Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

Aciu dar kart uz malonu priemima 4u.gif
Na, tuos €400 jie minejo kaip maximuma , nes realiai nepamate manes nezino kiek siurbt reikes ir pan blush2.gif , o as svajociau i €3000 sutilpt, tad labai laukiu konsultacijos ir stengsiuos apkust iki jos. Kiek skaiciausi ju puslapyje, maciau kad daro daline ir pilna plastika, tai cia man jau visai nieks neaisku...tai jie pasako kokios man reiks ar cia paciai rinktis blush2.gif , nu sorry ,bet neisivaizduoju kaip cia kas blush2.gif . Na, o tiek kiek man smegenys svieciasi tai man jau pilna reikalinga, nes pilvo apimtis per storiausia vieta tikriausiai apie metra verysad.gif . Aisku, numetus svorio, sumazes ir apimtis kazkiek, bet tada tai jau visai kengura patapsiu...
O jus matavotes savo cm pries ir po operacijos ? Ar aplinkiniai iskart pastebejo pokycius ? Ir siaip, kiek skaiciau, pries operacija rekomenduoja numest virsvori, ar visom lengvai pavyko ? Pagal ugi tureciau svert apie 52, siryt svarstykles 71 parode, tai desiu visas pastangas svorio metimui ir sapnuosiu apie grazu pilva ir maudymuka atskira wub.gif
Atsakyti
Labas krabas :-) su praėjusiomis šventėmis 4u.gif

Smagu matyti dar vieną naują besiruošiančią gražintis :-)

Aš laukčiau bent metų po gimdymo, nes organizmas turi pilnai atsistatyti po gimdymo. Kas ten po tų 6 mėn aš asmeniškai dar buvau neatsistačius, aišku aš maitinau ir pas mane vaikai vienas po kito visi trys. Vien dėl to nesidariau metais ankščiau, kai jau sakė, jog ten ne kažką viduje blush2.gif
Atsakyti
Is tikruju, ka, kaip ir uz kiek darys operacija, pasakys pats chirurgas konsultacijos metu. Yra kainu ribos, bet jos visoms yra individualios, nes kiekviena is musu taip pat esam individualios wink.gif labai svarbu konsultacijos metu issiklausineti visu rupimu dalyku, apkalbeti kiek realus yra norimas rezultatas ir t.t. gal tai ir banalu, bet savo pacios atveju galiu uztikrinti tokiu pokalbiu svarba. Juk sumokejus didziulius pinigus ir gulus po peiliu, nesinori nusivilti.
kas liecia tokiu operaciju laika po gimdymu irgi labai individualu. Viena sunkiau ir ilgiau atsigauna, kita ilgai maitina, trecia gal pagalbos is salies neturi, o ketvirtai - viskas ok. Pati juk sprendi, nes tik tau zinoma ar atsigavai, ar maitini ir t.t. siuo atveju manau mes tau ne patarejos wink.gif
Atsakyti
Sveikos,

Su šventėmis visas!!
ir sveikinu naujai prisijungusias.. mirksiukas.gif

kažkaip nelabai bepailsėjau per šias dienas, labai daug maratono..
laukiu kitų ilgųjų išeiginių.. paėmiau pora laisvų dienų (gruodžio 31 ir sausio 2) tikiuosi, per tas dienas pavyks daugiau laiko poilsiui ir sau skirti...

Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 28, 14:59)
Oho kokia sumele pradine ivardino  g.gif siaip cia jei pasiskiri jau op. data, tai pervesti pradini man reikejo tik 500lt. Na 400€ tai tikrai perdidele suma, nors nuo tu kurios konsultuojasi ne Lietuvoj, gali buti, kad rauna gerokai daugiau  cool.gif

Na užsienietiškos konsultacijos/operacijos kainos matyt kad turi būt didesnės, nes gi turi pasidegt ir kelionių kaštai jiems - iš lėktuvo bilietai, ir viešbučiai ir visos kitos kelionės išlaidos turi atsipirkt.

QUOTE(Mano vardas @ 2014 12 28, 17:12)
Pagal ugi tureciau svert apie 52, siryt svarstykles 71 parode, tai desiu visas pastangas svorio metimui ir sapnuosiu apie grazu pilva ir maudymuka atskira wub.gif

Aš per pusmetį visai lengvai numečiau 14 kg, bet paskui svoris sustojo, kelis mėnesius nė iš vietos ir galų gale 2 kg sugrįžo ir vėl stovi vietoj keli mėnesiai. Reikėtų dar numest bent 3-4, bet nebekrenta jie kažko. Aišku nieko perdaug ir nedarau tuo klausimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 29 gruodžio 2014 - 09:06
[
QUOTE
quote=Enita,2014 12 29, 09:05]
Na užsienietiškos konsultacijos/operacijos kainos matyt kad turi būt didesnės, nes gi turi pasidegt ir kelionių kaštai jiems - iš lėktuvo bilietai, ir viešbučiai ir visos kitos kelionės išlaidos turi atsipirkt

Cia toks avansas,konsultacija 50 sv. Biski per riebu butu tokia suma uz konsultacija. Operacijos kaina tokia pat kaip ir lt gyvenanciom.

