Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

QUOTE(atverklanga @ 2015 01 04, 13:27)
Nera grazuole, bet zavi kazkuo  rolleyes.gif

tikrai taip

atverklanga, as sekso scenu skaitydama labai daug praleidau, nes tas pats per ta pati
man pati meiles istorija labai grazi wub.gif
Atsakyti
Maciau as ta treileri, faina daina ta wub.gif rolleyes.gif
Jei lape (beje, kodel toks nickas?) sako, kad grazi meiles istorija, tai ziuresiu rolleyes.gif
Atsakyti
As tai prisipazinsiu, kad man Penkiasdesimt atspalviu ne itin patiko blush2.gif ax.gif ir mano mamai ne itin - sake, kad jau nuobodu, kai tas pats per ta pati, vien tik duodasi ir duodasi ten jie doh.gif

Net pacios meiles istorijos nenupasakociau, nes jai labai mazai demesio skiriama, vien tik lovos scenos aprasomos unsure.gif trecios knygos taip ir neprisiruosiau skaityt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 04, 17:33)
Maciau as ta treileri, faina daina ta  wub.gif  rolleyes.gif
Jei lape (beje, kodel toks nickas?) sako, kad grazi meiles istorija, tai ziuresiu  rolleyes.gif

o kodel negeras nikas ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė. @ 2015 01 05, 08:44)
o kodel negeras nikas ?  unsure.gif

Nesakau, kad negeras, siaip idomu, kodel toks ax.gif Nors man tai tu amziams verbena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2015 01 05, 08:57)
Net pacios meiles istorijos nenupasakociau, nes jai labai mazai demesio skiriama, vien tik lovos scenos aprasomos unsure.gif trecios knygos taip ir neprisiruosiau skaityt  ax.gif

As, kaip ir dauguma, manau, praleidau tas scenas, nes kiek gi galima ta pati rasyti blink.gif Vos ne copy paste lotuliukas.gif

Labai noreciau grazu romana paskaityti ax.gif
Atsakyti
ZR, lyg nuo sausio 10 tv3 pradeda rodyt turkiska OC varianta rolleyes.gif Bet bent kiek is fotkiu maciau, Sethas ten nieko gero verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 07, 14:22)
ZR, lyg nuo sausio 10 tv3 pradeda rodyt turkiska OC varianta  rolleyes.gif  Bet bent kiek is fotkiu maciau, Sethas ten nieko gero  verysad.gif

Kur rast paziet fotkes? As nesu macius ne vieno turkisko serialo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 07, 19:47)
Kur rast paziet fotkes? As nesu macius ne vieno turkisko serialo blush2.gif

Va
As viena ziurejau, kur jauciu pirmakart per seriala tiek verkiau, pykau ir visa kita. Bet tik ta viena toki ir temaciau, joks kitas neprilygo.

Va sitas OC jauciu irgi labai ispudingas nebus, bet lengvam paziurejimui tiks rolleyes.gif Daug meiliu, prabanga, grazus daiktai, zmones, vietos... Man tai patinka tokie rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 07, 21:21)
Va
As viena ziurejau, kur jauciu pirmakart per seriala tiek verkiau, pykau ir visa kita. Bet tik ta viena toki ir temaciau, joks kitas neprilygo.

Va sitas OC jauciu irgi labai ispudingas nebus, bet lengvam paziurejimui tiks  rolleyes.gif  Daug meiliu, prabanga, grazus daiktai, zmones, vietos... Man tai patinka tokie  rolleyes.gif

Setas su barzda? blink.gif

Koki ziurejai? bigsmile.gif
Atsakyti
Lape, o tau tas Fall patinka?
Visas serialas apie iskrypeli? Bus kazkas ten dar tokio? As antra serija ziuriu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 07, 23:03)
Lape, o tau tas Fall patinka?
Visas serialas apie iskrypeli? Bus kazkas ten dar tokio? As antra serija ziuriu.

visas
nieko daugiau bent jau pirmam sezone
antra tik pradejau


kas tas OC? g.gif


man Fall toks is bedos

o Scandal rusiskai dar niekur ner? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapė.: 08 sausio 2015 - 08:37