Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(virginp @ 2014 11 23, 11:09)
Atrodai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
man geda pasakyti, bet as nebuvau macius tavo foto pries op, dabar pamaciau  blush2.gif tu pasikeitei po op. kardinaliai, duodu 10b., gydytojas padirbejo liuks  thumbup.gif
P.s.: albumelyje prie savo albumelio vardo surasyk viska kas ir uz kiek daryta.

O kodel nebuvai macius ikelta nuo pradziu yra:)
Surasiau jau..
Maciau tatanka kazka rasei ir dingai ax.gif

M.butu pigiau padares bet jis neapsieme..A.padare viska kas imanoma,aciu jam..
Atsakyti
sveikos mergaite 4u.gif
Kaip besilaikot? bral as taip uzsiverciau darbais,kad nebera kada su jum pabendrauti doh.gif
penktadieni buvau pa TA konsultacijai tai planuoju ir as krutine pasitvarkyti tik nezinau kada galesiu sau ta leisti smile.gif ir noriu ir vel bijau,man ta narkoze baugina doh.gif
Atsakyti
doh.gif labai pikta pasidarė, kad ką parašiau viskas dingo doh.gif
vėliau gal kai būsiu prie kompo parašysiu
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 11 23, 16:53)
doh.gif labai pikta pasidarė, kad ką parašiau viskas dingo  doh.gif
vėliau gal kai būsiu prie kompo parašysiu

ir pasirodyk prie to paties..
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 11 23, 14:07)
M.butu pigiau padares bet jis neapsieme..A.padare viska kas imanoma,aciu jam..

O dėl kokių priežasčių neapsiėmė?
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 11 23, 18:20)
O dėl kokių priežasčių neapsiėmė?

Manau kad daug darbo uz ju nustatytas klinikos kainas ..Arba kam jam as jei 10 lieknu paims nes kiek domejausi pagrinde lieknos mergynos jo pacientes..O Astrauskas paeme ir sutvarke neprasydamas svorio numest ar dar ko..O visa kita dabar tik nuo manes priklauso..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masianca: 23 lapkričio 2014 - 16:34
QUOTE(Masianca @ 2014 11 23, 17:33)
Manau kad daug darbo uz ju nustatytas klinikos kainas ..Arba kam jam as jei 10 lieknu paims nes kiek domejausi pagrinde lieknos mergynos jo pacientes..O Astrauskas paeme ir sutvarke neprasydamas svorio numest ar dar ko..O visa kita dabar tik nuo manes priklauso..

Paziurejau tavo foto - esu tiesiog apstulbus... va cia tai chirurgo darbas!!!!!! Idealu!!!! Labai smagu ziureti i tokius rezultatus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 11 23, 17:33)
Manau kad daug darbo uz ju nustatytas klinikos kainas ..Arba kam jam as jei 10 lieknu paims nes kiek domejausi pagrinde lieknos mergynos jo pacientes..O Astrauskas paeme ir sutvarke neprasydamas svorio numest ar dar ko..O visa kita dabar tik nuo manes priklauso..


Masianca, neskleisk nesamoniu schmoll.gif rolleyes.gif
as tikrai ne is lieknuju, o apsieme be jokiu problemu dvigubai op. mirksiukas.gif
beje kg jis siulo numeste del to, kad isgaunamas tada idealiausias variantas, kuo daugiau likusio odos pertekliaus, tuo daugiau nuima ir pilvukas atrodo daug geriau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 23 lapkričio 2014 - 17:27
QUOTE(virginp @ 2014 11 23, 19:27)
Masianca, neskleisk nesamoniu  schmoll.gif  rolleyes.gif
as tikrai ne is lieknuju, o apsieme be jokiu problemu dvigubai op.  mirksiukas.gif
beje kg jis siulo numeste del to, kad isgaunamas tada idealiausias variantas, kuo daugiau likusio odos pertekliaus, tuo daugiau nuima ir pilvukas atrodo daug geriau  ax.gif

Zinau del ko siulo numesti ir rasydama posta pagalvojau kad tu turbut vienintele busi kur jis tada dar sutiko tvarkyt..
Dabar jau kaip matom neapsiima.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 23, 19:14)
Paziurejau tavo foto - esu tiesiog apstulbus... va cia tai chirurgo darbas!!!!!! Idealu!!!! Labai smagu ziureti i tokius rezultatus.  thumbup.gif

Nu kaip smagu skaityti kaip tiek emociju!!! thumbup.gif Aciu
Atsakyti
Sveikos
Siandien nusifotkinau ta šlykštu pilvą doh.gif negaliu patikėt kad jis žymiai bjauresnis nei as maniau
cry.gif cry.gif cry.gif
Vis skaitinėju komentarus apie klinikas ir pačius gyd, norisi išsirinkt ir registruotis konsultacijai
Atsakyti
QUOTE(Mataij @ 2014 11 23, 21:48)
Sveikos
Siandien nusifotkinau ta šlykštu pilvą  doh.gif negaliu patikėt kad jis žymiai bjauresnis nei as maniau
cry.gif  cry.gif  cry.gif
Vis skaitinėju komentarus apie klinikas ir pačius gyd, norisi išsirinkt ir registruotis konsultacijai

Sveika. Pirmyn i konsultacijas wink.gif tikrai issirinksi wink.gif
Atsakyti
Svejkos:) as jau penktadieni buvau apziurai,istrauke siuliukus ,nuklijavo pleistrua tik ant bambos dar paliko,tai vis zvilgteliu i pilvuka,nera baisus tas randas kaip galvojau,ilgas ,vet plonas,jau atsitiesiau bet dar truputuka susilenkus:) esu patenkinta kai turesiu laiko atsiusiu foto, tai tiek naujienu is manes:)
Atsakyti