Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

labas visoms!!Su artejanciais 2015!paskutiniu metu esu labai uzsiemusi..tai atostogos buvo,tai sventes,sveciai,laukiu kada galesiu atsipusti smile.gif Taigi mano konsultacija su Kaikariu kito menesio gale.Idomu ka paskys...
Atsakyti
QUOTE(beili @ 2014 12 14, 06:23)
salinau nuo pasmakres ir kaklo, zastu ir slaunu bei pilvo odos pertekliu ir t.t. riebalus siurbe tik prie keliu, nes daugiau ju niekur nebuvo (anot Kaikario), bet dabar as irgi tikiu, kad nebuvo), tai per viena operacija Kaikaris nesutiko tiek daryti ir aiskiai pasake KODEL, Paciu rezultatu ir darbu esu labai patenkinta-super thumbup.gif Aisku siurbimas tai ne odos pertekliaus salinimas....

nu super!as tai noreciau vidiniu slaunu riebaliuko kiek nusiurbti,bet turbut daktaras sakytu,kad man ku ku lotuliukas.gif Ilgai gijo?Skausmas koks?
Papildyta:
merginos,jei jums nesunku atsakykit kokiems klausimams tureciau but pasiruosus?su vienu daktaru kai konsultavausi jis man nupasakojo kokie veiksmai butu atliekami: pasalinama dalies odos ir atkuriama bamba.o gal imanoma ir be to?kazkaip gazdina bambos atkurimas..(priminsiu,kad po gimdymo praejo 4,6m,sporto-3m,o pilvas toks pat).
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 19, 09:30)
Aš žinau kad nuleisti norėsiu, tiksliau jau noriu randą į apačią.. o po komentarų, pradedu galvoti tada apie siurbimą, ir kad gal labiau ką suveržtų, ar dar ką padarytų - nežinau...
na noriu rezultatų..
dar noriu krūtinės pakeltos ir sumažintos.. na tiskliau noriu nuimtos odos nuo jos, ir suformuotos i normalią, o ne spanielio ausų...  blush2.gif nes turėjau kadaise J - I dydį.. dabar likęs gal DD, o gal jau ir D, tai nu noretusi kažkaip kito vaizdo sudėjus "viską" į liemenuką, o ir be jo...  blush2.gif
o paskui kažkada norėčiau prie kojų priėiti, ir nuo jų nuimti odas ir lašeko biški...  doh.gif  blush2.gif  nežinau kur reikia įsidarbinti, kad viskam užtektų - gal kas kokių pasiūlymų dėl darbo turi?  bigsmile.gif  rolleyes.gif

lotuliukas.gif

kiek op jau turejus?susidariau tokia nuomone,kad kitos jau sustot nebegali..
Atsakyti
QUOTE(NoRomance @ 2014 12 30, 03:47)
merginos,jei jums nesunku atsakykit kokiems klausimams tureciau but pasiruosus?su vienu daktaru kai konsultavausi jis man nupasakojo kokie veiksmai butu atliekami: pasalinama dalies odos ir atkuriama bamba.o gal imanoma ir be to?kazkaip gazdina bambos atkurimas..(priminsiu,kad po gimdymo praejo 4,6m,sporto-3m,o pilvas toks pat).


Sveika,

čia taip gražiai a la moksliškai pasakė, kad bamba atkuriama. Iš tikrųjų, tai kai šalina odos perteklių, odą patempia žemyn, dėl to bamba irgi pasislenka žemyn, tai kad bamba liktų savo vietoje, ją išpjauna ir prisiuva aukščiau. Kai odos reikia pašalinti daug, tai tik taip yra įmanoma padaryti.
Papildyta:
QUOTE(NoRomance @ 2014 12 30, 04:14)
kiek op jau turejus?susidariau tokia nuomone,kad kitos jau sustot nebegali..

Bent jau Tatanka turėjo tik vieną operaciją iki šiol. O ateity, negali žinoti kaip bus smile.gif temoje bendrauju kiek daugiau nei pusė metų, tai negaliu sakyti, kad kažkas negali sustoti operuotis ax.gif Yra merginų, kurios darėsi pilvą ir krūtinę per vieną operaciją. Yra merginų, kurios po pilvo operacijos darėsi tik rando korekcijos operaciją. Kad operuotųsi urmu visus galus tai tokių čia nepasitaikė lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Bambą arba perdeda tą pačią arba susuka iš naujo, pas mane labai negraži buvo, dabar šiek tiek geriau, bet ji dabar labai didelė arodo, kai pilvas išsilygino biggrin.gif

QUOTE(NoRomance @ 2014 12 30, 03:14)
susidariau tokia nuomone,kad kitos jau sustot nebegali..[/i]

kad man atrodo be korekcijos čia niekas masiškai nesioperavo visų galų biggrin.gif

būčiau turėjus atliekamų 10 000 irgi būčiau kartu viską darius lotuliukas.gif ale kol kas ir liemenėlės geros gelbėja biggrin.gif
Atsakyti
Įmečiau randuką iš toli ir iš arti ax.gif lauksiu komentarų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano vardas @ 2014 12 29, 14:47)
Sveika, cia kaina tokia pasake apytikslia pilvo plastikai ? Ar dar ir siurbima darys ? O korseta reik atskirai pirktis ? Ir dar juk pora naktu ten liksi po opetacijos, tai kaina gali gerokai ir soktelti....
Tai tu skrisi labai neilgam i Lt ?
Papildyta:

Aciu smile.gif
O kada tu pjausies ? Ar jau buvai konsultacijoj ?
Mano antram vaikiuikui 4.5 men dabar, pjautis planuoju kai bus 8-9 men jam

Mano panelytei 2,5 metu, bet dar megeja ant ranku, del to labai neremauju
Mano op sausio 16, jei susitvarkys tyrimukai. Jau viena karta atsaukta butent del zemo hb.
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 30, 12:42)
Įmečiau randuką iš toli ir iš arti  ax.gif  lauksiu komentarų  blush2.gif

O siaubas doh.gif aš ir nemaniau, kad taip gali išplatėti.... blink.gif blink.gif blink.gif o kiek tau kainuos korekcija? pas V. darysi?
Papildyta:
QUOTE(ameira @ 2014 12 30, 12:48)
Mano panelytei 2,5 metu, bet dar megeja ant ranku, del to labai neremauju
Mano op sausio 16, jei susitvarkys tyrimukai. Jau viena karta atsaukta butent del zemo hb.

Tokio amžiaus vaikutis jau labai gerai viską supranta, jei pradėsi kalbėti, kad dėl tam tikrų priežasčių (kad tau pilvuką skaudės) negalėsi jos kurį laiką nešioti ant rankų, manau, kad ji tikrai supras ir nekels didesnių rūpesčių. Taip sakant iš anksto reikia vaiką nuteikti, kad jos nenešiosi kiek laiko. Aišku visi vaikai skirtingi, bet bent jau su manuoju tokia taktika veikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirisama: 30 gruodžio 2014 - 12:02
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 30, 12:04)
O siaubas  doh.gif  aš ir nemaniau, kad taip gali išplatėti....  blink.gif  blink.gif  blink.gif o kiek tau kainuos korekcija? pas V. darysi?


turbūt ne pas V... darysiu, dar nenusprendžiau, nes reikia nuspręsti ar iš vis darysiu.Foto padariau baisesnes nei yra iš tikro, taip žiauriai neatrodo, iš arti kai pritrauki su strijomis taip jau yra, kad atrodo foto žiauriai doh.gif dar pažiaurina tai, jog prieš Kalėdas buvau soliariume ir buvau uždengus randą pleistrais, tai juos labai išryškina ir bambą tuo pačiu biggrin.gif kai susilygins spalvos bus gražiau blush2.gif

vienu žodžiu, pas mane kur tas randas išplatėjęs yra kreivas klubas, tiksliau skilęs lūžęs nežinau, po vieno skaudaus bum jis sukreivėjo ir kai operavausi, jau minėjo, kad ten bus ne kažką, plius per tą vietą man siūlai lauk lindo doh.gif apžiūrėję 2 gydytojai iš dviejų pasakė, jog galima žeminti randą ir taip sutvarkyti, bet jie negarantuoja, jog vėl toe pusėje jis neišplatės doh.gif sausio mėn eisiu pas V... žiūrėsiu ką jis pasakys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bandomasis2006: 30 gruodžio 2014 - 12:13
QUOTE(NoRomance @ 2014 12 30, 03:14)
kiek op jau turejus?susidariau tokia nuomone,kad kitos jau sustot nebegali..


blink.gif tik pilvo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 30, 13:12)
apžiūrėję 2 gydytojai iš dviejų pasakė, jog galima žeminti randą ir taip sutvarkyti, bet jie negarantuoja, jog vėl toe pusėje jis neišplatės  doh.gif  sausio mėn eisiu pas V... žiūrėsiu ką jis pasakys  4u.gif

Va čia ir baisiausia, kad garantijos nėra. O jei tik foto taip baisiai atrodo, o gyvai ne, plius kaip sakai, kad soliariumas, įdegis, spalvos ne vienodos, tai gal ir nėra didelio reikalo vėl operuotis? g.gif Nebent kompleksuoji dėl to, arba visiems rodaisi pusnuogė biggrin.gif kuo labai abejočiau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 30, 12:42)
Įmečiau randuką iš toli ir iš arti  ax.gif  lauksiu komentarų  blush2.gif

Man labiau bamba nepatinka nei tavo išplatėjas randas. Dėl rando nesukciau galvos, aišku butu galvos skausmas, jei oda pilvo butu tobula, be strijų, bet dabar tai dzin, o juo labiau jis išbales pas tave.
Mano ir pilvas strijuotas, oda ne elastinga, bamba mano nepatinka... Kaži įmanoma bambos korekcija ar ne? Pas mane ji labai negili sad.gif imesiu po svenciu foto, dabar nieko nespėju, vaikai serga, svečių kalnas naujakui turi atlekt, reikia pasiruošti...)
P.S. atsiprašau už belekoki rašymą, telefas taiso rasomus žodžius, kad netaisytu padaryti nemoku, tai sakinukai turbo gaunasi, su lietuvybe, be... kaip išeina biggrin.gif
Atsakyti