Beje per konsultacija sako,kad pinigus uz ja grazina jei operuojies pas juos. Tai man nuo tu sutartu 7000lt atminusuos 50sv ? Ar cia ale jau suma su atminusuotais ?


Svoris man nekrenta,meciau rukyt ziauriai soktelejo svoris i virsu. Numest jau nieko nespesiu sad.gif Skaiciau uzsienio forumuose,kad po pilvo plastikos numetus iki 10 kg jokios itakos nebus,vaizdas nesusigadins. Tai labai tikiuos,nes po op reiks dar 8 kg numest.
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 29, 10:47)
[
Cia toks avansas,konsultacija 50 sv. Biski per riebu butu tokia suma uz konsultacija. Operacijos kaina tokia pat kaip ir lt gyvenanciom.

Na tai ir yra daugiau, net keturiskart, nes Lt konsultacijos kaina 50 Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano vardas @ 2014 12 28, 00:08)
Sveikos wink.gif Esu nauja cia, tad truputeli apie save smile.gif Man 30, pagimdziau antra vaikuti pries 4 men. Svajojau apie grazu pilva visa gyvenina, na, o dabar, esu uzsirasius konsultacijai Dubline pas Kaikari. Konsultacija po menesio, o operacija noreciau planuotis balandzio menesiui. Ugis 1.62 , svoris 72. Dar turiu laiko kelis kg nuridenti iki konsultacijos ir operacijos. Zodziu, pilvas nescios mano , tai man jau darytu ir nusiurbima ir plastika. Tiek jus skaiciau, bet apie kainas nieko nerasot. Kaip manot, ar itilpciau i €3000 kartu su nusiurbimu nuo pilvo+plastika ? Oi, klausimu pas mane n istikro...

Sveika prisijungus
Aš pries 9 men gimdžiau paskutinį karta ir pasiruošus "pjautis"
Atsakyti
O kaip jūs žadat prižiūrėt tokius mažus dar net nevaikštančius vaikus po operacijos? Na kai jau virš metų, vaikštantis ir daugmaž suprantantis, tik aišku ne visuomet klausantis, tai bent jau pats gali nueit, užlipt ant lovos, įlipt į autokėdutę ir pan., o nevaikštantis? Gi nešiot, kilot bent kokį mėnesį neišeis. Ar turit kokias aukles ir pačioms vaikų pižiūrėt nereikės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 29 gruodžio 2014 - 10:33
QUOTE(Enita @ 2014 12 29, 10:31)
O kaip jūs žadat prižiūrėt tokius mažus dar net nevaikštančius vaikus po operacijos? Na kai jau virš metų, vaikštantis ir daugmaž suprantantis, tik aišku ne visuomet klausantis, tai bent jau pats gali nueit, užlipt ant lovos, įlipt į autokėdutę ir pan., o nevaikštantis? Gi nešiot, kilot bent kokį mėnesį neišeis. Ar turit kokias aukles ir pačioms vaikų pižiūrėt nereikės?

Aš turiu kas padeda. Bet ir metinuka reikia panešioti. Nu ką reiškia nereiks prižiūrėti ? Pirma sav pasiruošus būt "ligoniu" o paskui į vezes įprastas
Atsakyti
QUOTE(Mataij @ 2014 12 29, 11:42)
Aš turiu kas padeda. Bet ir metinuka reikia panešioti. Nu ką reiškia nereiks prižiūrėti ? Pirma sav pasiruošus būt "ligoniu" o paskui į vezes įprastas

Na metinukas tai bent jau pats gali eit. galima išvengt nešiojimo bent jau kurį laiką. Aišku gal ir su mažesniu galima išvengt, jei visąlaik būt namie ir niekur neit.
Atsakyti
Merginos turėkite omeny, kad po operacijos negalima svorių kilnoti - kaip sakė daktaras ir sesutė man maksimum 3 kg ir minimum pora mėnesių.. tai aš manau, kad vaikučiai sveria daugiau... blush2.gif
Atsakyti