Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(oksaniux @ 2014 11 18, 14:33)
Labas mergaites  4u.gif
Man siandien lygiai 3 men. Esu patenkinta ir laiminga. Idejau foto, gal uzmesit aki  thumbup.gif Sportuoju pilatesa ir dar kitas treniruotes. Pilvas tvarkoje, krutis viena dar jauciasi truputi, tempia virsutini poliu. Reiks gal daktariukui pasukti. Eina sau kai isgirdau apie raumenu plysima.... Man leido sportuoti po 2 men, tai atsargiai pradejau...
Numeciau dar 1 kg. Bet prisipazinsiu sunkiai sekasi... Bet bandau is visu jegu  smile.gif beje skranduka papucia ir pas mane po maisto sad.gif

Užmečiau akį - liuks thumbup.gif taip ir toliau smile.gif o kokias dar treniruotes sportuoji be pilateso?

O kuri nors krosiuką bėgiojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2014 11 18, 13:59)
jo, vidu tvarkys kitas chirurgas. kaip supratau jie jau yra kartu operave. sake reik kelt visa pilvo oda iki sonkauliu, kad tinkleli kazkoki idet. vienzo, baisu darosi ohmy.gif


NEBIJOK NIEKO!!!!
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 18, 15:00)
Užmečiau akį - liuks  thumbup.gif taip ir toliau  smile.gif o kokias dar treniruotes sportuoji be pilateso?

O kuri nors krosiuką bėgiojat?  g.gif

Aciukas! Dar zumba einu ir treniruokliai, svareliai, pratimai su gym kamuoliu. Begiot noriu, bet bijau biski, man 2 isvarzos, o svoris gan didelis mano. Nenoriu dar labiau nugaros drozti. Bet slides, greitas ejimas ir dviratis eina i trasa....
Be tu irgi saunuole, pasikeitumai matosi labai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniux: 18 lapkričio 2014 - 14:21
QUOTE(oksaniux @ 2014 11 18, 15:18)
Aciukas! Dar zumba einu ir treniruokliai, svareliai, pratimai su gym kamuoliu. Begiot noriu, bet bijau biski, man 2 isvarzos, o svoris gan didelis mano. Nenoriu dar labiau nugaros drozti. Bet slides, greitas ejimas ir dviratis eina i trasa....
Be tu irgi saunuole, pasikeitumai matosi labai  thumbup.gif

As ne saunuole blush2.gif nieko dar nesportuoju. Pilvas kiek mazesnis del limfo masazu. Plius pastebejau, kad pilvo dydis priklauso nuo to, kokiu kampu bus fotografuotas biggrin.gif ta pat diena mane ir vyras fotkino, tai apacia didoka.
Kokius pratimus darai ant kamuolio? Turiu namie toki, dar platforma turiu- tik sportuot!!! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

QUOTE(tatanka @ 2014 11 17, 18:08)

durna galva - labai pykstu ant saves.. nes tikrai labai skauda  doh.gif


nu jetau.. ot pasiutėlė.. laikykis... 4u.gif

QUOTE(Kirisama @ 2014 11 18, 17:09)
Pilvas kiek mazesnis del limfo masazu.


kaip faina, kad mažėja pilvas thumbup.gif Man tas išsipūtimo jausmas irgi mažėja, išsivaikščios su laiku skysčiai, praeis medikamentų poveikis 4u.gif
Nuo kada leido limfos masažus daryti? Daro aparatu ar rankomis?

Kažin kada galima vakuuminį masažą praktikuoti g.gif ?
Atsakyti
Kur paneles galeciau ikelt savo foto?smile.gif
Ar butini masazai po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(ūlialia @ 2014 11 18, 17:25)
Sveikutės  4u.gif
nu jetau.. ot pasiutėlė.. laikykis... 4u.gif
kaip faina, kad mažėja pilvas  thumbup.gif Man tas išsipūtimo jausmas irgi mažėja, išsivaikščios su laiku skysčiai, praeis medikamentų poveikis 4u.gif
Nuo kada leido limfos masažus daryti? Daro aparatu ar rankomis?

