Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar Delenų tema

Finalo belaukiant...

user posted image

QUOTE(atverklanga @ 2014 11 16, 17:57)
OC as irgi ziurejau. Kaip man Sethas patiko  wub.gif  wub.gif  wub.gif  O vat Marisos ir Ryano istorija visai nekabino, nors jie kaip ir pagrindiniai. Ziurejau del Setho ir Summer  wub.gif  Bet pabaigoj irgi nusigrybavo kurejai. Pirmi 2 sezonai geriausi buvo.

As sita seriala radau, per kazkoki geriausiu meiliu topa. Buvo delena, aisku.. ir vieni Sethas su Summer. Butu praslyde pro akis, jei nebuciau isiziurejus i Brody blush2.gif O kai jo toks vaidmuo fainulkia, tai ir visas serialas susiziurejo.

Man Rajanas ir Marisa niekada nebuvo TA pora, - ne siaip sau abu keite antras puses kaip kojines. O Rajano zvilgsnis is padilbu lotuliukas.gif Kiekviena serija masciau, kodel jis pagrindinis biggrin.gif Su juo dabar naujas serialas yra - Gothnam, atrodo, vadinas.
Tiesa, maniau, kad pabaiga bus liudnesne, nes buvau rusuose prie seriju paskutini komentara netycia perskaicius, kad ne tokios pabaigose lauke. Nu blem, masciau, kas ten dar nutiks doh.gif Bet.. viskas apynormaliai.

VD temoj truputi permeciau kelis komentarus blush2.gif Bet tiketini tokie buvo, tai nelabai save nustebinau tokiais siuzeto vingiais biggrin.gif

O del Svetimsales, tai tikrai pakurstet laukima, nes jau nieko nesitikejau bigsmile.gif
Atsakyti
oooo, radau temuke bigsmile.gif

Žalia Rūta, tau už temute bigsmile.gif 4u.gif

Nepalaidok dar Svetimsales, bus dar veiksmo ir klaustuku, kaip bus toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena, kas tas OC? biggrin.gif Paziurejau i fotke ir pagalvojau, kaip kazin Ninai su Ianu sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 17 lapkričio 2014 - 15:04
QUOTE(Arti @ 2014 11 17, 16:02)
Laba diena, kas tas OC?  biggrin.gif Paziurejau i fotke ir pagalvojau, kaip kazin Ninai su Ianu sekasi?

Sitas http://www.imdb.com/...59/?ref_=rvi_tt
Tau neturetu patikti biggrin.gif

Tai gi Ianas su sita susimetes, jei tiketi rasliavom ir foto http://www.imdb.com/...=ttfc_fc_cl_t41
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 lapkričio 2014 - 15:45
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 16, 23:14)
Butu praslyde pro akis, jei nebuciau isiziurejus i Brody blush2.gif O kai jo toks vaidmuo fainulkia, tai ir visas serialas susiziurejo.


Va va, Brodis man ir siaip simpatnas, o dar tas jo vaidmuo wub.gif Patinka man serialuose tas tipas - siek tiek pavepes gerietis fainuolis pagrindinio herojaus draugas. Truputi primena Styles'a is vilkiuko rolleyes.gif Zinai, kad Sethas su Summer ir realybej kazkiek metu pora buvo?

Ech, vis tik neatsilaikiau ir vakar pries miega paziurejau pirma svetimsales serija. Man vis vienas dalykas minciu neapleido biggrin.gif Kaip jie dvokt turi! Negaliu as i meiles isijaust, kai vyriokas toks nevalyvas biggrin.gif Suprantu, tokie laikai buvo, bet pagalvojus tai fee. Nelabai vardu dar isidemejau, tos svetimsales meile bus tas, kuriam ranka sutvarste, zaizda gyde? Gal ir grazus jis, gal ir visoks koks, bet negaliu as i ji ziuret negalvojant: kaip jam is burnos galimai dvokia, koks prakaitu pradvises, kur pvz per ta 3 dienu zygi jie ten gamtinius reikalus atlieka... Apie kokia dar lova su juo galima galvot! Isivaizduoju, koks kvapelis pasklistu jam kelnes nusimovus biggrin.gif Arba pvz ka tai Klerei per mm daryt. merlium apsirisus vaiksciot? bigsmile.gif Beziurint senovinius serialus, mano vaizduote labai pasijungia, kur nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 11 17, 18:08)
Va va, Brodis man ir siaip simpatnas, o dar tas jo vaidmuo  wub.gif  Patinka man serialuose tas tipas - siek tiek pavepes gerietis fainuolis pagrindinio herojaus draugas. Truputi primena Styles'a is vilkiuko  rolleyes.gif Zinai, kad Sethas su Summer ir realybej kazkiek metu pora buvo?

