Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

QUOTE(babrusia @ 2014 12 11, 13:25)
Radau info, kad darys seriala 2015 metais pagal Mirties irankiai knygas rolleyes.gif  bigsmile.gif

Tikekimes, kad bus idomu bigsmile.gif

Kodel nieko nebuvau girdejus apie sitas tris dalis http://www.imdb.com/...?ref_=tt_rec_tt blink.gif Dabar pamaciau, kad 2014 pasirode, o ziu, pernyksciu yra, tai bandysiu ziureti bigsmile.gif

Baigesi SOF.. parasiau komentara serialu temoj... Aj, liudna tema. Gal su Charliu tik daugiau filmu pasirodys, aj aj, kaip laukiu.. rolleyes.gif Su vyru abu ji mylim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 11, 17:35)
Tikekimes, kad bus idomu bigsmile.gif

Kodel nieko nebuvau girdejus apie sitas tris dalis http://www.imdb.com/...?ref_=tt_rec_tt blink.gif Dabar pamaciau, kad 2014 pasirode, o ziu, pernyksciu yra, tai bandysiu ziureti bigsmile.gif

Baigesi SOF.. parasiau komentara serialu temoj... Aj, liudna tema. Gal su Charliu tik daugiau filmu pasirodys, aj aj, kaip laukiu..  rolleyes.gif Su vyru abu ji mylim biggrin.gif

gal netycia kas Mirties irankiai pdf knygas turit?
man idomu, kaip ilgai veikejai kankinsis vienas del kito, manydami, kad jie brolis su sese biggrin.gif
Atsakyti
Kas ten Katerinos mamai? unsure.gif labai tyliai vakar ziurejau, kad vaiku neprizadinciau, tai puse serialo dialogu nenuklausiau doh.gif

Tai Kajus kazkokius burtus "uzleido" ant miesto? Ar tik ant Elenos? nesupratau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 12 13, 10:47)
Kas ten Katerinos mamai? unsure.gif labai tyliai vakar ziurejau, kad vaiku neprizadinciau, tai puse serialo dialogu nenuklausiau doh.gif

Tai Kajus kazkokius burtus "uzleido" ant miesto? Ar tik ant Elenos? nesupratau doh.gif

ne Katerinos o Karolinos vezys, kazkokia blastoma

jis sugere visa mictik folsa kur buvo apeme burtai
o elena uzdenge nematomumo burtu (na kazkaip pan)

vargsas Deimutis mano verysad.gif lauke ir vel nera
kazin ar baigsis gerai serialas doh.gif
o serija man skystoka buvo
Atsakyti
Man visai patiko serija. Bones situacija graudziai ziurisi verysad.gif
Del Karolinos mamos nesuprantu - kodel vampyru kraujas vezio nepagydo? unsure.gif

Pasidarykit testuka biggrin.gif which couple are you?
Atsakyti
O man visai gera serija, tik kad mazai ka nugirdau doh.gif


QUOTE(atverklanga @ 2014 12 13, 18:06)
Pasidarykit testuka  biggrin.gif  which couple are you?

Beremy (Bonnie & Jeremy) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 12 13, 18:06)
Del Karolinos mamos nesuprantu - kodel vampyru kraujas vezio nepagydo?  unsure.gif



Stefanas sake, kad negydo, nes jei gydytu jau zinotu visi
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 14, 11:07)
Stefanas sake, kad negydo, nes jei gydytu jau zinotu visi
g.gif

Aha, ta ir as supratau. Bet nesuprantu - KODEEEL??
Atsakyti
Tai sekanti serija tik sausio 22 bus??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 12 15, 07:19)
Tai sekanti serija tik sausio 22 bus??? blink.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
baikit miegot unsure.gif
Atsakyti
TVD nerodo, ner ko aptarinet unsure.gif
Atsakyti