Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(zuziuka @ 2014 12 22, 13:28)
na, aš pavyzdžiui darysiuos Santariškėse pas Jauniškį ir Rybakovą. Kreipiausi iš pradžių į Jauniškį dėl pilvo plastikos, bet jis apžiūrėjęs mane, įtarė, kad turiu išvaržėlę, taigi nusiuntė mane pas pilvo chirurgą. Tas savo ruožtų - echoskopijai ir nustatė, kad išvaržėlė visdėlto tikrai yra. taigi finale - kovo pradžiai suplanuota op: išvaržos "sytvarkymas" + pilvo plastika. Mokėti kaip suprantu nieko nereiks (bent už op). smile.gif

Sumokėsi už korsetą, jei prieš tai jo pati nenusipirksi ax.gif
Atsakyti
Prieš porą metų esu mačius vieną Jauniškio darytą pilvo plastikos pjūvį - na tai aš tokio nenorėčiau. Bet aišku gal kiekvienos reikalavimai ir lūkesčiai skirtingi, kitoms gal išvis nesvarbu kaip ten tas pjūvis atrodo ir kur yra. O gal ir Jauniškis per tuos kelis metus pasipraktikavo ir patobulėjo. Aišku dar ir nuo individualaus atvejo, sudėjimo, odos, riebalų kiekio priklauso kaip gražiai pavyksta padaryt. Net ir tam pačiam chirurgui ne visad vienodai gaunas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 22 gruodžio 2014 - 13:07
QUOTE(Enita @ 2014 12 22, 14:05)
Prieš porą metų esu mačius vieną Jauniškio darytą pilvo plastikos pjūvį - na tai aš tokio nenorėčiau.


O gal galima detaliau, kaip tas pjūvis atrodė? g.gif labai suintrigavai blush2.gif
Albume yra Anilos foto 2012 m., tai tikrai nekaip pjūvis atrodo - labai jau iškraipytas ir bamba žiauriai keista, bent jau man taip žiūrisi blink.gif Ar mudvi apie tą patį atvejį kalbam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirisama: 22 gruodžio 2014 - 13:19
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 22, 14:15)
O gal galima detaliau, kaip tas pjūvis atrodė?  g.gif  labai suintrigavai  blush2.gif
Albume yra Anilos foto 2012 m., tai tikrai nekaip pjūvis atrodo - labai jau iškraipytas ir bamba žiauriai keista, bent jau man taip žiūrisi  blink.gif  Ar mudvi apie tą patį atvejį kalbam?

Labai aukštai iškeltais šonais ir styrančia kaip guziku bamba. Taip taip - apie tą patš atvejį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 22 gruodžio 2014 - 13:21
QUOTE(Enita @ 2014 12 22, 14:21)
Labai aukštai iškeltais šonais ir styrančia kaip guziku bamba. Taip taip - apie tą patš atvejį.

Tai tokia čia ir plastika, pasityčiojimas iš moters ir tiek. Kitaip negaliu pavadinti. Ir koks keistas sutapimas - operavosi taip pat valstybinėje.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 22, 13:21)
Labai aukštai iškeltais šonais ir styrančia kaip guziku bamba. Taip taip - apie tą patš atvejį.

jis dabar bambas kitokias daro wink.gif buvo stažuotis mirksiukas.gif o dėl rando negaliu pakomentuoti, pažystama prieš gerus 2 metus darėsi, tai randas tik sakė, kad labai didelis ir bambos korekciją darysis ax.gif
Atsakyti
Na iš vieno atvejo sunku spręsti ar čia blogas gydytojo darbas ar tiesiog sudėtingas pacientės atvejis ir gal ir kitam nebūtų kažko geriau pavykę. Daugiau jo darbų neatsirado?
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 22, 14:30)
Na iš vieno atvejo sunku spręsti ar čia blogas gydytojo darbas ar tiesiog sudėtingas pacientės atvejis ir gal ir kitam nebūtų kažko geriau pavykę. Daugiau jo darbų neatsirado?

Žinoma, mums nežinant, spėlioti daug galima. Daugiau jo darbų neatsirado albume.
Atsakyti
kad pažiūrėjus tarkim ir vieno gydytojo darbus darytus skirtingiems žmonėms, skirtingi tie randai...
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 22, 14:39)
kad pažiūrėjus tarkim ir vieno gydytojo darbus darytus skirtingiems žmonėms, skirtingi tie randai...

Na aš tą patį rašiau, tik vistiek kito tokio "įspūdingo" darbo matyt neteko, na nebent dar inkaro formos randą. Na bet gal po zuziuka operacijos Jauniškis bus reabilituotas, jei zuziuka parodys nuotraukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 22 gruodžio 2014 - 13:48
QUOTE(Enita @ 2014 12 22, 13:46)
Na aš tą patį rašiau, tik vistiek kito tokio "įspūdingo" darbo matyt neteko, na nebent dar inkaro formos randą. Na bet gal po zuziuka operacijos Jauniškis bus reabilituotas, jei zuziuka parodys nuotraukas.

aha bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas,noriu jusu paprasyti mergynos nufotkinkite savo pilvukus sonu kai sedit,idomu koks vaizdas atsisedus g.gif 4u.gif
Atsakyti