Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(zuzii @ 2014 12 17, 23:10)
Pritariu!  Sposa pasrodyk!
Merginos,  ar neteko girdeti kiek æaiko reikia nesioti kompresine apranga po siurbimo?
pasidalinkit prasau!

sveikos 4u.gif
Priklauso nuo to, kur ir kas siurbta, jei tai nera labai dideli plotai reikia nesioti 3-4 savaites mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Kirisama @ 2014 12 18, 07:20)
g.gif tik pasedejus? O man cia viskas ok. Praeita diena daugiau pastovejau ir pajutau, kad skauda panasiai kaip prie op, idomu pasidare, gal cia vienkartinis pojutis  g.gif ai dar cia rase merginos, kad pavalgius pilvo virsus issipucia, tai mann irgi issipucia. Atrodau kaip gerokai nescia  doh.gif vakar vyras net pasiule pasitikrint.  nestuke.gif Va kaip Onemoretime vyras i ja ziuri isimylejes, tai mano i mane ziuri pasibaisejes  doh.gif

bet kai pavalgau ir mano skrandis išsipučia, čia normalu man atrodo g.gif paskui sumažėja, kai virškinasi blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

perskaiciau dabar reklamoje, kad T. A. dirba pas V klinikoje g.gif
o merginos kurios pas ji operavotes - kur daret operacija? Vilniuje? ar Kaune? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 18, 23:17)
Sveikos,

perskaiciau dabar reklamoje, kad T. A. dirba pas V klinikoje  g.gif
o merginos kurios pas ji operavotes - kur daret operacija? Vilniuje? ar Kaune?  blush2.gif


Tatanka, o ka tu vel planuoji operuotis? g.gif
Atsakyti
Merginos,gal kuri turite kompresine apranga po operacijos kur aukstesniu liemeniu ir zemiau keliu?ir notumete parduoti? eikia S dydzio
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 18, 23:17)
Sveikos,

perskaiciau dabar reklamoje, kad T. A. dirba pas V klinikoje  g.gif
o merginos kurios pas ji operavotes - kur daret operacija? Vilniuje? ar Kaune?  blush2.gif


Sveikos,

o geras ir aš radau, kad jis V. klinikoj dirba blink.gif net nebūčiau pagalvojus biggrin.gif aš kiek supratau, tai visos, kurios pas T.A. operavosi, tai Kaune.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Kirisama @ 2014 12 19, 09:04)
Sveikos,

o geras ir aš radau, kad jis V. klinikoj dirba  blink.gif net nebūčiau pagalvojus biggrin.gif aš kiek supratau, tai visos, kurios pas T.A. operavosi, tai Kaune.

jis ten tik nuo gruodžio 5 dienos dirba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 18, 15:02)
Sveikos 4u.gif
bet kai pavalgau ir mano skrandis išsipučia, čia normalu man atrodo  g.gif  paskui sumažėja, kai  virškinasi  blush2.gif


Aišku, kad normalu, pilnai sutinku.
Bandomasis, ar tau skambino iš Santariškių dėl vizito pas V.? Nes man ką tik paskambino ir atšaukė vizitą doh.gif esą jo vėl nebus, nukėlė į kitą savaitę. O po to turbūt vėl į kitą nukels..... taip aš pas jį ir iki velykų nenueisiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 19, 10:06)
Labas rytas  4u.gif
jis ten tik nuo gruodžio 5 dienos dirba  mirksiukas.gif

O iš kur tamsta žinai? mirksiukas.gif Vaičiūnas sakė? biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 18, 22:21)
Tatanka, o ka tu vel planuoji operuotis? g.gif


Aš žinau kad nuleisti norėsiu, tiksliau jau noriu randą į apačią.. o po komentarų, pradedu galvoti tada apie siurbimą, ir kad gal labiau ką suveržtų, ar dar ką padarytų - nežinau...
na noriu rezultatų..
dar noriu krūtinės pakeltos ir sumažintos.. na tiskliau noriu nuimtos odos nuo jos, ir suformuotos i normalią, o ne spanielio ausų... blush2.gif nes turėjau kadaise J - I dydį.. dabar likęs gal DD, o gal jau ir D, tai nu noretusi kažkaip kito vaizdo sudėjus "viską" į liemenuką, o ir be jo... blush2.gif
o paskui kažkada norėčiau prie kojų priėiti, ir nuo jų nuimti odas ir lašeko biški... doh.gif blush2.gif nežinau kur reikia įsidarbinti, kad viskam užtektų - gal kas kokių pasiūlymų dėl darbo turi? bigsmile.gif rolleyes.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 19, 09:09)
Aišku, kad normalu, pilnai sutinku.
Bandomasis, ar tau skambino iš Santariškių dėl vizito pas V.? Nes man ką tik paskambino ir atšaukė vizitą  doh.gif  esą jo vėl nebus, nukėlė į kitą savaitę. O po to turbūt vėl į kitą nukels..... taip aš pas jį ir iki velykų nenueisiu  lotuliukas.gif
Papildyta:

O iš kur tamsta žinai?  mirksiukas.gif Vaičiūnas sakė?  biggrin.gif  blush2.gif

man niekas nieko nenukėlė g.gif

esu užsiprenumeravusi jų naujienas už tai ir žinau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 19, 10:30)
Aš žinau kad nuleisti norėsiu, tiksliau jau noriu randą į apačią.. o po komentarų, pradedu galvoti tada apie siurbimą, ir kad gal labiau ką suveržtų, ar dar ką padarytų - nežinau...
na noriu rezultatų..
dar noriu krūtinės pakeltos ir sumažintos.. na tiskliau noriu nuimtos odos nuo jos, ir suformuotos i normalią, o ne spanielio ausų...  blush2.gif  lotuliukas.gif nes turėjau kadaise J - I dydį.. dabar likęs gal DD, o gal jau ir D, tai nu noretusi kažkaip kito vaizdo sudėjus "viską" į liemenuką, o ir be jo...  blush2.gif
o paskui kažkada norėčiau prie kojų priėiti, ir nuo jų nuimti odas ir lašeko biški...  doh.gif  blush2.gif  nežinau kur reikia įsidarbinti, kad viskam užtektų - gal kas kokių pasiūlymų dėl darbo turi?  bigsmile.gif  rolleyes.gif

lotuliukas.gif

Norai tai tokie visai kuklus ir moteriski lotuliukas.gif bet cia speju ir padoriai uzdirbant reiktu ilgokai taupyt, tai ciuju gal geriau vyro plastiko reiktu biggrin.gif

Dan@ kompresine paprastai buna i kaina iskaociuota, ka ir pas ka planuoji? smile.gif

Kirisama tau tai jau kazkokios anomalijos su tuo vizitu. Sakyk kai kita karta skambins, kad kai jis dirbs ateisi nesiregistravus ir uzpulsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 19, 10:37)


Kirisama tau tai jau kazkokios anomalijos su tuo vizitu. Sakyk kai kita karta skambins, kad kai jis dirbs ateisi nesiregistravus ir uzpulsi biggrin.gif

man irgi kažkaip keistai g.gif net keista, kad apie tą patį gydytoją kalbame g.gif
Atsakyti