Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

QUOTE(babrusia @ 2014 11 17, 18:54)
ka????? kokiam dar 7tam sezonui???? taigi jau paskutinis turejo but doh.gif

Vat ir man atrodo. Net neatsimenu, kur ten uzskaiciau, gal siaip ten koks gandelis, neatitinkantis realybes.

Babrusia, o vilkiukas jau pasibaiges ar dar rodo? g.gif
Atsakyti
Radau tema, aciu statybininkei 4u.gif

Bijojau kad kalbesit tik apie Svetimsale, as jos nei skaiciau nei ziurejau, tai negaliu ir isiterpt ax.gif Tai bent kiek apie VD kazkas prakalbo bigsmile.gif

Man paskutine VD serija nelabai... Idomi tik Bones linija. Stefkos visai neatpazistu g.gif Su Karolina man jie visai netinka, ypac su dabartiniais charakteriais unsure.gif Deimonas vel kazkoks savimyla egoistas. Apie Elena isvis net kalbeti nesinori, mane ji jau antra sezona kaip ziauriai erzina, ir negaliu priverst saves paziureti i ja teigiamai doh.gif biggrin.gif Jauciu, jei nepradeciau ziuret sezono, ir paskui neprisiverciaus ziureti, nes man jau kazkaip viskas atsibodo, per vaikiska ir nuobodu sad.gif
Atsakyti
*kineziuke*, tai paziek Svetimsale, ten ne taip vaikiska mirksiukas.gif

as nebeturiu ka ziureti... labai daug nebaigtu, visokios melages, revenge ir tt.. Neidomu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2014 11 17, 19:14)


Man paskutine VD serija nelabai... Idomi tik Bones linija.  Stefkos visai neatpazistu  g.gif Su Karolina man jie visai netinka, ypac su dabartiniais charakteriais  unsure.gif  Deimonas vel kazkoks savimyla egoistas. Apie Elena isvis net kalbeti nesinori, mane ji jau antra sezona kaip ziauriai erzina, ir negaliu priverst saves paziureti i ja teigiamai  doh.gif  biggrin.gif Jauciu, jei nepradeciau ziuret sezono, ir paskui neprisiverciaus ziureti, nes man jau kazkaip viskas atsibodo, per vaikiska ir nuobodu sad.gif

Man tai tas Kai patinka, kur su Bone uzstriges, zavi mane blogiukai blush2.gif
Va va, Elena ir mane erzina. Pati aktore kazkokia nebe tokia... Balsas prarukytas, subobejus ji man kazkokia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atverklanga: 17 lapkričio 2014 - 19:30
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 17, 15:45)
Sitas http://www.imdb.com/...59/?ref_=rvi_tt
Tau neturetu patikti biggrin.gif

Tai gi Ianas su sita susimetes, jei tiketi rasliavom ir foto http://www.imdb.com/...=ttfc_fc_cl_t41

nu kaip man dabar idomu pasidare, kodel man tureetu nepatikt???? biggrin.gif Is ko Zalia Rutele tokias isvadas padare? g.gif

zinau zinau apie tai..tik idomu kaip jiems skyrium draugaut sekasi? g.gif
Papildyta:
QUOTE(atverklanga @ 2014 11 17, 17:58)
Tiems laikas gal ir norma, bet Klere is ateities atvykus, kur ta higiena jau labiau pazengus buvo. Tai jai tie kvapai  bent is pradziu neturejo norma atrodyt. As su lietuvisku vertimu ziurejau, tai ten kai ja tas blogietis uzpuola ir nori isprievartaut ir toks senis isgelbeja... Tai jos zodziai daugmaz: mano gelbetojas siaubingai dvoke...
Arba kai tas gelbetojas ja nusiveda i pirkia, kur daug purvinu vyru. Fuuui, koks toj pirkioj kvapas turejo but  unsure.gif