Ech, vis tik neatsilaikiau ir vakar pries miega paziurejau pirma svetimsales serija. Man vis vienas dalykas minciu neapleido  biggrin.gif  Kaip jie dvokt turi! Negaliu as i meiles isijaust, kai vyriokas toks nevalyvas  biggrin.gif  Suprantu, tokie laikai buvo, bet pagalvojus tai fee. Nelabai vardu dar isidemejau, tos svetimsales meile bus tas, kuriam ranka sutvarste, zaizda gyde? Gal ir grazus jis, gal ir visoks koks, bet negaliu as i ji ziuret negalvojant: kaip jam is burnos galimai dvokia, koks prakaitu pradvises, kur pvz per ta 3 dienu zygi jie ten gamtinius reikalus atlieka... Apie kokia dar lova su juo galima galvot! Isivaizduoju, koks kvapelis pasklistu jam kelnes nusimovus  biggrin.gif  Arba pvz ka tai Klerei per mm daryt. merlium apsirisus vaiksciot?  bigsmile.gif Beziurint senovinius serialus, mano vaizduote labai pasijungia, kur nereikia  biggrin.gif

Prajuokinai del tu kvapu lotuliukas.gif Bet tiems laikams tai buvo iprasta, visiems visu smarves buvo norma bigsmile.gif

Aha, zinau... O siais metais Brodis apsizenyjo, o Reicel apsivaikavo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 11 17, 17:08)
Ech, vis tik neatsilaikiau ir vakar pries miega paziurejau pirma svetimsales serija. Man vis vienas dalykas minciu neapleido  biggrin.gif  Kaip jie dvokt turi! Negaliu as i meiles isijaust, kai vyriokas toks nevalyvas  biggrin.gif  .....

oj, kaip prisijuokiau lotuliukas.gif thumbup.gif bet zinok as irgi apie tokius dalykus galvojau beziuredama lotuliukas.gif paskui apmirsau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 17, 17:34)
Prajuokinai del tu kvapu lotuliukas.gif Bet tiems laikams tai buvo iprasta, visiems visu smarves buvo norma bigsmile.gif



Tiems laikas gal ir norma, bet Klere is ateities atvykus, kur ta higiena jau labiau pazengus buvo. Tai jai tie kvapai bent is pradziu neturejo norma atrodyt. As su lietuvisku vertimu ziurejau, tai ten kai ja tas blogietis uzpuola ir nori isprievartaut ir toks senis isgelbeja... Tai jos zodziai daugmaz: mano gelbetojas siaubingai dvoke...
Arba kai tas gelbetojas ja nusiveda i pirkia, kur daug purvinu vyru. Fuuui, koks toj pirkioj kvapas turejo but unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 11 17, 18:58)
Tiems laikas gal ir norma, bet Klere is ateities atvykus, kur ta higiena jau labiau pazengus buvo.

Aj, jo, apie sita pamirsau doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oj, negaliu lotuliukas.gif
------------
Nugis paziurejau VD serija - turiu pasakyt, kad man patinka - Deimutis vel kankinas biggrin.gif , Elenute jau susipainiojus biggrin.gif , Stefka su Karolina jau per plauka biggrin.gif visi kankinasi - man pats tas lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 17, 18:29)

Nugis paziurejau VD serija - turiu pasakyt, kad man patinka - Deimutis vel kankinas biggrin.gif , Elenute jau susipainiojus biggrin.gif , Stefka su Karolina jau per plauka biggrin.gif visi kankinasi - man pats tas lotuliukas.gif  thumbup.gif

Man tai nepatinka daug kas. Stefka su Karolina? Nu kaaam doh.gif Paliktu ta Karolina be berno nors trumpam... Arba is bedos su Enzo ja galetu supirst. Arba pas Klausa i TO galetu issiust biggrin.gif O Stefkai galetu Katerina is mirusiu prikelt bigsmile.gif Arba visai nauja pana duot.
Kad Deimutis kankinas irgi negerai... Geriau jau Elena del jo pasikankintu... Bet ne, ta vista amziais su tuntais gerbeju doh.gif
O sitas sezonas tikrai paskutinis ar dar neaisku? Buvau isitikinus, kad paskutinis, bet paskaiciau, kad lyg Paulas 7 sezonui sutarti pasirase.
Atsakyti
ka????? kokiam dar 7tam sezonui???? taigi jau paskutinis turejo but doh.gif
Atsakyti