Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

Sveiki, damos 4u.gif

As irgi perziurejau TVD, nes buvo badas biggrin.gif Prisivertus ziuretus galima, i pabaiga jau ir visai nieko lotuliukas.gif Kaip supratau, siandienine serija kazkokia super bigsmile.gif

Lape, Scandal jau pradejo versti. Maciau pirma serija - aj kokokia nuobodi.

O as po IMDB (ne po LT) vertinimu nebenoriu i kina 50 grejiniu, uzteks per kompa. Vis dar prasta versija, laukiu geresnes. Ir labai dziaugiuos, kad mano Charlis atsisake blush2.gif Protingas vyrukas cool.gif

Na ka, laukiam pavasario wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 20 vasario 2015 - 22:38
ir antra neidomi, reik turbut sulaukt sezono pabaigos, arba bent jau vidurio ir is eiles kelias ziuret.
gal dar isivaziuos

ir TVD man neidomu buvo serija, apart vienos scenos unsure.gif

ka ziuret?
Atsakyti
O man naujausia TVD serija labai patiko bigsmile.gif nuverkiau posma ax.gif labai graziai atsisveikinima parode su Karolinos mama. Ir Karolinos daina sugraudino...
Tik jau nujauciu, kad tikrai cia ne paskutinis sezonos doh.gif vis nauju dalyku islenda, tai jau per 7 serijas visko tikrai neisspres ir neisaiskins doh.gif
Atsakyti
Su pavasariu wub.gif Pagaliau pagaliau, jau pradeda jaustis tas pavasarinis kvapas, dar kad saulute labiau pasildytu wub.gif wub.gif
Paziurejau as vakar atspalvius, gerai, kad ne kine, pinigu butu buve gaila schmoll.gif Nekabino manes absoliuciai... Nekalbu apie pacia istorija, ten is viso nelogiskai daug kas, buvo vietu, kurios net prajuokino mane biggrin.gif Bet ir tos kekso scenos... Nesujaudino anei kiek schmoll.gif Man ten aistros truko! Emociju, jausmingumo. Kai DE tam motely susiejo, mane 100 kart labiau sujaudino rolleyes.gif Nors siaip Dakota kaip aktore tai faina man, patiko smile.gif

O kur jus issbarsciusios visos? ZR tai maciau eurovizijos temoj vis pasireiskia, o kitos kur? rolleyes.gif
Atsakyti
Atverklanga, kaip as tau pritariu del 50 atspalviu thumbup.gif mano nuomone visiskai tokia pati - nesujaudino manes ne kiek tas filmas doh.gif schmoll.gif nebuvo man chemijos tarp aktoriu, neitikino jie manes, kad jie vienas kito nori... schmoll.gif paziurejau as po 50 atspalviu 3ia Bado zaidyniu dali, tai ten man meiles milijona kartu daugiau buvo, nors tie 2 veikejai net nesusitiko per visa filma doh.gif bet jie mane itikino, kad jie reikalingi vienas kitam, o Anastazija su Grejum... doh.gif niekaip....

Beje, rekomenduoju paziuret Begin Again - labai mielas filmas ax.gif bei Vyrai, moterys ir vaikai - sitas labai patiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
issibarste musu tema, kaip koks ziemos sniegas, bet vis tiek parasysiu bigsmile.gif

Paziurejau ir as atspalvius per PC, aciu D, kad per PC, o ne kine lotuliukas.gif Ne filmas, o katastrofa. Seniai bemaciau toki meiles filma, kuriame nera meiles lotuliukas.gif Jau nekalbant, kad Grejus kaip paprastas vaikinukas, jokio ispudzio nedarantis, kaip tai knygose. Visai neperteikta knygos pagrindine mintis. Tiek buvo idomu, kad net praziurejau vakarienes scena pas jo tevus blink.gif Taip ir likau nepamacius Ritos Oro lotuliukas.gif

Bet vat VD baigesi idomiai, visai nebepanasu i VD, net nesuprantu, ar cia gerai, ar ne lotuliukas.gif Bet gerai tai, kad laukiu kitos serijos. Aisku, kito sezono neisivaizduoju, bet gal labai nustebins bigsmile.gif

Kaip kitos laikotes? ax.gif
Atsakyti
jau baigesi VD? blink.gif
paskutine serija penktadienio?

as dabar ziuriu Jos vardas Nikita
kazkada maciau, bet kad nera ka ziuret

o jau kaip juokingai jie apsirenge laugh.gif
Atsakyti
Jau kaip sudomino, kaip toliau bus per TVD bigsmile.gif thumbup.gif blogas Stefka ir bloga Karolina bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laabaas!!!! Su pavasariu mielosios 4u.gif
Zalia ruta- as irgi atspalvius ziurejau per pc, tai dziaugiuos kad sutaupiau lotuliukas.gif Blogiausias metu filmas drinks_cheers.gif
O tvd- nu paskutine serija taip suintrigavo...net laukiu kitos!!!ir net spirgu is nekantrumo ax.gif
Atsakyti
Nugirdau, kad kitą savaitę dar sniego gausim... Jei tiesa, tai *** nesikeikiant...

Šiaip tai tvd sužiūrėjau visas serijas, nieko ypatingo, bet neblogai žiūrisi, įprotis jau rolleyes.gif Nina man vel tokia "pasultingėjus" pasirodė. Bet gražiai taip rolleyes.gif Būčiau vyras, patiktų. Bet bežiūrint į ją, supratau - papų noriu biggrin.gif Pas mane pačią špygutės...

Dar Royals pirmą seriją pažiūrėjau, visai nieko, gal ir toliau žiūrėsiu. Ir PLL vis žiūriu... Irgi jau įprotis, prieš tiek metų pradėjau, negaliu dabar mest biggrin.gif
Atsakyti
Damos, atnesu filma thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif http://www.imdb.com/...60/?ref_=rvi_tt
wub.gif

Cia ypac, kam patinka Svetimsale. Kol kas trys serijos, o baigesi trecia ispudingai blink.gif bigsmile.gif

O i sita aktoriu dar ziurejau per Hobita, nes ten visi pabaisiukai, isskyrus, butent ji biggrin.gif
Zodziu, meiles seiles, ko man ir reikia lotuliukas.gif

Lekiu i lova ir tikiuos, kad bus su kuo aptart tuoj si filma biggrin.gif
Atsakyti
Savaitgali VISKO TEORIJA paziurejom wub.gif nuostabus filmas wub.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti