Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

QUOTE(atverklanga @ 2015 01 02, 22:38)
Su Naujais!  4u.gif
Paziurejau ta You are not you, tai labai labai patiko. Jautrus, gan gyvenimiskas toks.
O jau Duhamelis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Bet vat jo personazas tai toks truputi nerealus. Kazin, is tikro daug TAIP mylinciu ir atsidavusiu atsirastu  g.gif

Su naujais wub.gif

Manau, kad atsirastu, vat todel ir kuriami filmai, kad tokiu zmoniu is tiesu yra, bet labai mazai.

Pradejau fone ziureti Jane the Virgin, man jis toks Devious Maids tipo serialas.

O cia MAN naujametine dovana 2.gif lotuliukas.gif Va taip butu atrodes Grejus, ech.. rolleyes.gif
https://www.youtube....h?v=-WrFTh-Eypc
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 02 sausio 2015 - 23:54
koks Grejus? 50 atspalviu? tai kad geras ir anas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė. @ 2015 01 03, 11:04)
koks Grejus? 50 atspalviu? tai kad geras ir anas  unsure.gif

man tai ziauruma.

radau posteriuka.

user posted image

lauksiu, kol pasibaigs sezonas, negaliu ziureti po viena, tiesiog neistempiu blush2.gif
Atsakyti
Seniai matytas tas posteriukas irnesakyk.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 02, 23:34)


Manau, kad atsirastu, vat todel ir kuriami filmai, kad tokiu zmoniu is tiesu yra, bet labai mazai.



Bet as taip pagalvojau - ar pati galeciau taip atsidavus but unsure.gif blush2.gif Nu gal...jei labai myleciau. Siaip Duhamelio personazo nelengva situacija. Jaunas, neseniai susituokes vyras, manau, ir vaiku tikisi, ir kelioniu, ir intymumo su zmona ir t.t. Ir staiga visos svajones griuna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 03, 12:26)
Seniai matytas tas posteriukas  irnesakyk.gif


Bet as taip pagalvojau - ar pati galeciau taip atsidavus but  unsure.gif  blush2.gif  Nu gal...jei labai myleciau. Siaip Duhamelio personazo nelengva situacija. Jaunas, neseniai susituokes vyras, manau, ir vaiku tikisi, ir kelioniu, ir intymumo su zmona ir t.t. Ir staiga visos svajones griuna  unsure.gif

Bet palikti ja butu nezmogiska, juk jis zino, kad ji anksciau ar veliau mirs, o tada prades naujai kurtis gyvenima... Ne tiek daug laiko jai buvo like.. Ne taip, kad visa gyvenima slaugymas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 03, 10:33)
man tai ziauruma.


man tai treileri toks fainas wub.gif
kai laukiu to filmo
jaciu valentino diena svesiu su Grejum biggrin.gif



o tai nesupratau, ta is Jei as pasilikciau mire?
suziurejau mat per kelias minutes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapė.: 03 sausio 2015 - 16:58
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 03, 14:27)
Bet palikti ja butu nezmogiska, juk jis zino, kad ji anksciau ar veliau mirs, o tada prades naujai kurtis gyvenima... Ne tiek daug laiko jai buvo like.. Ne taip, kad visa gyvenima slaugymas unsure.gif

Va butent del to nezmogiska, nezinau, ar as jos situacijoj noreciau, kad mylimas zmogus su manim liktu... Nes zinot/galvot, kad taves nepalieka ne is didziules meiles, o del to, kad kitaip butu nezmogiska unsure.gif
O del Duhamelio personazo, tai taip, ne visa gyvenima slaugymas. Bet vistiek, niekas nezinojo, kiek jai laiko like. 3 ar 5 metai, vistiek dar tokiam laike, kai bendraamziai aplink vaiku susilaukia, gyvenimu dziaugiasi, o tu sergancia zmona slaugai. Ir tarkim ji mirsta, kai tu jau link 40. Tada vel pradedi gyvenima kurtis, antra puse susirandi, gal vaiku susilauki. Bet jau ne ta pati jaunyste. Ta prasme, draugai bendraamziai jau praeje ta etapa...
Papildyta:
QUOTE(Lapė. @ 2015 01 03, 16:57)

o tai nesupratau, ta is Jei as pasilikciau mire?
suziurejau mat per kelias minutes

Kaip ir atsigavo unsure.gif
Atsakyti
labas merginos,
su naujais 4u.gif
o as nieko neziuriu doh.gif ax.gif bet jau pradesiu lotuliukas.gif jei tik mano mazylis leis ax.gif
del Grejaus pritariu Rutai- jos nuorodoj geresnis, nei db parinktas.man dabartinis visai feeekk doh.gif na bet i filma vis tiek vaziuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė. @ 2015 01 03, 17:57)

jaciu valentino diena svesiu su Grejum  biggrin.gif


As trecios knygos nebaigiau skaityti, tik is drauges pasakojima kazka zinau, bet ne visa pabaiga, tai man bus idomu tas filmas, kad ir aktoriai ziaurus.
O eisiu i kina su mama lotuliukas.gif Siandien kaip tik pakvieciau, nes jai labai patiko knygos, o i kina neina, bet i sita pasirase is karto lotuliukas.gif As jau gal esu sakius, kad sita knyga labiausiai ir patinka jau pagyvenusiom moterim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 03, 20:16)
As trecios knygos nebaigiau skaityti, tik is drauges pasakojima kazka zinau, bet ne visa pabaiga, tai man bus idomu tas filmas, kad ir aktoriai ziaurus.
O eisiu i kina su mama lotuliukas.gif Siandien kaip tik pakvieciau, nes jai labai patiko knygos, o i kina neina, bet i sita pasirase is karto lotuliukas.gif As jau gal esu sakius, kad sita knyga labiausiai ir patinka jau pagyvenusiom moterim biggrin.gif

del Grejaus galutinai pasisakysiu paziurejus filma
va man ji tai baisi, as knyga skaitydama grazesne isivaizdavau
o suskaiciau visas
ziauriai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Labas, devolesa! 4u.gif
Apie Greju neturiu ka pasakyt - knygu neskaiciau, filma gal reikes paziuret, kad atsilikus nesijausciau biggrin.gif Nors nezinau, ar labai traukia jis mane - ten yra romantikos ar vien keksai? ax.gif
O ta pagrindine aktoriuke tai miela man. Nera grazuole, bet zavi kazkuo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 04, 14:27)
Nors nezinau, ar labai traukia jis mane - ten yra romantikos ar vien keksai?  ax.gif

Mano drauge buvo labai nusistacius, kad vulgaru, bet kai pamate treileri, tai net labai susizavejo filmu bigsmile.gif https://www.youtube....h?v=SfZWFDs0LxA
Atsakyti