Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

QUOTE(atverklanga @ 2014 12 18, 12:35)
TVD nerodo, ner ko aptarinet  unsure.gif

ka kita rodo
greit sakykit kas ka ziurit,o tai man badas unsure.gif
Atsakyti
As tai ziuriu The 100, Fargo ir The Walking Dead biggrin.gif

Man rekomendavo ziuret SAUSAS ĮSTATYMAS: MAFIJOS GIMIMAS ir RAY DONOVAN, bet niekaip neprisiruosiu ax.gif
Atsakyti
As nieko neziuriu dabar, bet galvoju gal Twin Peaksa paziuret g.gif Nemacius as. Jus maciusios?
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 12 19, 18:50)
As nieko neziuriu dabar, bet galvoju gal Twin Peaksa paziuret  g.gif  Nemacius as. Jus maciusios?

Tai ne biggrin.gif
Bet buvau gana dar vaikas. Pradzia labai patiko, po to pradejo trukti logikos ir daug kam nusirito.. Bet kultinis, pamatyti verta. Aisku, dabar jis gal kitaip ziuretusi, vis gi senas.

As dar Scandal ziuriu. Jau labiau patinka biggrin.gif Juk atsidaro mini trikampis, kaip man idomiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 19 gruodžio 2014 - 22:30
QUOTE(atverklanga @ 2014 12 19, 17:50)
As nieko neziuriu dabar, bet galvoju gal Twin Peaksa paziuret  g.gif  Nemacius as. Jus maciusios?

as nemacius
kazkada bandziau viena serija, kazkokia pieva man unsure.gif
Atsakyti
Ondatra, baigiau ziureti Scandal. Labai moteriskas serialas, sakyciau.
Nesuprantu, kodel Mele, kuri neva vaizduojama protinga, taip susigadino gyvenima g.gif Gal netikejo, kad ta paslaptis tai viska pakeis unsure.gif Juk su Fico pagalba butu pati lengviau isgyvenus. Norejo isgelbeti tevo ir sunaus santykius, bet tikrai labai smarkiai prasove. Vat man ir nesirisa, protinga moteris, o vat..

Tik nelabai supratau, kam Dzeikas nusove tuos tris. Kad neisduotu paslapciu? Per daug man cia buvo.

O geriausia, tai Kvyn trikampis lotuliukas.gif

Kada nauja serija? Ne paskutinis sitas sezonas?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 22, 14:02)
Ondatra, baigiau ziureti Scandal. Labai moteriskas serialas, sakyciau.
Nesuprantu, kodel Mele, kuri neva vaizduojama protinga, taip susigadino gyvenima g.gif Gal netikejo, kad ta paslaptis tai viska pakeis unsure.gif Juk su Fico pagalba butu pati lengviau isgyvenus. Norejo isgelbeti tevo ir sunaus santykius, bet tikrai labai smarkiai prasove. Vat man ir nesirisa, protinga moteris, o vat..

Tik nelabai supratau, kam Dzeikas nusove tuos tris. Kad neisduotu paslapciu? Per daug man cia buvo.

O geriausia, tai Kvyn trikampis lotuliukas.gif

Kada nauja serija? Ne paskutinis sitas sezonas?

Kvyn tai ten aukštasis pilotažas biggrin.gif ypač sekso scena prie kruvinų grindų lotuliukas.gif
man Mele niekada nepatiko
dzeikas nusove, todel kad paslaptys neisaisketu, man jo personas toks nei sis nei tas
o jau galas serialo doh.gif
kad jau visos serijos
man atrodo nebus naujo sezono, bet tiksliai nezinau
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 23, 13:42)
man atrodo nebus naujo sezono, bet tiksliai nezinau

Aaaa vat kaip, nes ir panasu i pabaiga, tik gana nevykusia.

Ka dabar ziuri? As tai negaliu eit gult kazko nepaziurejus lotuliukas.gif Teko Draugus ziureti 56 karta lotuliukas.gif
Atsakyti
woohoo! Man atostogos bigsmile.gif wub.gif Ta proga sokolada doroju blush2.gif
Ka kucioms ruosit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 12 23, 20:59)
woohoo! Man atostogos  bigsmile.gif  wub.gif  Ta proga sokolada doroju  blush2.gif 
Ka kucioms ruosit?  g.gif

Ka veiksi per atostogas?

As tik is idejos kuciukus, Kaledoms meduoliukus, zele meistrauju is galvo kazkokia mandra, nezinau, kas iseis. Nes vaziuosim pas anyta, niekada namuose nebunam, tai naudojuos proga, kad dar galiu leisti negaminti blush2.gif Ka tu?
Papildyta:
Ondatra, Scandal numatyta 2015 filmavimai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 23, 16:18)
Aaaa vat kaip, nes ir panasu i pabaiga, tik gana nevykusia.

Ka dabar ziuri? As tai negaliu eit gult kazko nepaziurejus lotuliukas.gif Teko Draugus ziureti 56 karta lotuliukas.gif


labai labai labai nevykusi ir NE PAGAL MANE lotuliukas.gif

nzn ka ziuret, tu pasakyk, gal bandysiu the affair, lyg jau baiginejas
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 23, 22:13)

Ondatra, Scandal numatyta 2015 filmavimai  bigsmile.gif

kaip gerai bigsmile.gif
nors man trecias sezonas nusivaziaves buvo su tuo visu slaptos tarnybos reikalu
Atsakyti
O kokios pabaigos norejai? bigsmile.gif
Atsakyti