Kažin kada galima vakuuminį masažą praktikuoti g.gif ?

Kada leidzia tai turbut nuo chirurgo priklauso. Nes kai kas masazavosi vos ne iskart po op, kitos veliau. As po 2 menesiu ejau. Dare rankomis. Aparatu vakuumini Bandomasis darosi, bet ji neskubejo, berods 4 ar 5 menesius islauke g.gif bijau apsimeluot kiek tiksliai g.gif
Atsakyti
Hello 4u.gif

QUOTE(Kirisama @ 2014 11 18, 10:47)

Bandomasis, o iš kur imi statistiką, kuri kiek žinučių parašėm?  biggrin.gif  Jau antrą kartą pastebiu, kad vedi šią statistiką  biggrin.gif

http://www.supermama...p?showforum=162
čia yra ties tema, kur atsakymai, paspaudi ant skaičiuko ir išmeta lentelę biggrin.gif

QUOTE(zuziuka @ 2014 11 18, 13:59)
jo, vidu tvarkys kitas chirurgas. kaip supratau jie jau yra kartu operave. sake reik kelt visa pilvo oda iki sonkauliu, kad tinkleli kazkoki idet. vienzo, baisu darosi ohmy.gif

tai čia visoms tą odą atkelinėjo, čia tokia OP 4u.gif nebijok, viskas bus thumbup.gif



Vakumą aš pradėjau 5 mėn, bet dar tik kokius 3 kart buvau, einu retai, plius labai silpnai, neturiu laiko baisiai, gal nuo sausio pasistengsiu labiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunele19 @ 2014 11 18, 18:47)
Kur paneles galeciau ikelt savo foto?smile.gif
Ar butini masazai po operacijos?

Visa info apie nuotraukytes yra pirmoje žinutėje 4u.gif kai bus įkeltos į albumą, tada prabalsuosim smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 11 18, 23:51)
Hello  4u.gif
http://www.supermama...p?showforum=162
čia yra ties tema, kur atsakymai, paspaudi ant skaičiuko ir išmeta lentelę  biggrin.gif
tai čia visoms tą odą atkelinėjo, čia tokia OP 4u.gif  nebijok, viskas bus  thumbup.gif
Vakumą aš pradėjau 5 mėn, bet dar tik kokius 3 kart buvau, einu retai, plius labai silpnai, neturiu laiko baisiai, gal nuo sausio pasistengsiu labiau  blush2.gif

Geras, nežinojau, kad SM turi tokią funkciją bigsmile.gif

O kodėl tamstai reikia dėti tinklelį? g.gif Kiek žinau, mums nei vienai jo nereikėjo, tik raumenis sutraukė ir susiuvo. Ar pas tave tiesiog labai didelė išvarža?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 18, 17:09)
As ne saunuole  blush2.gif nieko dar nesportuoju. Pilvas kiek mazesnis del limfo masazu. Plius pastebejau, kad pilvo dydis priklauso nuo to, kokiu kampu bus fotografuotas  biggrin.gif  ta pat diena mane ir vyras fotkino, tai apacia didoka.
Kokius pratimus darai ant kamuolio? Turiu namie toki, dar platforma turiu- tik sportuot!!!  biggrin.gif

Ant kamuolio darau pilvui, nugarai. Gali paziureti yotubei, tikrai yra nemazai geru kompleksu, kurie yta veiksmingi ir dirba gilieji raumenys. Kas mums po operacijos labai aktualu. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 19, 09:27)


O kodėl tamstai reikia dėti tinklelį?  g.gif Kiek žinau, mums nei vienai jo nereikėjo, tik raumenis sutraukė ir susiuvo. Ar pas tave tiesiog labai didelė išvarža?

tinklelis dedasi eigoj, man irgi sakė gal reiks gal ne, ir daugiau kam sakė, o ar dėjo ar ne, net nežinau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gavau pasiulyma limfodrenažinių masažų – presoterapijų kursui - sako tipo gerai po operaciju g.gif mastau kad nezinua nei kaip jis atliekamas, nei ar tikrai verta - gal kas ka zinote? blush2.gif
Atsakyti