et, mergickos, knygas jums skaityt reikia..ir nebus neaiskumu..Dzeimis ne dvokia Klerei..kartais ten buna pasimaises vyriskas muskuso kvapas..bet is esmes..anas zolem..siaudais..ir svariais drobiniais marskiniais kvepia..plius Klere ipratino ji dantis su sakelem valytis..ir turbut ne tik dantis biggrin.gif Klere ten daznai skundzias, kad nuo kitu kvapo ana pykina..bet ne nuo Dzeimulio..anas baisiai karstas vyras tai jam ne beda ir lediniam vandeny praustis.. irnesakyk.gif

o va Dzeimuliui visai nepatiko Kleres prancuziskos depiliacijos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 17 lapkričio 2014 - 19:51
QUOTE(Arti @ 2014 11 17, 19:48)


et, mergickos, knygas jums skaityt reikia..ir nebus neaiskumu..Dzeimis ne dvokia Klerei..kartais ten buna pasimaises vyriskas muskuso kvapas..bet is esmes..anas zolem..siaudais..ir svariais drobiniais marskiniais kvepia..plius Klere ipratino ji dantis su sakelem valytis..ir turbut ne tik dantis biggrin.gif Klere ten daznai skundzias, kad nuo kitu kvapo ana pykina..bet ne nuo Dzeimulio..anas baisiai karstas vyras tai jam ne beda ir lediniam vandeny praustis.. irnesakyk.gif



Vis tiek man truputi maziau, bet fe. Ikistu mane kas dabar i tuos laikus, nezinau nezinau... Kad ir koks grazuolis fainuolis lenda buciuotis, bet ispuvusiais dvokianciais dantim tai dzin man tie groziai butu unsure.gif
Idomu pasidare, gal ten knygose placiau aprasyta, kaip pas juos pvz wc reikalai? biggrin.gif Kazkada pasiskaiciau, kad ten senovej tarkim rumuose tai tamsesniam kampe nusilengvindavo ir gerai cool.gif Bet gal ten dar apie senesnius laikus rase...
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 11 17, 19:59)
Vis tiek man truputi maziau, bet fe. Ikistu mane kas dabar i tuos laikus, nezinau nezinau... Kad ir koks grazuolis fainuolis lenda buciuotis, bet ispuvusiais dvokianciais dantim tai dzin man tie groziai butu  unsure.gif

Idomu pasidare, gal ten knygose placiau aprasyta, kaip pas juos pvz wc reikalai?  biggrin.gif  Kazkada pasiskaiciau, kad ten senovej tarkim rumuose tai tamsesniam kampe nusilengvindavo ir gerai  cool.gif Bet gal ten dar apie senesnius laikus rase...

nu kad fe tai fe...bet autore bando itikinti, kad Dzeimis ne fe biggrin.gif ..net po daugel metu islaiko sveikus dantis..ir siaip po Kleres daug svaros ir sveiko gyvenimo taisykliu perima..

naktipuodziai prie lovu...o paskui tik svyst pro langa..pries tai susunkant "atsargiai myzalai skrenda" lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet siaip tai tu jau taip nenurasyk anu laiku...tie kurie megsta praustis (o tokiu mazuma)..tai tie ir muiliuko is prancuzijos parsisiuncia..ir visokios mandros kosmetikos..blakstienoms juodinti..lupom dazyt..ir t.t bet statistinis zmogenas tenai jau 20-ties be dantu..uteliu pilna galva.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 17 lapkričio 2014 - 20:16
QUOTE(Arti @ 2014 11 17, 20:48)
1. nu kaip man dabar idomu pasidare, kodel man tureetu nepatikt???? biggrin.gif  Is ko Zalia Rutele tokias isvadas padare? g.gif

2. et, mergickos, knygas jums skaityt reikia..ir nebus neaiskumu..

