sparkso filmai įspūdžio nepaliko, palyginus su senesniais unsure.gif sakyciau 2,5 balo is 5 biggrin.gif labiau patiko antraplanė istorija, pasakojama is senuko laišku, nei pagrindine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2015 07 26, 18:26)
Pažiūrėjau  ax.gif puse velnio... g.gif atvirai pasakius, pagrindiniai aktoriai man nelabai rolleyes.gif ir jų vaidyba taip pat rolleyes.gif man tas jodinėjimas buliais išvis nepatinka, tai ir visa istorija gadino doh.gif ir apskritai, man paskutiniai du Sparkso filmai įspūdžio nepaliko, palyginus su senesniais  unsure.gif sakyciau 2,5 balo is 5  biggrin.gif labiau patiko antraplanė istorija, pasakojama is senuko laišku, nei pagrindine  biggrin.gif

Va va, ir man taip. Pagrindiniai nelabai... o tas jodinejimas buliais isvis man nesuprantamas dalykas doh.gif
o to senuko istorija mielai ziurejosi wub.gif youtube ziurejau interviu su filmo aktoriais. Labai fainas tas seneliukas wub.gif nors siaip ir Britt ten faina biggrin.gif
Atsakyti
labas
kas ka ziurit?
suziurejau Americans
vel badas unsure.gif
Atsakyti
As nieko naujo neziuriu... tik PLL, nes kadaise pradejau, tai gaila mest ax.gif bet suprastejes labai unsure.gif
Atsakyti
As Sense8 ziuriu ax.gif Matricos kureju darbas - pirmos 2 serijos sunkokai ziurejos, paskui uzsikablinau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 07 28, 22:39)
As nieko naujo neziuriu... tik PLL, nes kadaise pradejau, tai gaila mest  ax.gif  bet suprastejes labai  unsure.gif


as PLL jau seniai meciau, nusibodo tas pats per ta pati
QUOTE(babrusia @ 2015 07 29, 06:54)
As Sense8 ziuriu  ax.gif Matricos kureju darbas - pirmos 2 serijos sunkokai ziurejos, paskui uzsikablinau bigsmile.gif

as viena serija maciau, neuzkabino
atostogos, namuose sedziu, o ziuret nera ka

man labai patiko Ray Donovan
turbut geriausias is pastaruoju metu matytu
Atsakyti
Apie ka tas Ray Donovan?
Atsakyti
Paziurejau "La cara oculta". Fainas, patiko man rolleyes.gif idomus toks, pabaigos kiek kitokios laukiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 07 29, 08:15)
Apie ka tas Ray Donovan?

sunku nupasakot
tvarko turinciu pinigu problemas, legaliai ir ne
bet man idomiausia jo seimos istorija, jo broliu
Atsakyti
Ten yra graziu aktoriu? biggrin.gif
Atsakyti