Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(Awarded @ 2014 12 19, 21:25)
As pad Kaikari jei jie tures laisva palata tai pasiprasysiu ,kad pora dienu paliktu,bet tik vietoj suzinosiu ar yra tokia galimybe. Operacija penktadieni tai koki antradieni galeciau skrist manau na gal treciadieni. Aisku ten man butu saugiau nei vienai viesbucio kambari.

O tai jeigu iš ansto pasakytum, kad norėsi ilgiau pabūt, tai gal jie ir suprlanuotų taip, kad ta palata būtų laisva tiek, kiek reikia. Kokia operacijos data?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 19 gruodžio 2014 - 21:23
QUOTE(Enita @ 2014 12 19, 21:23)
O tai jeigu iš ansto pasakytum, kad norėsi ilgiau pabūt, tai gal jie ir suprlanuotų taip, kad ta palata būtų laisva tiek, kiek reikia. Kokia operacijos data?

Sausio 9. V.K sake tartis kai atvyksiu nes tik tada matys realiai kiek lovu laisvu. Nes gali but,kad kazkam reiks ilgiau uzsilikt.
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 19, 15:27)
Sveikos .
As pikta ant savo kuno . Operacija uz keliu sav,o svris kaip pastrigobties 77kg tai daryk tu ka nori sad.gif
TA galetu savo pjuvi keist,labai jau jo randai aukstai,vos ne ties bamba. Jis dqktaras superinis,bet tik del tokio auksto pjuvio nesidarysiu pas ji.

  Kaip manot ar po op man saugu bus vienai gyvent viesbutyje ? Kazkaip galvoju jei silpna ar dar kas nieko nebus salia. Ir kaip manot ar realu kokia 4-5 d po OP skrist namo ?


As tavo vietoj likciau ilgiau klinikoj, kurioj operuosies, manau suderinus is anksto, jie uz papildoma mokesti, be problemu turetu tau leisti ten ilsetis ir plius su prieziura. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 19, 22:15)
As tavo vietoj likciau ilgiau klinikoj, kurioj operuosies, manau suderinus is anksto, jie uz papildoma mokesti, be problemu turetu tau leisti ten ilsetis ir plius su prieziura. smile.gif

Paziurejau kaina biski ziauri 400lt uz para,pas TA pries pora metu 200lt buvo tai dar nieko. Galvoju gal koki semynini viesbutuka susirast ir sutart ,kad ateitu pas mane i kambari rytais. Net nzn. Gal Kaunietes zinot koki viesbutuka su draugiskais seimininkais?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif aš ką tik po futbolo treniruotės lotuliukas.gif pusantros valandos su sūnum žaidžiau, kol kitam treniruotė buvo, kaip skauda rūrą dabar doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Awarded @ 2014 12 20, 11:54)
Paziurejau kaina biski ziauri 400lt uz para,pas TA pries pora metu 200lt buvo tai dar nieko. Galvoju gal koki semynini viesbutuka susirast ir sutart ,kad ateitu pas mane i kambari rytais. Net nzn. Gal Kaunietes zinot koki viesbutuka su draugiskais seimininkais?

aš tai skrisčiau namo jaučiu blush2.gif kiek ta kelionė truks 2 val ax.gif bet būsi namie su šeima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 20, 12:46)
Labas rytas 4u.gif  aš ką tik po futbolo treniruotės  lotuliukas.gif  pusantros valandos su sūnum žaidžiau, kol kitam treniruotė buvo, kaip skauda rūrą dabar  doh.gif  lotuliukas.gif
aš tai skrisčiau namo jaučiu  blush2.gif  kiek ta kelionė truks 2 val ax.gif  bet  būsi namie su šeima  blush2.gif

Skrisiu manau kokia 4 -5 para po op. Penktadieni operuos tai sekmadieni isleis ,gal iki pirmadienio palaikys tai koki treciadieni jau skrisiu manau.Tai 2 naktis reik pernakvot. Nors kaikaris sake gerai butu jei bent 7 d LT pabuciau,o dar geriau 10.
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 20, 12:54)
Paziurejau kaina biski ziauri 400lt uz para,pas TA pries pora metu 200lt buvo tai dar nieko. Galvoju gal koki semynini viesbutuka susirast ir sutart ,kad ateitu pas mane i kambari rytais. Net nzn. Gal Kaunietes zinot koki viesbutuka su draugiskais seimininkais?


