Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(Kirisama @ 2014 12 24, 13:59)
Mergaites  4u.gif
graziu svenciu, geros sveikatos, puikios nuotaikos  thumbup.gif juk ryt jau Kaledos  wub.gif

Su sventemis mergaites!!!! Ir svarbiausia nepersivalgykim...nepamirskim kaip bus sunku numesti ta priaugta 1 kg per sventes....o neduok dieve dar 2 kg!!!!! 4u.gif
Taigi ragaukim visko po truputi!!!! Ir saugokime savo pilvukus!!! Sekmes drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 24, 15:37)
Su sventemis mergaites!!!! Ir svarbiausia nepersivalgykim...nepamirskim kaip bus sunku numesti ta priaugta 1 kg per sventes....o neduok dieve dar 2 kg!!!!! 4u.gif
Taigi ragaukim visko po truputi!!!! Ir saugokime savo pilvukus!!! Sekmes  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Gražių, jaukių ir prasmingų švenčių linkiu visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Šiemet dovanų nebus, nes Kalėdų seneliui depresija! Snieguolė jį paliko ant ledo dėl besmegenio! O nykštukai tebešvenčia Jonines! Bet vis tiek - linksmų šv. Kalėdų!

newyear.gif 000054.gif 000059.gif wink_3.gif santa2.gif
Atsakyti
Labas dienas biggrin.gif su šventėm visas bigsmile.gif

QUOTE(virginp @ 2014 12 25, 11:34)
Šiemet dovanų nebus, nes Kalėdų seneliui depresija! Snieguolė jį paliko ant ledo dėl besmegenio! O nykštukai tebešvenčia Jonines! Bet vis tiek - linksmų šv. Kalėdų! 

newyear.gif  000054.gif  000059.gif  wink_3.gif  santa2.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif Esu nauja cia, tad truputeli apie save smile.gif Man 30, pagimdziau antra vaikuti pries 4 men. Svajojau apie grazu pilva visa gyvenina, na, o dabar, esu uzsirasius konsultacijai Dubline pas Kaikari. Konsultacija po menesio, o operacija noreciau planuotis balandzio menesiui. Ugis 1.62 , svoris 72. Dar turiu laiko kelis kg nuridenti iki konsultacijos ir operacijos. Zodziu, pilvas nescios mano , tai man jau darytu ir nusiurbima ir plastika. Tiek jus skaiciau, bet apie kainas nieko nerasot. Kaip manot, ar itilpciau i €3000 kartu su nusiurbimu nuo pilvo+plastika ? Oi, klausimu pas mane n istikro...
Atsakyti
QUOTE(Mano vardas @ 2014 12 28, 01:08)
Sveikos wink.gif Esu nauja cia, tad truputeli apie save smile.gif Man 30, pagimdziau antra vaikuti pries 4 men. Svajojau apie grazu pilva visa gyvenina, na, o dabar, esu uzsirasius konsultacijai Dubline pas Kaikari. Konsultacija po menesio, o operacija noreciau planuotis balandzio menesiui. Ugis 1.62 , svoris 72. Dar turiu laiko kelis kg nuridenti iki konsultacijos ir operacijos. Zodziu, pilvas nescios mano , tai man jau darytu ir nusiurbima ir plastika. Tiek jus skaiciau, bet apie kainas nieko nerasot. Kaip manot, ar itilpciau i €3000 kartu su nusiurbimu nuo pilvo+plastika ? Oi, klausimu pas mane n istikro...


Sveika prisijungusi 4u.gif
Laisvai turi tilpti i 2000-2200€ mirksiukas.gif siaip be siurbimu kaina yra mazdaug 6000-6500lt, tad su visais siurbimais gali kaina mazdaug svyruoti 7000-7500lt. ax.gif
Klausk visko kas rupi, kiek galesim tiek atsakysim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano vardas @ 2014 12 28, 00:08)
Sveikos wink.gif Esu nauja cia, tad truputeli apie save smile.gif Man 30, pagimdziau antra vaikuti pries 4 men. Svajojau apie grazu pilva visa gyvenina, na, o dabar, esu uzsirasius konsultacijai Dubline pas Kaikari. Konsultacija po menesio, o operacija noreciau planuotis balandzio menesiui. Ugis 1.62 , svoris 72. Dar turiu laiko kelis kg nuridenti iki konsultacijos ir operacijos. Zodziu, pilvas nescios mano , tai man jau darytu ir nusiurbima ir plastika. Tiek jus skaiciau, bet apie kainas nieko nerasot. Kaip manot, ar itilpciau i €3000 kartu su nusiurbimu nuo pilvo+plastika ? Oi, klausimu pas mane n istikro...

