Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

Laba,

QUOTE(tanni @ 2014 12 20, 23:31)
Mano klausimas visiskai primityvus: nuo ko pradeti? ar rinktis gydytoja, ar klinika? kazkodel man uzsifiksave santariskes, ar ten atliekamos op?



na pradeti manau reikia nuo to - kur nori operuotis, ar privaciai ar valstybinej..
jei privacioj - taupyt pinigus, ir eiti i konsultacija, ten pasakysi ko, nori, tai pasakys kiek viskas pilnai kainuos, jei valstybineje ligonineje - imi pas seimos gydytoja siuntima ir regisrtuojies i konsultacija.. Vilniuje jas daro lazdynuose ir santariskese.. bet cia operuos tik tuo atveju jei turi isvarzas, o ir tada operacija dengs ligoniu kasos..
yra merginu nusivylusiu operacijomis valstybinese.. yra patenkintu..

na mazdaug cia tas atsakymas nuo ko pradeti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tanni @ 2014 12 20, 22:31)
Sveikos,
as irgi naujoke siose dalykuose. Kol kas yra ideja. Skaitau ka rasot, bandau isivaziuoti.
Mano klausimas visiskai primityvus: nuo ko pradeti? ar rinktis gydytoja, ar klinika? kazkodel man uzsifiksave santariskes, ar ten atliekamos op?

Dekoju jei kas atsakys  4u.gif
O siaip esu labai susidomejus ir kol kas tyliai semuosi informacijos  blush2.gif

Reikia pirmiausia pradėti nuo savęs ir išsiaiškinti -ko pati tikrai nori, o paskuj tikrai pradėti rinkti informaciją-visais būdais, stebina pastebėjimas apie žinias, kad operacijas daro tik santariškės, taigi perskaityk nors vieną šitą mųsų temą nuo pirmo puslapio, pasižiūrėk internete kokios klinikos atlieka tavo norimas operacijas, o dabar-" skaitau, duomiuosi, bet net nežinau kas parašyta pirmame puslapyje", man tai nesuprast doh.gif doh.gif ups blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 19, 13:19)
super atrodai  thumbup.gif

4u.gif
Atsakyti
Abi po dvejeta is beili uz pasiruosima gavom thumbup.gif
Naujos nares jai cia nereikalingos
Atsakyti
QUOTE(tanni @ 2014 12 20, 23:08)
Abi po dvejeta is beili uz pasiruosima gavom  thumbup.gif
Naujos nares jai cia nereikalingos

merginos viską žiūrėkit paprasčiau, čia aš jokių teisių neturiu spręsti kas reikalingas, o kas ne, nes ir pati esu dar naujokė, išreiškiau tik savo nuomonę ir atsakiau į jūsų pateiktus klausimus, o kad pačios save tokiu pažymiu vertinate- yra kaip yra, pasisemsite žinių, gausite daugiau atsakymų ir galėsite save vertinti aukštesniai pažymiais unsure.gif jūsų valia... sėkmės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beili: 21 gruodžio 2014 - 00:22
QUOTE(beili @ 2014 12 21, 00:50)
mažai skaitai... cezario pjūviai tikrai netrukdo pilvo plastikai, kainos yra internete kiekvienos klinikos tinklalapyje, plastikos chirurgai vieni geresni vienoms, kiti kitoms, prisijungimo slaptažodžio negausi, jei albume nėra tavo nuotraukų ir neturi  5 TAIP, VISA INFO PIRMAME PUSLAPYJE, GRĮŽK TEN IR PASKAITYK


Oho koks "draugiskas" atsakymas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Siaip skaitau ir domiuosi daug, bet cia daug perteklines informacijos smile.gif Noretusi konkretumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylim@: 21 gruodžio 2014 - 01:03
O Vilniuje be GK ir Vitkaus dar yra ka rekomenduotumet? smile.gif
Dar pastebejau kad kai kur, esant po cezario, pilvo plastikos kaina mazesne galima sakyt dvigubai. Tai cia kompensuoja ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylim@: 21 gruodžio 2014 - 01:30
As is Vilniaus, darysiu Kaune, privaciai. Kauno plastikai suviliojo kainomisir patirtimi sioje srityje.
Atsakyti
QUOTE(tanni @ 2014 12 21, 01:08)
Abi po dvejeta is beili uz pasiruosima gavom  thumbup.gif
Naujos nares jai cia nereikalingos


