Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

sveikos visai neturiu laiko per vaikų karnavalus. Bet mintimis vis nuklystu į laikus " be pilvo" biggrin.gif
Atsakyti
Pirmas puslapis ir google suprantama, bet aciu merginos uz asmenine patirti 4u.gif
Noretusi darytis vietoje Vilniuje. Domiuosi tik privaciomis klinikomis. O kaip GK klinika (Babajan)? Gal kas daretes? Esate patenkintos?
ameira pas ka Kaune darysites?
bandomasis smagu girdeti kad CP itakos tam klausimui nedaro thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylim@: 21 gruodžio 2014 - 20:52
Ikeliau kelias ft i albumeli 11men proga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylim@ @ 2014 12 21, 21:51)
Pirmas puslapis ir google suprantama, bet aciu merginos uz asmenine patirti 4u.gif
Noretusi darytis vietoje Vilniuje. Domiuosi tik privaciomis klinikomis. O kaip GK klinika (Babajan)? Gal kas daretes? Esate patenkintos?
ameira pas ka Kaune darysites?
bandomasis smagu girdeti kad CP itakos tam klausimui nedaro thumbup.gif

Manau, kad klinikos vardas cia antroj vietoj. Daug svarbiau chirurgai, o jie daznai dirba per kelias klinikas. Babajan kainos ziauriai dideles.... doh.gif nebent aktualu, koki komforta gali pasiulyt viena ar kita klinika g.gif
Papildyta:
QUOTE(virginp @ 2014 12 21, 22:56)
Ikeliau kelias ft i albumeli 11men proga  biggrin.gif

thumbup.gif liuks atrodai. Grazu ziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 21, 23:16)
Manau, kad klinikos vardas cia antroj vietoj. Daug svarbiau chirurgai, o jie daznai dirba per kelias klinikas. Babajan kainos ziauriai dideles....  doh.gif nebent aktualu, koki komforta gali pasiulyt viena ar kita klinika  g.gif
Papildyta:

thumbup.gif liuks atrodai. Grazu ziureti  smile.gif


Aciu Kirisama 4u.gif nors iki liuks mano nuomone dar toli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 21, 23:49)
Aciu Kirisama  4u.gif  nors iki liuks mano nuomone dar toli  biggrin.gif

Nzn ko ten truksta, bet foto atrodai super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 22, 09:04)
Nzn ko ten truksta, bet foto atrodai super smile.gif


Aciu Onemoretime mirksiukas.gif
truksta (.)(.) grazuoliu kaip tavo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 22, 10:11)
Aciu Onemoretime  mirksiukas.gif
truksta (.)(.) grazuoliu kaip tavo  bigsmile.gif

Jau nepatinka nauja krutyne?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif šiandien diena man superinė, paskambina ryte iš darželio, nėra vandens, avarija, vaikų geriau nevest. O diena darbo mama mija doh.gif prieš tą eurą visas sąskaitas sutvarkyt reik doh.gif o pasakyk kad jie patylėtų namie doh.gif eisiu nusišaut su durų rankena, nes tampysiuos visur su savo trijule lotuliukas.gif

QUOTE(virginp @ 2014 12 21, 21:56)
Ikeliau kelias ft i albumeli 11men proga  biggrin.gif

nerealiai atrodai bigsmile.gif ledinė cool.gif

QUOTE(virginp @ 2014 12 22, 08:11)
Aciu Onemoretime  mirksiukas.gif
truksta (.)(.) grazuoliu kaip tavo   bigsmile.gif

man tai graži tavo krūtinė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bandomasis2006: 22 gruodžio 2014 - 09:34
QUOTE(Masianca @ 2014 12 22, 10:13)
Jau nepatinka nauja krutyne?


Patinka patinka thumbup.gif tik man truksta pilnumo virsutineje dalyje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylim@ @ 2014 12 21, 02:08)
O Vilniuje be GK ir Vitkaus dar yra ka rekomenduotumet? smile.gif
Dar pastebejau kad kai kur, esant po cezario, pilvo plastikos kaina mazesne galima sakyt dvigubai. Tai cia kompensuoja ar kaip?


na, aš pavyzdžiui darysiuos Santariškėse pas Jauniškį ir Rybakovą. Kreipiausi iš pradžių į Jauniškį dėl pilvo plastikos, bet jis apžiūrėjęs mane, įtarė, kad turiu išvaržėlę, taigi nusiuntė mane pas pilvo chirurgą. Tas savo ruožtų - echoskopijai ir nustatė, kad išvaržėlė visdėlto tikrai yra. taigi finale - kovo pradžiai suplanuota op: išvaržos "sytvarkymas" + pilvo plastika. Mokėti kaip suprantu nieko nereiks (bent už op). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2014 12 22, 12:28)
na, aš pavyzdžiui darysiuos Santariškėse pas Jauniškį ir Rybakovą. Kreipiausi iš pradžių į Jauniškį dėl pilvo plastikos, bet jis apžiūrėjęs mane, įtarė, kad turiu išvaržėlę, taigi nusiuntė mane pas pilvo chirurgą. Tas savo ruožtų - echoskopijai ir nustatė, kad išvaržėlė visdėlto tikrai yra. taigi finale - kovo pradžiai suplanuota op: išvaržos "sytvarkymas" + pilvo plastika. Mokėti kaip suprantu nieko nereiks (bent už op). smile.gif

korsetą tik nusipirkt reiks pačiai wink.gif
Atsakyti