Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(Awarded @ 2014 12 20, 16:07)
Gal kuri daresi kartu pagurklio-kaklo riebalu nusiurbima ? Nerandu tokios temos.

o kaip bus su odos perteklium?
Atsakyti
QUOTE(beili @ 2014 12 20, 17:39)
o kaip bus su odos perteklium?

Tai va ir nezinau pas mane ner kazko baisaus ,bet nusiurbt butu gerai. Paziuriu uzsienio foto tai grazus rezultatas
https://www.google.c...o...360&bih=592
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 20, 19:03)
Tai va ir nezinau pas mane ner kazko baisaus ,bet nusiurbt butu gerai. Paziuriu uzsienio foto tai grazus rezultatas
https://www.google.c...o...360&bih=592

O su gydytoju kalbėjai apie tokią procedūrą? Nes aš norėjau, kad man nusiurbtų nuo vidinės šlaunų pusės ką nors ir anot gydytojo ten nėra ką siurbt, nors man atrodo ohoho kiek ten visko daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 20 gruodžio 2014 - 18:58
QUOTE(Enita @ 2014 12 20, 19:47)
O su gydytoju kalbėjai apie tokią procedūrą? Nes aš norėjau, kad man nusiurbtų nuo vidinės šlaunų pusės ką nors ir anot gydytojo ten nėra ką siurbt, nors man atrodo ohoho kiek ten visko daug.


Na maniskis gyd. irgi spiriojosi del siurbimo vidines slaunu puses, bet siaip netaip as ji ikalbejau thumbup.gif planuoju sausio pabaigai arba vasario pradziai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 20, 18:47)
O su gydytoju kalbėjai apie tokią procedūrą? Nes aš norėjau, kad man nusiurbtų nuo vidinės šlaunų pusės ką nors ir anot gydytojo ten nėra ką siurbt, nors man atrodo ohoho kiek ten visko daug.

Ne nekalbejau ,cia man nauja mintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beili @ 2014 12 20, 18:39)
o kaip bus su odos perteklium?

Mane siek tiek domina kaklo - pagurklio riebalu siurbimas,bet apie odos pertekliu tokiu atveju nepagalvojau g.gif Beili, kaip suprantu, turi patirties tokiu klausimu?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 20, 21:34)
Mane siek tiek domina kaklo - pagurklio riebalu siurbimas,bet apie odos pertekliu tokiu atveju nepagalvojau  g.gif  Beili, kaip suprantu, turi patirties tokiu klausimu?

taip, man šalino odos perteklių
Atsakyti
QUOTE(beili @ 2014 12 20, 23:40)
taip, man šalino odos perteklių

Hmm... o kur randas paslepiamas, kai nuo pagurklio pasalina?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 20, 21:52)
Hmm... o kur randas paslepiamas, kai nuo pagurklio pasalina?

pradžioj jis truputėlį matosi, bet gijo labai gerai, komplikacijų nebuvo, pavaikščiojau su golfomis arba pasirišdavau skarutę ar šalikėlį ant kaklo, o dabar jau metai bus sausį, tai nieko ten beveik ir nesimato,.... o darė nuo pat smakro iškiliosios dalies žemyn tokį pjūvį žaibo formos iki pusės kaklo- jei bus aišku toks parašymas, bet labai esu patenkinta, riebalų nebuvo ką siurbti, o patempimas tiek odos neištemptų,...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Skaitau skaitau ir vistiek daug klausimu biggrin.gif
Pvz kaip yra su pilvo plastika po dvieju cezariu? Ar galima daryti?
Koks geriausias daktaras Vilniuje? Kiek mazdaug kainuoja?
Gal i AZ galima albumelio prisijungima 4u.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
as irgi naujoke siose dalykuose. Kol kas yra ideja. Skaitau ka rasot, bandau isivaziuoti.
Mano klausimas visiskai primityvus: nuo ko pradeti? ar rinktis gydytoja, ar klinika? kazkodel man uzsifiksave santariskes, ar ten atliekamos op?

Dekoju jei kas atsakys 4u.gif
O siaip esu labai susidomejus ir kol kas tyliai semuosi informacijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylim@ @ 2014 12 20, 22:24)
Sveikos 4u.gif
Skaitau skaitau ir vistiek daug klausimu biggrin.gif
Pvz kaip yra su pilvo plastika po dvieju cezariu? Ar galima daryti?
Koks geriausias daktaras Vilniuje? Kiek mazdaug kainuoja?
Gal i AZ galima albumelio prisijungima 4u.gif Aciu 4u.gif

mažai skaitai... cezario pjūviai tikrai netrukdo pilvo plastikai, kainos yra internete kiekvienos klinikos tinklalapyje, plastikos chirurgai vieni geresni vienoms, kiti kitoms, prisijungimo slaptažodžio negausi, jei albume nėra tavo nuotraukų ir neturi 5 TAIP, VISA INFO PIRMAME PUSLAPYJE, GRĮŽK TEN IR PASKAITYK
Atsakyti