Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 24, 11:32)
O kokios pabaigos norejai? bigsmile.gif

cia as
kaip tai kokios? aisku su prezidentu unsure.gif
nors as pries seimu griovejas, bet kazkaip siuo atveju sulipo man jie
o jau olivija kokia wub.gif
Atsakyti
Su sventem visas bigsmile.gif Daug visoms zvilgsniuku, virpuliuku ir visokiu kitokiu wub.gif ne tik serialuose, bet ir gyvenime bigsmile.gif wub.gif 4u.gif

Scandal maciau kokia serija per tv, bet neuzkabino kazkaip schmoll.gif Vis dar galvoju twin peaksa paziuret, bet jauciu jis toks niurus, nesinori ant svenciu. Ir "You are not you" mano sarase, bet gal irgi ne sventems... Va, haris poteris per tv siandien visai suejo biggrin.gif
Atsakyti
Su sventemis 4u.gif santa2.gif newyear.gif

Atverklanga,
as pries pora dienu If I stay suziurejau - toks mielas filmas ax.gif prie progos uzmesk aki 4u.gif
Atsakyti
Ar kas matet sita? http://www.imdb.com/...?ref_=tt_rec_tt
Jau rasiau, atrodo. Bet as randu tik naujausia ir nenoriu ziureti be pirmu dvieju unsure.gif

Su sventemis, mergaites wub.gif Laimes, tikru mazu ir dideliu stebuklu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 26 gruodžio 2014 - 21:46
Aciu, babrusia, uz rekomendacija! Paziurejau If I stay. Bet... gal per 3 kartus tik sugebejau iveikt blush2.gif biggrin.gif Atrodo toks gan mano tipo - lengvas, holivudinis, romantinis, bet nekabino kazko. Nuobodokas, istemptas, aktoriai nesuzavejo, nemaciau jokios chemijos tarp pagrindiniu. Ir ta Chloe Moretz tos vaikiukas man - kiek jai, 16/17 man rodos, tai keistai ji man romantinese scenose ziurejosi unsure.gif

ZR, nemaciau sito, kur imatei. Pagal knygas jis? Neblogas turetu but?
Atsakyti
Manes irgi neuzkabino tas filmas unsure.gif Prasukom per 5 minutes visa blush2.gif

Atverklanga, nezinau apie ta filma nieko, o labai knieti, bet reikia rast pirmas dvi dalis.

O Scandal jau naujos 9 serijos yra, tik be vertimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 12 29, 17:16)
Aciu, babrusia, uz rekomendacija! Paziurejau If I stay. Bet... gal per 3 kartus tik sugebejau iveikt  blush2.gif  biggrin.gif  Atrodo toks gan mano tipo - lengvas, holivudinis, romantinis, bet nekabino kazko. Nuobodokas, istemptas, aktoriai nesuzavejo, nemaciau jokios chemijos tarp pagrindiniu. Ir ta Chloe Moretz tos vaikiukas man - kiek jai, 16/17 man rodos, tai keistai ji man romantinese scenose ziurejosi  unsure.gif 

ZR, nemaciau sito, kur imatei. Pagal knygas jis? Neblogas turetu but?

tai man jis irgi ne per idomiausias buvo, bet lengvas siaip paziurejimui biggrin.gif ax.gif

Vakar Hobite buvom bigsmile.gif 3D wub.gif vat ten tai vaizdu padave bigsmile.gif nors mano vyrui kancia tokie filmai, bet mane vaizdai zavi dideliam ekrane, nors ir be gilios minties filmas biggrin.gif

Ir Gone Girl rekomenduoju - su vyru ziurejom, tai abiems patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 30, 00:39)

O Scandal jau naujos 9 serijos yra, tik be vertimo bigsmile.gif

ka?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ir rusiškai nėra?
o gal mano saite bus

QUOTE(babrusia @ 2014 12 30, 07:26)
Ir Gone Girl rekomenduoju - su vyru ziurejom, tai abiems patiko 4u.gif

nu man toks briedas
lieka nenubausta, nei ftb nei policija nieko nepadare, o jis vargselis bijodamas visuomenes nuomones apie ji lieka su ja, tada toji po keliu savaičių apsivaisina, ir jis su taja pasilieka doh.gif doh.gif
scenarijus briedas

__________
sužiūrėjau The affair, likau nesupratus
ir Homeland, labai patiko nuo 8 serijos, nesitikejau kad be Brodzio gali būti taip gerai. ramiai baigesi. idomu ar bus kitas sezonas.
ar dar kas suziurejot?
Atsakyti
QUOTE(Lapė. @ 2014 12 30, 12:15)
sužiūrėjau The affair, likau nesupratus
ir Homeland, labai patiko nuo 8 serijos, nesitikejau kad be Brodzio gali būti taip gerai. ramiai baigesi. idomu ar bus kitas sezonas.
ar dar kas suziurejot?

niu mes Fargo kaip tik baigem ziuret, pereisim prie paskutiniojo Homeland sezono ax.gif sake, kad geras sezonas g.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 12 30, 12:37)
niu mes Fargo kaip tik baigem ziuret, pereisim prie paskutiniojo Homeland sezono ax.gif sake, kad geras sezonas g.gif

nuo vidurio man labai bigsmile.gif
Atsakyti
Nėra Skandalo rusiškai sad.gif
Atsakyti
Su Naujais! 4u.gif
Paziurejau ta You are not you, tai labai labai patiko. Jautrus, gan gyvenimiskas toks.
O jau Duhamelis wub.gif wub.gif wub.gif Bet vat jo personazas tai toks truputi nerealus. Kazin, is tikro daug TAIP mylinciu ir atsidavusiu atsirastu g.gif
Atsakyti