1. Nes ten gana buitiska, nera jokiu giluminiu sroviu.
2. Vat knygos sukelia man tokius dviprasmiskus jausmus. Skamba paradoksaliai, bet lieka maziau erdves interpetacijom, ka gali filmas ir geri aktoriai. Iki galo niekada negali buti tikras, o kaip yra is tiesu. Priesingai knygose tarsi kiekvienas piesa savo paveiksla, bet cia jau juodu ant balto parasyta, kad pvz.: akys zibejo matant apnuogintas prancuziskai nudzyrintas kojas lotuliukas.gif O ziurint filma daugiau spelioji, ar tas zvilgsnis jau yra TAS zvilgsnis? Kad ir sitam filme man dar sunku buvo suprasti ju jausmus, turbut, kad iki siol nesupratau, bet gal ir tokia mintis, kad dar cia tik tokia greita pradzia.. O viskas dar pries akis.
Ir man vis kyla klausimu - ar pirma skaityti knyga, ar pirma ziureti filma unsure.gif Kol kas sprendimas labai paprastas - knygom nera kada lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2014 11 17, 19:48)
o va Dzeimuliui visai nepatiko Kleres prancuziskos depiliacijos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

sita vieta gerai pamenu lotuliukas.gif Klara taip stenges, o tas net pasibaisejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 17, 20:18)
Vat knygos sukelia man tokius dviprasmiskus jausmus. Skamba paradoksaliai, bet lieka maziau erdves interpetacijom, ka gali filmas ir geri aktoriai. Iki galo niekada negali buti tikras, o kaip yra is tiesu. Priesingai knygose tarsi kiekvienas piesa savo paveiksla, bet cia jau juodu ant balto parasyta, kad pvz.: akys zibejo matant apnuogintas prancuziskai nudzyrintas kojas lotuliukas.gif O ziurint filma daugiau spelioji, ar tas zvilgsnis jau yra TAS zvilgsnis? Kad ir sitam filme man dar sunku buvo suprasti ju jausmus, turbut, kad iki siol nesupratau, bet gal ir tokia mintis, kad dar cia tik tokia greita pradzia.. O viskas dar pries akis.
Ir man vis kyla klausimu - ar pirma skaityti knyga, ar pirma ziureti filma unsure.gif Kol kas sprendimas labai paprastas - knygom nera kada  lotuliukas.gif  blush2.gif

drinks_cheers.gif labai taikliai parasei..taip.. knyga atima sita malonuma..kitavertus..ji ir duoda daugiau nei tarkim filmas..filme bus ideta tik dalele to, kas yra knygose..tai vat cia is kurios puses paziuresi g.gif

as dazniausiai knygas skaitau po filmo...bet sisyk man gavosi atvirksciai..tiesa sakant, specialiai taip padariau ax.gif

Dzeimiui Klere krito i aki is pirmo zvilgsnio..o pamilo jis ja jau tada, kai ji prie zidinio jam ranka tvarste..tada jis tipo suprato, kad myli..O Klere juto jam simpatija ir jau buvo ne karta nuziurejus, kad Dzeimis labai patrauklus vyras..bet meile jai veliau isiziebe..negaliu pasakyt tiksliai kada, bet neuzilgo ji jau pavydo scenas kels..tai manau, kad lova ja labai stipriai pastumejo prie meiles lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet Klere labai ilgai nesake jam, kad myli, nors mylejo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 17 lapkričio 2014 - 20:36
O jums neatrode keistai ta ju pirma naktis su tiek daug sekso? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 17, 20:56)
O jums neatrode keistai ta ju pirma naktis su tiek daug sekso? ax.gif

pirmas kartas nesiskaito lotuliukas.gif lotuliukas.gif antras kartas buvo, nes Klere norejo parodyt kaip is tikruju reikia myletis..plius po Dzeimio zodziu "ar tau patiko...aaaa..man taip ir sake, kad moterims tai ne motais" pagailo jo..o trecias kartas buvo jau del to, kad antras labai patiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif galvoju dabar ar cia paskutinis buvo ar dar buvo g.gif nepomentom..bet paskui ten su jais galima skaiciu pamest biggrin.gif doh.gif mano galva Diana siek tiek persistenge sitoj vietoj..nes Dzeimulis tikrai kaip koks rujojantis... doh.gif
Atsakyti