Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

Ka ziuri kraujyje pries operacija. Pasidariau krauja cia del visa ko HB 13.7 ,bet visa kita virsija normas.
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 29, 09:47)
[


  Beje per konsultacija sako,kad pinigus uz ja grazina jei operuojies pas juos. Tai man nuo tu sutartu 7000lt atminusuos 50sv ? Ar cia ale jau suma su atminusuotais

Sveika, cia kaina tokia pasake apytikslia pilvo plastikai ? Ar dar ir siurbima darys ? O korseta reik atskirai pirktis ? Ir dar juk pora naktu ten liksi po opetacijos, tai kaina gali gerokai ir soktelti....
Tai tu skrisi labai neilgam i Lt ?
Papildyta:
QUOTE(Mataij @ 2014 12 29, 10:14)
Sveika prisijungus
Aš pries 9 men gimdžiau paskutinį karta ir pasiruošus "pjautis"

Aciu smile.gif
O kada tu pjausies ? Ar jau buvai konsultacijoj ?
Mano antram vaikiuikui 4.5 men dabar, pjautis planuoju kai bus 8-9 men jam
Atsakyti
QUOTE(Mano vardas @ 2014 12 29, 14:47)
Sveika, cia kaina tokia pasake apytikslia pilvo plastikai ? Ar dar ir siurbima darys ? O korseta reik atskirai pirktis ? Ir dar juk pora naktu ten liksi po opetacijos, tai kaina gali gerokai ir soktelti....
Tai tu skrisi labai neilgam i Lt ?
Papildyta:

Aciu smile.gif
O kada tu pjausies ? Ar jau buvai konsultacijoj ?
Mano antram vaikiuikui 4.5 men dabar, pjautis planuoju kai bus 8-9 men jam

Kaina tiksli tokia sutarem, korsetas,nakvyne visada jau buna iskaiciuota. 7000lt pilna pulvo plastika su sonu ir nugaros nusiurbimu,nugaros apatine dalis. As kai tariausi kainos dar buvo nepakeltos. Bet kaip man Kaikaris sake puslapyje kaina yra skirta uzsienieciams,lietuviams jie taiko zemesne . Tai nemanau,kad tau bus daugiau nei 8000lt
Per susitikima derekis kaina arba prasyk i ta kaina ,kad butu daugiau padaryta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Awarded: 29 gruodžio 2014 - 15:10
Sveikos 4u.gif

Papasakokit tos kurios daretes dvigubas OP tai su pilvo ir krutines korsetu vaiksciojot, ar vienu bendru kazkokiu g.gif pabandziau isivaizduot kaip tai atrodo rolleyes.gif

Antras klausimas, man siulo rando korekcija, bet negarantuoja kad vel jis neisplates g.gif rizikuotumet ar ne unsure.gif man i akis labai nekrenta, bet, o taciau g.gif ir kas daretes korekcija, ka vel korseta detis reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bandomasis2006: 29 gruodžio 2014 - 15:33
QUOTE(Awarded @ 2014 12 29, 15:08)
Kaina tiksli tokia sutarem, korsetas,nakvyne visada jau buna iskaiciuota. 7000lt pilna pulvo plastika su sonu ir nugaros nusiurbimu,nugaros apatine dalis. As kai tariausi kainos dar buvo nepakeltos. Bet kaip man Kaikaris sake puslapyje kaina yra skirta uzsienieciams,lietuviams jie taiko zemesne . Tai nemanau,kad tau bus daugiau nei 8000lt
Per susitikima derekis kaina arba prasyk i ta kaina ,kad butu daugiau padaryta.

Aciu labai, kiekviena info man aukso vertes. O kiek laiko iki operacijos tu buvai konsultacijoje ? Ar rekomendavo numesti svorio ? Beje, kiek tu sveri, ugis ? blush2.gif
Ir dar domina del tyrimu kraujo, tai as maniau juos atlieka vietoje ten ?
Atsakyti
Dar truputi ne i tema. Merginos kurios dailinate krutine liemenelem, turiu omeny nesidariusios OP gal esate atradusios geru puch up liemeneliu blush2.gif visas kurias turiu parsiustos ir jau iki nauju negausiu, o taip norisi naujiems metams kazko grazaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 29, 16:30)
Sveikos 4u.gif

Papasakokit tos kurios daretes dvigubas OP tai su pilvo ir krutines korsetu vaiksciojot, ar vienu bendru kazkokiu  g.gif  pabandziau isivaizduot kaip tai atrodo  rolleyes.gif

Antras klausimas, man siulo rando korekcija, bet negarantuoja kad vel jis neisplates g.gif  rizikuotumet ar ne unsure.gif  man i akis labai nekrenta, bet, o taciau  g.gif  ir kas daretes korekcija, ka vel korseta detis reikia  doh.gif


Atskirai korsetas pilvui, atskirai liemenele papuliams mirksiukas.gif
parodyk dar karta pilva is arti, tada pakomentuosime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano vardas @ 2014 12 29, 15:38)
Aciu labai, kiekviena info man aukso vertes. O kiek laiko iki operacijos tu buvai konsultacijoje ? Ar rekomendavo numesti svorio ? Beje, kiek tu sveri, ugis ? blush2.gif
Ir dar domina del tyrimu kraujo, tai as maniau juos atlieka vietoje ten ?

171 cm siuo metu 78kg. As del visa ko pasidariau cia,kad reikalui esant galeciau pakelt hb.

Merginos tai ka ziuri kraujyje pries op? Kas svarbiausia?
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 29, 16:00)
Atskirai korsetas pilvui, atskirai liemenele papuliams  mirksiukas.gif
parodyk dar karta pilva is arti, tada  pakomentuosime  ax.gif


Primeciau kad labai jau daug sleikuciu turetu but biggrin.gif

Imesiu rytoj foto :-)
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 29, 19:09)
  Merginos tai ka ziuri kraujyje pries op? Kas svarbiausia?


Tikrai žiūri hemoglobiną ir krešėjimą, daugiau neprisimenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 29, 19:03)
Tikrai žiūri hemoglobiną ir krešėjimą, daugiau neprisimenu  g.gif

o kaip tas kresejimas zymimas ?
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 29, 19:33)
o kaip tas kresejimas zymimas ?

As kazkur buvau nusifotkinus tyrimus reik paieskot. Man dar kardiograma dare :-)
Atsakyti