Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(onemoretime @ 2014 12 19, 11:37)
Kirisama tau tai jau kazkokios anomalijos su tuo vizitu. Sakyk kai kita karta skambins, kad kai jis dirbs ateisi nesiregistravus ir uzpulsi biggrin.gif


Gerai sakai, taip ir padarysiu biggrin.gif ateisiu ir užpulsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Vakar man buvo lygiai 4 menesiukai, tai papozavau siryt ta proga. Galit zvilgteleti i albumeli wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dan@25 @ 2014 12 19, 08:46)
Merginos,gal kuri turite kompresine apranga po operacijos kur aukstesniu liemeniu ir zemiau keliu?ir notumete parduoti? eikia S dydzio

Atsakyti
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 19, 11:02)
Labas rytas  4u.gif
Vakar man buvo lygiai 4 menesiukai, tai papozavau siryt ta proga. Galit zvilgteleti i albumeli wink.gif

super atrodai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos .
As pikta ant savo kuno . Operacija uz keliu sav,o svris kaip pastrigobties 77kg tai daryk tu ka nori sad.gif
TA galetu savo pjuvi keist,labai jau jo randai aukstai,vos ne ties bamba. Jis dqktaras superinis,bet tik del tokio auksto pjuvio nesidarysiu pas ji.

Kaip manot ar po op man saugu bus vienai gyvent viesbutyje ? Kazkaip galvoju jei silpna ar dar kas nieko nebus salia. Ir kaip manot ar realu kokia 4-5 d po OP skrist namo ?

Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 19, 14:27)
Sveikos .
As pikta ant savo kuno . Operacija uz keliu sav,o svris kaip pastrigobties 77kg tai daryk tu ka nori sad.gif
TA galetu savo pjuvi keist,labai jau jo randai aukstai,vos ne ties bamba. Jis dqktaras superinis,bet tik del tokio auksto pjuvio nesidarysiu pas ji.

  Kaip manot ar po op man saugu bus vienai gyvent viesbutyje ? Kazkaip galvoju jei silpna ar dar kas nieko nebus salia. Ir kaip manot ar realu kokia 4-5 d po OP skrist namo ?

dėl viešbučio tai nežinau g.gif o dėl skrydžio manau, kad taip mirksiukas.gif aš jau 4 dieną po OP į svečius važiavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 19, 14:36)
dėl viešbučio tai nežinau  g.gif  o dėl skrydžio manau, kad taip  mirksiukas.gif aš jau 4 dieną po OP į svečius važiavau  biggrin.gif

As po krutines OP ir po riebalu nusiurbimo kita diena skridau. Tai va ir galvoju ar verta man ten sedet tam viesbuti vienai ,ar geriau atlaikyt kelione ir byt namie kur vyras mane priziures.
Papildyta:
Ar yra rukanciu? kurios nemete rukyt pries op .
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 19, 15:01)
As po krutines OP ir po riebalu nusiurbimo kita diena skridau. Tai va ir galvoju ar verta man ten sedet tam viesbuti vienai ,ar geriau atlaikyt kelione ir byt namie kur vyras mane priziures.
Papildyta:
Ar yra rukanciu? kurios nemete rukyt pries op .


na neinau, gal ir drąsu, bet aš sakyčiau susileisti vaistų nuo skausmo,ir varyti namo.. vyras paslaugys paskui... blush2.gif
aš specialiai nieko nedariau dėl rūkymo, bet kadangi negalima buvo rūkyti net ligoninės teritorijoje, savaime mečiau... blush2.gif aišku po gerų dviejų savaičių vėl pradėjau "gerų draugų dėka" (ale pasiteisinimas)

bet suvokiau, kad nesu užkietėjusi rūkorė tai faktas.. galiu rūkyt galiu ne... nejaučiau jokių "lomkių".. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 19, 15:25)
na neinau, gal ir drąsu, bet aš sakyčiau susileisti vaistų nuo skausmo,ir varyti namo.. vyras paslaugys paskui...  blush2.gif
aš specialiai nieko nedariau dėl rūkymo, bet kadangi negalima buvo rūkyti net ligoninės teritorijoje, savaime mečiau...  blush2.gif  aišku po gerų dviejų savaičių vėl pradėjau "gerų draugų dėka" (ale pasiteisinimas)

bet suvokiau, kad nesu užkietėjusi rūkorė tai faktas.. galiu rūkyt galiu ne... nejaučiau jokių "lomkių"..  blush2.gif

Nuskausminamuju kelionei nesileisiu,nes kai nejausiu skausmo galiu koki judesi per staigu padaryt.

