Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(oksaniux @ 2014 12 17, 17:43)
Nerealiai atrododai!!!! Labai grazu man  4u.gif palikau komentara po foto  smile.gif laukiu atsakymo

Aciu wink.gif parasysiu kai prie kompo prisesiu, nes neina is tel ten komentuot smile.gif arba nemoku...
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 09 19, 14:10)
Taip as irgi pas ji  drinks_cheers.gif
Pradedu galvoti del kaires puses uzkritimo odos ant rando... pas mane tas pats  schmoll.gif  ar tik ne bus cia M. toks braizas  biggrin.gif  man irgi sake, kad issilygins, kazkiek gal ir palygejo, bet jau dabar matau, kad 8 men ir tikrai ta oda nebesusitrauks tiek kiek yra desineje  g.gif
As jam pries 3 men jau buvau uzsiminusi, kad jei neissitiesins, tai tikrai reikes korekcijos. Va dabar turejau si men ar praeita, jau nepamenu, vaziuoti,  tai vis neprisiruosiu    blush2.gif


drinks_cheers.gif pritariu. Ir man truputi kaire puse nepatinka, M sake palaukti, bet niekas nepasikeite. Nemokama korekcija aisku jau nuplauke, ne uz kalnu 2 metai. smile.gif
Duokit slapuka ax.gif
Atsakyti
Onemoretime, is tikruju atrodai fantastiskai. Jokio tinimo net nematau, ar jo isvis tau nebuvo? g.gif o siurbima tau dare? Atsiprasau jei klausimas kartojasi blush2.gif

Ar kuri nors jauciat ar jautet skausma pilve ilgiau pastovejus?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 17, 20:35)
Onemoretime, is tikruju atrodai fantastiskai. Jokio tinimo net nematau, ar jo isvis tau nebuvo?  g.gif o siurbima tau dare? Atsiprasau jei klausimas kartojasi  blush2.gif

Ar kuri nors jauciat ar jautet skausma pilve ilgiau pastovejus?

Aciu smile.gif siurbimo nedare, tinimas laikesi pirmas sav istisai, o dabar atsiranda vakarais ir buna prie pat pjuvio dar siek tiek ir atsikelus, nelygu ka vakarykste diena veikus. O kas liecia skausma, tai as visus siuvimus jauciu isitiesus, o apie pastovejima ilgesni nei nesneku dar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2014 12 17, 19:54)
drinks_cheers.gif pritariu. Ir man truputi kaire puse nepatinka, M sake palaukti, bet niekas nepasikeite. Nemokama korekcija aisku jau nuplauke, ne uz kalnu 2 metai.  smile.gif
Duokit slapuka  ax.gif


Sveika Sposa! 4u.gif
Kas tavo soniukui nepatinka?
Kirisama dabar administruoja albumeli, ji atsius slapuka.
Pasirodyk pagaliau albumelyje kaip viskas atrodo po 2m. bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 17 gruodžio 2014 - 20:55
QUOTE(virginp @ 2014 12 17, 23:55)
Sveika Sposa!  4u.gif
Kas tavo soniukui nepatinka?
Kirisama dabar administruoja albumeli, ji atsius slapuka.
Pasirodyk pagaliau albumelyje kaip viskas atrodo po 2m.  bigsmile.gif  blink.gif

Pritariu! Sposa pasrodyk!


Merginos, ar neteko girdeti kiek æaiko reikia nesioti kompresine apranga po siurbimo?
pasidalinkit prasau!
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 17, 17:32)
Imeciau 3 sav foto is fotiko, nes fotkes keliau siandien. Galvoju, kad man men siandien, tai reiktu pasifotkint biggrin.gif


Liuks! Atrodai kaip sesiolikine bigsmile.gif
papuliai nerealus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzii @ 2014 12 17, 23:10)
Pritariu!  Sposa pasrodyk!
Merginos,  ar neteko girdeti kiek æaiko reikia nesioti kompresine apranga po siurbimo?
pasidalinkit prasau!


Jei gerai pamenu ka pries men. sake M., tai berods 2men. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 17, 23:11)
Liuks! Atrodai kaip sesiolikine  bigsmile.gif
papuliai nerealus  thumbup.gif

Joooo vyras atrodo is naujo isimylejo, o ir pati save is naujo pamilau blush2.gif thumbup.gif tiesa sakant labai smagu girdeti komplimentus apie vietas kurios vare kompleksus 6 metus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 18, 00:16)
Joooo vyras atrodo is naujo isimylejo, o ir pati save is naujo pamilau  blush2.gif  thumbup.gif  tiesa sakant labai smagu girdeti komplimentus apie vietas kurios vare kompleksus 6 metus  doh.gif


Tau tik 6metus, man 16metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 17, 11:13)
Sveikos 4u.gif
jau nebežinau, ar šiais metais spėsiu pas jį. Oficialiai kitų metų pradžiai turiu talonėlį, o dėl šių metų priėmimo turiu jam skambint, bet nėr kada  doh.gif  dvi savaites su sergančiu vaiku buvau, pamečiau visus darbus, tai dabar turiu atsigriebt  doh.gif  o dar tiek laisvų dienų.... dabar tik atsiskaityt už darbus noriu, kad skolos nesivilktų į naujus metus, tai man iki V. toli šviečia.


Man irgi sausi eit pas ji numatyta :-) reiks gal nueiti :-)

QUOTE(Kirisama @ 2014 12 17, 19:35)
Onemoretime, is tikruju atrodai fantastiskai. Jokio tinimo net nematau, ar jo isvis tau nebuvo?  g.gif o siurbima tau dare? Atsiprasau jei klausimas kartojasi  blush2.gif

Ar kuri nors jauciat ar jautet skausma pilve ilgiau pastovejus?

Man ilgiau pasedejus jautesi gan stiprus, masazai atpalaidavo raumeni dabar jau is vis beveik nebeskauda :-)
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 18, 01:12)
Man irgi sausi eit pas ji numatyta :-) reiks gal nueiti :-)
Man ilgiau pasedejus jautesi gan stiprus, masazai atpalaidavo raumeni dabar jau is vis beveik nebeskauda :-)

g.gif tik pasedejus? O man cia viskas ok. Praeita diena daugiau pastovejau ir pajutau, kad skauda panasiai kaip prie op, idomu pasidare, gal cia vienkartinis pojutis g.gif ai dar cia rase merginos, kad pavalgius pilvo virsus issipucia, tai mann irgi issipucia. Atrodau kaip gerokai nescia doh.gif vakar vyras net pasiule pasitikrint. nestuke.gif Va kaip Onemoretime vyras i ja ziuri isimylejes, tai mano i mane ziuri pasibaisejes doh.gif
Atsakyti