Sveikos prisijungusios merginos 4u.gif
Beilli tikrai nesukritikuoti jus norejo, o tiesiog primine, kad temoje yra pirmas psl., kuriame yra aiski info apie albumeli ir patekima i ji. Niekas paprastai i az slapuku nesiuntineja mirksiukas.gif
Kuris geriausias ar prasciausias gydytojas, turbut nei viena taip nepasakys, jei tiesa kiekvienai savas geras biggrin.gif O siaip reikia nueiti i kelias konsultacijas, kuriose pabendrausite tiesiogiai su gydytoju, aptarsite ko konkreciai tikites, papies ant jusu kaip gali aylikti op., pasideresite del kainos ir tada bus daug aiskiau.
As is Klaipedos, taciau rinkausi Kauna ir labai tuo dziaugiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 21 gruodžio 2014 - 09:34
QUOTE(Mylim@ @ 2014 12 21, 02:08)
O Vilniuje be GK ir Vitkaus dar yra ka rekomenduotumet? smile.gif
Dar pastebejau kad kai kur, esant po cezario, pilvo plastikos kaina mazesne galima sakyt dvigubai. Tai cia kompensuoja ar kaip?

Sveikos naujokes 4u.gif
Vilniuje tikrai yra daugiau plastikos chirurgu. Yra dar Babajan klinika, Sugihara ir dar kelios. Ivedus google tikrai jas parodo. Bet cia temoje jos nera aptariamos. Neseniai tik viena mergina domejosi apie Sugihara ir joje operuojanti Radzeviciu. Yra ir Nothway operuojanciu. Zodziu daugiau google ziniu pateikia siuo klausimu. Kainas irgi taip galima palyginti. O kad po cezario buna pigesne pilvo plastikos op, tai as tik Kauno chirurgu tinklalapiuose maciau. Ar tai skaitosi kompensacija, hmmm labai abejoju g.gif
Papildyta:
[quote=beili,2014 12 21, 00:00]
o darė nuo pat smakro iškiliosios dalies žemyn tokį pjūvį žaibo formos iki pusės kaklo- jei bus aišku toks parašymas, bet labai esu patenkinta, riebalų nebuvo ką siurbti, o patempimas tiek odos neištemptų,...

vadinasi su laiku randas pasislepia naturaliose odos raukslese g.gif nu idomiai, as kiek kitaip isivaizdavau.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 21, 08:49)

vadinasi su laiku randas pasislepia naturaliose odos raukslese  g.gif  nu idomiai, as kiek kitaip isivaizdavau.

rando jau nebesimato beveik visai, šiandien ryte dar patyrinėjau, o praėjo nepilni metai thumbup.gif
Atsakyti
Labas krabas 4u.gif

QUOTE(Mylim@ @ 2014 12 20, 23:24)
Sveikos 4u.gif
Skaitau skaitau ir vistiek daug klausimu biggrin.gif
Pvz kaip yra su pilvo plastika po dvieju cezariu? Ar galima daryti?
Koks geriausias daktaras Vilniuje? Kiek mazdaug kainuoja?
Gal i AZ galima albumelio prisijungima 4u.gif Aciu 4u.gif


Mes negalime palyginti, nes juk nera nei viena dariusi 2 op pas skirtingus daktarus, cia jau paciai reiks sprest biggrin.gif man po 3 cezariu dare, jie itakos nedaro :-)

QUOTE(tanni @ 2014 12 20, 23:31)
Sveikos,
as irgi naujoke siose dalykuose. Kol kas yra ideja. Skaitau ka rasot, bandau isivaziuoti.
Mano klausimas visiskai primityvus: nuo ko pradeti? ar rinktis gydytoja, ar klinika? kazkodel man uzsifiksave santariskes, ar ten atliekamos op?

Dekoju jei kas atsakys  4u.gif
O siaip esu labai susidomejus ir kol kas tyliai semuosi informacijos  blush2.gif

Taip atliekamos as ten dariausi cool.gif

QUOTE(Mylim@ @ 2014 12 21, 01:08)
O Vilniuje be GK ir Vitkaus dar yra ka rekomenduotumet? smile.gif
Dar pastebejau kad kai kur, esant po cezario, pilvo plastikos kaina mazesne galima sakyt dvigubai. Tai cia kompensuoja ar kaip?

Man pilnai kompensavo, bet ne privacioj rolleyes.gif
Atsakyti