Sveika. Bus tik 8 men vaikiukui. Ar ne per anksti ? 1-2 menesius ant ranku negalesi nesiot-priglaust.
Atsakyti
Nesu tikra, bet man atrodo, kad operuoja tik praėjus daugiau nei metams, nes bent jau manęs per konsultacija klausė, ar jau yra praėję metai nuo paskutinio gimdymo.
Atsakyti
Sveikos dar karteli, aciu uz priemima wink.gif
Na, kiek bendravau su jais online, tai supratau, kad po gimdymo turi but praeje nors 6 men. Ziuresiu ka pasakys per konsultacija. Oi merginos, ziaurus mano pilvas ( nors striju ir neturiu) , kengura jauciuos, atskiro maudymosi kostiumelio mano kunas nera mates..tai cia jau butu svajones issipildymas....
O del kainos klausiu, nes pinigais kaip ir visom turbut, nelyja, o ir sake per konsultacija turet pasiruosus 10% operacijos sumos. Sako, turek iki €400. Tai siek tiek isgasdino, nes tada cia gautusi €4000 visa operacija. Na, nueisiu, suzinosiu. O i Lt tikriausiai tektu skrist minimum 2 sav, taip ?
Atsakyti
QUOTE(Mano vardas @ 2014 12 28, 13:32)
Sveikos dar karteli, aciu uz priemima wink.gif
Na, kiek bendravau su jais online, tai supratau, kad po gimdymo turi but praeje nors 6 men. Ziuresiu ka pasakys per konsultacija. Oi merginos, ziaurus mano pilvas ( nors striju ir neturiu) , kengura jauciuos, atskiro maudymosi kostiumelio mano kunas nera mates..tai cia jau butu svajones issipildymas....
O del kainos klausiu, nes pinigais kaip ir visom turbut, nelyja, o ir sake per konsultacija turet pasiruosus 10% operacijos sumos. Sako, turek iki €400. Tai siek tiek isgasdino, nes tada cia gautusi €4000 visa operacija. Na, nueisiu, suzinosiu. O i Lt tikriausiai tektu skrist minimum 2 sav, taip ?


Oho kokia sumele pradine ivardino g.gif siaip cia jei pasiskiri jau op. data, tai pervesti pradini man reikejo tik 500lt. Na 400€ tai tikrai perdidele suma, nors nuo tu kurios konsultuojasi ne Lietuvoj, gali buti, kad rauna gerokai daugiau cool.gif
Po op geriau tureti poilsio bent 2sav, nors man prireike ir daugiau blush2.gif as kol pilnai atsigavau, praejo 4sav verysad.gif bet mano op buvo dviguba ir dar su siurbimais nugaros ir keliuku.
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
kaip jūsų šventės, ar linksmos, ar turtingas senis aplankė?
Smagu temoje matyti naują merginą mirksiukas.gif Mano vardas, sveika prisijungusi.
O aš labai pavargau nuo šių švenčių, šiandieną namo iš vestuvių grįžome, tai taip gera išsitiesti ant sofos su puodeliu kavos... ech wub.gif o dar mažiukas mano susirgo.... pati kažkokią bacilą pagavau doh.gif oi, smagu tos šventės, bet ir sveikatos joms reik biggrin.gif matyt aš su vyru jau per seni taip linksmintis lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano vardas @ 2014 12 28, 12:32)
Sveikos dar karteli, aciu uz priemima wink.gif
Na, kiek bendravau su jais online, tai supratau, kad po gimdymo turi but praeje nors 6 men. Ziuresiu ka pasakys per konsultacija. Oi merginos, ziaurus mano pilvas ( nors striju ir neturiu) , kengura jauciuos, atskiro maudymosi kostiumelio mano kunas nera mates..tai cia jau butu svajones issipildymas....
O del kainos klausiu, nes pinigais kaip ir visom turbut, nelyja, o ir sake per konsultacija turet pasiruosus 10% operacijos sumos. Sako, turek iki €400. Tai siek tiek isgasdino, nes tada cia gautusi €4000 visa operacija. Na, nueisiu, suzinosiu. O i Lt tikriausiai tektu skrist minimum 2 sav, taip ?

As UK tai man irgi 10 % reikejo susimoket,bet ne per konsultacija,o po jos pervedziau kai jau patvirtinom data . Jie turi savo atstova ir uk ir airijoj kuriem pinigelius pervest gali. Avansas manau didesnis nes mes uzsieni . Man op sausio 9 ,bet gryst planuoju ne veliau nei sausio 16d.
Operutis tai gali 6 men po gimdymio,bet ar susitvarkysi su leliuku taip anksti.
Atsakyti