Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(Masianca @ 2014 12 23, 08:49)
Labukas,noriu jusu paprasyti mergynos nufotkinkite savo pilvukus sonu kai sedit,idomu koks  vaizdas atsisedus g.gif  4u.gif

ryte super, vakare jau nu toks lotuliukas.gif

aš iš vis nuprendžiau nebesikankinti, turiu pliuso tuos kelis kg ir jie nukrenta jei tikrąja to žodžio prasme nieko nevalgau, pastebėjau ar valgau bele ką ar valgau ir prisižiūriu vis tiek svoris tas pats, yra tie kg ir nors tu ką doh.gif tai pagalvojau kam kankintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 23, 10:07)
ryte super, vakare jau nu toks  lotuliukas.gif

aš iš vis nuprendžiau nebesikankinti, turiu pliuso tuos kelis kg ir jie nukrenta jei tikrąja to žodžio prasme nieko nevalgau, pastebėjau ar valgau bele ką ar valgau ir prisižiūriu vis tiek svoris tas pats, yra tie kg ir nors tu ką  doh.gif  tai pagalvojau kam kankintis  doh.gif

Ir teisingai nusprendei, tuo labiau, kad ir su pliusu atrodai tikrai gerai smile.gif ypač turint galvoj tavo ūgį mirksiukas.gif gyvenk ir mėgaukis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 22, 16:15)
O gal galima detaliau, kaip tas pjūvis atrodė?  g.gif  labai suintrigavai  blush2.gif
Albume yra Anilos foto 2012 m., tai tikrai nekaip pjūvis atrodo - labai jau iškraipytas ir bamba žiauriai keista, bent jau man taip žiūrisi  blink.gif  Ar mudvi apie tą patį atvejį kalbam?


Sveikos,
noriu pasisakyt, kad panasiu metu Jauniskis operavo manp pazistama irgi toje ligonineje, tai ner net ko lygint tu dvieju darbu. Pas ta mano pazisyama bivo didelis odos perteklius, kenguros pilvas vadinamas. Tai jos rezultatas mano akim daug geresnis nei mano, bwje ranfas panasus i bandomojo, nes galai nuleisti. O Anilos pilvas ir iki OP sutikim, netradicinis, tai gal ir tai itakos turejo.
Man is tikro ir labai idomu, kaip zuziukas atrodys!
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 23, 09:49)
Labukas,noriu jusu paprasyti mergynos nufotkinkite savo pilvukus sonu kai sedit,idomu koks  vaizdas atsisedus g.gif  4u.gif


Kazkada as rasinejau apie sia pilvo bukle sedint, taciau nei viena nereagavo schmoll.gif
o siaip kodel klausi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 23 gruodžio 2014 - 11:42
QUOTE(virginp @ 2014 12 23, 12:40)
Kazkada as rasinejau apie sia pilvo bukle sedint, taciau nei viena nereagavo  schmoll.gif
o siaip kodel klausi?

Bent jau mano pilvas sėdint kaip ir stovint, atrodo kaip tipiškas nėštukės pilvukas lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 23, 13:40)
Kazkada as rasinejau apie sia pilvo bukle sedint, taciau nei viena nereagavo  schmoll.gif
o siaip kodel klausi?

Ir kokia ta bukle,sedint?
Man po dienos jau rodosi kad vel baronka susiraito..
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 23, 10:32)
Ir teisingai nusprendei, tuo labiau, kad ir su pliusu atrodai tikrai gerai smile.gif ypač turint galvoj tavo ūgį  mirksiukas.gif  gyvenk ir mėgaukis  mirksiukas.gif


Pries kaledas save nuraminau lotuliukas.gif
QUOTE(Masianca @ 2014 12 23, 17:35)
Ir kokia ta bukle,sedint?
Man po dienos jau rodosi kad vel baronka susiraito..

Pas mane irgi kazko yra sakiau gal odos nenupjove visos biggrin.gif bet masaziste sake kad viskas jos akimis ziurint normaliai :-D
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 23, 18:35)
Ir kokia ta bukle,sedint?
Man po dienos jau rodosi kad vel baronka susiraito..


Ir pas mane susiraito baronka lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 23, 18:31)
Ir pas mane susiraito baronka  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

Geriau vakare baronka, nei amzina kankyne blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(virginp @ 2014 12 23, 18:31)
Ir pas mane susiraito baronka  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

Geriau vakare baronka, nei amzina kankyne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 23, 19:31)
Ir pas mane susiraito baronka  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

Pas mane irgi yra, nes as nekuda dar visai...o kad nesusiraitytu ir lygu butu, tai cia reikia nerealaus pilvo preso ir jokio riebalo....tik skuryte kad butu ant pilvo... Kaip pas mano vyra pavyzdziui tarka tiesiog... thumbup.gif o man dar kudintis ir kudintis, dar svajoju kokius 7-8 numesti. Bet uztai kai stovi grazu ir sukneles nerealiai gerai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniux: 23 gruodžio 2014 - 22:19
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 23, 23:18)
Pas mane irgi yra, nes as nekuda dar visai...o kad nesusiraitytu ir lygu butu, tai cia reikia nerealaus pilvo preso ir jokio riebalo....tik skuryte kad butu ant pilvo... Kaip pas mano vyra pavyzdziui tarka tiesiog... thumbup.gif o man dar kudintis ir kudintis, dar svajoju kokius 7-8 numesti. Bet uztai kai stovi grazu ir sukneles nerealiai gerai atrodo  4u.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites 4u.gif
graziu svenciu, geros sveikatos, puikios nuotaikos thumbup.gif juk ryt jau Kaledos wub.gif
Atsakyti