Oho 400lt uz para? blink.gif Nu tikrai lb brangu, o juolab neaisku ar bus laisvos vietos...
Geriau tikrai pasiziureti viesbutuka tada, arba kokius apartamentus/butuka geriau, kuriame galetum jaustis kaip namie ir viskas butu po ranka. Maistu ir vaistais, dezinfekciniais skysciais apsirupinsi is anksto, turi paprasyti, kad butu kuo daugiau pagalviu.
Mano vistiek nuomone, kad geriau kokias 5d pabuti Lt, nes maza jei prireiktu nulekti pas savo gydytoja, tai butu super. O juo labiau, gali buti, kad teks ilgiau pabuti su drenais, tada tikrai geriau likti cia.
Tau spresti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 20 gruodžio 2014 - 15:28
QUOTE(virginp @ 2014 12 20, 15:28)
Oho 400lt uz para? blink.gif  Nu tikrai lb brangu, o juolab neaisku ar bus laisvos vietos...
Geriau tikrai pasiziureti viesbutuka tada, arba kokius apartamentus/butuka geriau, kuriame galetum jaustis kaip namie ir viskas butu po ranka. Maistu ir vaistais, dezinfekciniais skysciais apsirupinsi is anksto, turi paprasyti, kad butu kuo daugiau pagalviu.
Mano vistiek nuomone, kad geriau kokias 5d pabuti Lt, nes maza jei prireiktu nulekti pas savo gydytoja, tai butu super. O juo labiau, gali buti, kad teks ilgiau pabuti su drenais, tada tikrai geriau likti cia.
Tau spresti  mirksiukas.gif

As atbulini bilieta pirksiu tik kokios 2 d po op ,kai matysis kieks skysciu iseina ,kaip jauciuos ir tt. bet kur nakvosiu reik pasirupint is anksto.
Gal yra Kaunieciu kurios turi laisva kambari ir nori uzsidirbt. Vistiek viesbutis po 100lt min kainuos ,o man jokio skirtumo kam moket smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 20, 15:43)
Skrisiu manau kokia 4 -5 para po op. Penktadieni operuos tai sekmadieni isleis ,gal iki pirmadienio palaikys tai koki  treciadieni jau skrisiu manau.Tai 2 naktis reik pernakvot. Nors kaikaris sake gerai butu jei bent 7 d LT pabuciau,o dar geriau 10.


Nu zinok as pritariu Kaikariui mirksiukas.gif
Nereik tureti iliuziju, kad tau tikrai neskaudes, viskas bus idealiai sklandziai ir pan. mirksiukas.gif
Geriau pasiplanuok ilgiau pabuti, kad butum rami 4u.gif
Kada tavo op.?
Papildyta:
QUOTE(Awarded @ 2014 12 20, 16:37)
As atbulini bilieta pirksiu tik kokios 2 d po op ,kai matysis kieks skysciu iseina ,kaip jauciuos ir tt. bet kur nakvosiu reik pasirupint is anksto.
Gal yra Kaunieciu kurios turi laisva kambari ir nori uzsidirbt. Vistiek viesbutis po 100lt min kainuos ,o man jokio skirtumo kam moket smile.gif


As savaitgali praeita buvau darbo sventeje vln ir likau nakvoti ten, pasiemiau apartamentus netoli ku vyko svente, kad nereiktu toli bastytis.
Butukas naujas, ka tik pastatytas, virtuve su pilna iranga ir visais reikiamais priedais, kava/ arba/ cukrus vietoj. Nu zodziu viskas ko reikia poilsiui. Uz para sumokejau 120lt, aisku cia vln, o ne kaunas, be to manau ir vln buvo imanoma rasti pigiau. Tad jei turesi laiko pasiieskok per tuos booking ar kitus tinklapius ir rasi tau geriausiai tinkanti varianta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 20, 15:42)
Nu zinok as pritariu Kaikariui  mirksiukas.gif
Nereik tureti iliuziju, kad tau tikrai neskaudes, viskas bus idealiai sklandziai ir pan.  mirksiukas.gif
Geriau pasiplanuok ilgiau pabuti, kad butum rami  4u.gif
Kada tavo op.?
Papildyta:


Sausio 9. Viesbuti tai radau,bet man baisiau likt vienai nakti ir ryta atsistot paciai,nei lektuvu skrist. Man tas,kad busiu viena kazkaip baisiai atrodo.
Pamenu po krutines op kai pabudau kaip silpna buvo ,skaudejo issijudint ,bet as nakvojau semos viesbutuke ,tai seimininke man ir valgyt padare ir pabuvo su manim ir i oro uosta nuveze. bet jie deja uzsidare.
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 20, 17:13)
Sausio 9. Viesbuti tai radau,bet man baisiau likt vienai nakti ir ryta atsistot paciai,nei lektuvu skrist. Man tas,kad busiu viena kazkaip baisiai atrodo.
Pamenu po krutines op kai pabudau kaip silpna buvo ,skaudejo issijudint ,bet as nakvojau semos viesbutuke ,tai seimininke man ir valgyt padare ir pabuvo su manim ir i oro uosta nuveze. bet jie deja uzsidare.


Na ka ieskok kitu, gal rasi. Aisku geriau, kad kas prizvelgtu.
Atsakyti
Gal kuri daresi kartu pagurklio-kaklo riebalu nusiurbima ? Nerandu tokios temos.
Atsakyti