As va meciau rukyt svoris soktelejo gal kokia 4 sav nerukiau,dabar va kokis 3 vakarus parukiau. Zodziu rukau tik prie vynelio kolkas,nors dar pries 4 sav po pokeli ir daugiau per diena sutraukdavau doh.gif
O ana kart tai net pries op parukiau ir kita diena tik isejus is ligonines rukiau.
Ot priklausomybe tikiuos po OP neuzrukysiu isvis.
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2014 12 19, 15:27)
Sveikos .
As pikta ant savo kuno . Operacija uz keliu sav,o svris kaip pastrigobties 77kg tai daryk tu ka nori sad.gif
TA galetu savo pjuvi keist,labai jau jo randai aukstai,vos ne ties bamba. Jis dqktaras superinis,bet tik del tokio auksto pjuvio nesidarysiu pas ji.

  Kaip manot ar po op man saugu bus vienai gyvent viesbutyje ? Kazkaip galvoju jei silpna ar dar kas nieko nebus salia. Ir kaip manot ar realu kokia 4-5 d po OP skrist namo ?

O tai nenori geriau tų kelių dienų pagyvent toj pačioj palatoj aišku susimokėjus papildomai (lovadienis berods šiek tiek virš 400 lt kainuoja, tai turbūt būtų ne daug daugiau nei viešbuty, tik su sesučių priežiūra kiaurą parą). Nors aišku parašiau ir pagalvojau, kad net nežinau nei kur nei pas ką operuotis žadi.
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 19, 15:25)
na neinau, gal ir drąsu, bet aš sakyčiau susileisti vaistų nuo skausmo,ir varyti namo.. vyras paslaugys paskui...  blush2.gif
aš specialiai nieko nedariau dėl rūkymo, bet kadangi negalima buvo rūkyti net ligoninės teritorijoje, savaime mečiau...  blush2.gif  aišku po gerų dviejų savaičių vėl pradėjau "gerų draugų dėka" (ale pasiteisinimas)

bet suvokiau, kad nesu užkietėjusi rūkorė tai faktas.. galiu rūkyt galiu ne... nejaučiau jokių "lomkių"..  blush2.gif

As irgi taip daryciau :-)


As rukiau, pries OP menesi nerukiau, paskui vel pradejau vasara parukiau ir kai atsalo oras nerukau nes man salta eit rukyt lotuliukas.gif va skrisiu i egipta gal ten patrauksiu nezinau lotuliukas.gif o siaip as irgi rukanti tik vasara kai gera ir malonu iseit parukyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 19, 18:23)
As irgi taip daryciau :-)
As rukiau, pries OP menesi nerukiau, paskui vel pradejau vasara parukiau ir kai atsalo oras nerukau nes man salta eit rukyt lotuliukas.gif  va skrisiu i egipta gal ten patrauksiu nezinau  lotuliukas.gif  o siaip as irgi rukanti tik vasara kai gera ir malonu iseit parukyt  cool.gif

As pad Kaikari jei jie tures laisva palata tai pasiprasysiu ,kad pora dienu paliktu,bet tik vietoj suzinosiu ar yra tokia galimybe. Operacija penktadieni tai koki antradieni galeciau skrist manau na gal treciadieni. Aisku ten man butu saugiau nei vienai viesbucio kambari.

Bandomasis as ir rukau kai silta na UK aisku ir ziemos siltesnes . Tai dabar tik su vyneliu patraukiu,kai vaikai uzmiega smile.gif
Atsakyti