Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

Labutis,einu i albumeli ikelsiu daktaro daryta nuotrauka pries op..Vajezau,net nepastebedavau,kad iki amerikietes dasiaugus buvau,kaip i mane dar vyras ziuret galejo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 17, 13:02)
Labutis,einu i albumeli ikelsiu daktaro daryta nuotrauka pries op..Vajezau,net nepastebedavau,kad iki amerikietes dasiaugus buvau,kaip i mane dar vyras ziuret galejo doh.gif  doh.gif  doh.gif

O tai tau operacija buvo daryta su tikslu sumažint svorį?
Atsakyti
Masianka,
tavo pasikeitimas stulbinantis. Žiuriu kaip į kokį stebuklą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 17, 14:21)
O tai tau operacija buvo daryta su tikslu sumažint svorį?

Operacija buvo daryta su tikslu nupjaut pilva ir pamazint didelius papus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 17, 14:24)
Masianka,
tavo pasikeitimas stulbinantis. Žiuriu kaip į kokį stebuklą.  thumbup.gif

Stebukla padare mano mazai ir negarsiai kalbantis daktaras,aciu jam,aciu,kad pasistenge kiek galejo,tvarkingai ir saziningai mano akim viska atliko,ACIU!
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 17, 13:29)
Operacija buvo daryta su tikslu nupjaut pilva ir pamazint didelius papus 4u.gif

Svoris po operacijos nepasikeitė?
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 17, 14:38)
Svoris po operacijos nepasikeitė?

Pasikeite,juk is manes pasalino biski virs 5kg biggrin.gif
Bet kol namie gulejau neaugo svoris,dabar kai dirbam,sviruoja jis man +-2kg,priklauso kiek ir kada paskutni kart pavalgysiu..
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 17, 13:29)
Stebukla padare mano mazai ir negarsiai kalbantis daktaras,aciu jam,aciu,kad pasistenge kiek galejo,tvarkingai ir saziningai mano akim viska atliko,ACIU!


Man būtų įdomu sužinoti, kaip kitoms šio daktaro pacientėms pakito išvaizda. Gaila, kad čia tiek mažai turime jo darbų nuotraukų.
Sakai, mažai ir negarsiai kalbantis smile.gif o šiaip susikalbėti su juo buvo lengva - ar lengvai jis suprato kokio rezultato tikiesi? Ar išsakė kokias nors savo prognozes apie op rezultatą?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 17, 14:44)
Man būtų įdomu sužinoti, kaip kitoms šio daktaro pacientėms pakito išvaizda. Gaila, kad čia tiek mažai turime jo darbų nuotraukų.
Sakai, mažai ir negarsiai kalbantis smile.gif o šiaip susikalbėti su juo buvo lengva - ar lengvai jis suprato kokio rezultato tikiesi? Ar išsakė kokias nors savo prognozes apie op rezultatą?

Maciau krutu didinimo temoi pas ji daug kas daresi,bet nuotrauku nemaciau..Internete apie ji visokiu nuomoniu,taip pat daug blogu,bet sako konkurentai uzsisake buvo..As nusprendziau ir nesigailiu,jis tikrai patyres profesionalas..
Nepatikesi,as jam ne vieno laisko neparasiau,man nieko nerupejo,nes viskas gerai,jeigu kas blogai,as reiskes nematau ir nesiparinu..
Tik kai piese ir matavo pries op,pasakiau viena vieninteli nora,kuo daugiau is manes pasalint,viskas..

Dabar klausiau ar isliks rezultatai,pazadejo kad taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 17, 13:52)
Maciau krutu didinimo temoi pas ji daug kas daresi,bet nuotrauku nemaciau..Internete apie ji visokiu nuomoniu,taip pat daug blogu,bet sako konkurentai uzsisake buvo..As nusprendziau ir nesigailiu,jis tikrai patyres profesionalas..
Nepatikesi,as jam ne vieno laisko neparasiau,man nieko nerupejo,nes viskas gerai,jeigu kas blogai,as reiskes nematau ir nesiparinu..
Tik kai piese ir matavo pries op,pasakiau viena vieninteli nora,kuo daugiau is manes pasalint,viskas..

Dabar klausiau ar isliks rezultatai,pazadejo kad taip biggrin.gif


Apie jį internete nieko neskaučiau, va ir įdomu pasidarė.
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 17, 13:02)
Labutis,einu i albumeli ikelsiu daktaro daryta nuotrauka pries op..Vajezau,net nepastebedavau,kad iki amerikietes dasiaugus buvau,kaip i mane dar vyras ziuret galejo doh.gif  doh.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Imeciau 3 sav foto is fotiko, nes fotkes keliau siandien. Galvoju, kad man men siandien, tai reiktu pasifotkint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 17, 17:32)
Imeciau 3 sav foto is fotiko, nes fotkes keliau siandien. Galvoju, kad man men siandien, tai reiktu pasifotkint biggrin.gif

Nerealiai atrododai!!!! Labai grazu man 4u.gif palikau komentara po foto smile.gif laukiu atsakymo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniux: 17 gruodžio 2014 - 16:44