Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(tatanka @ 2014 12 16, 11:56)
Laba,
nemoku  blush2.gif  ir bijau ka ne taip padaryti...  doh.gif


Tada aš perkelsiu prie daktaro segtuvo.
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 16, 13:17)
Tada aš perkelsiu prie daktaro segtuvo.

Perkelta smile.gif
Atsakyti
Onemoretime o tau implantus dejo? Kokie ir kiek ml? O siurbe tau riebalus kur nors? Idek krutu foto i albumeli, arba bendra vaizda pries ir po....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniux: 16 gruodžio 2014 - 15:40
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 16, 12:26)
Perkelta  smile.gif


mirksiukas.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 16, 16:40)
Onemoretime o tau implantus dejo? Kokie ir kiek ml? O siurbe tau riebalus kur nors? Idek krutu foto i albumeli, arba bendra vaizda pries ir po....

Kai prisesiu prie pc imesiu ir prie parasysiu viska wink.gif nzn ar krutu pries turiu, tai jei ka, kai pas gydytoja lankysiuos paprasysiu, kad imestu i flesiuka ir tada galesiu pasidalint.
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 16, 18:19)
Kai prisesiu prie pc imesiu ir prie parasysiu viska wink.gif nzn ar krutu pries turiu, tai jei ka, kai pas gydytoja lankysiuos paprasysiu, kad imestu i flesiuka ir tada galesiu pasidalint.

Labai lauksiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 16, 09:57)
Visiskai sutinku, kad didelis pliusas, kai uzsidejus kelnes, ju liemuo nepranyksta tarp skuru wink.gif o savo sveikatos alint negalima, izskaitau dietas kai reikia del sveikatos numest, o kai vaikosi stereotipu (kuriemano galva idijotiski) tai jau nieko gero...

norisi gal tų 90-60-90 nu bet blyn neišeina lotuliukas.gif nugriūčiau tokį rezultatą pasiekus, nes man reik maisto energijai biggrin.gif
o svoris neauga jei nieko nevalgau, nes auga net nuo vandens doh.gif

QUOTE(oksaniux @ 2014 12 16, 10:25)
Nu ***** tikrai, as jausenai galiudaryti...pradejau po truputi nuo 2 men, o dabar jau pilnu tempu pilvo presa darau. Aisku visada truputi jauciasi ir tempia. Bet jokiu skausmu ar negalejimu daryti....skaiciau kad gali randas priaugti prie raumens, arba tie suketejimai pi randu trukdo. Bet juos masazuoti reikia. Tikiuos issiaiskinsi kodel kas ten yra  4u.gif

Merginos kaip man nicka pasikeisti, noriu kitu vardu uzsivadinti, bet niekur nerandu. Gal galit kuri padeti?


man sakė, kad pas mane labai labai sutraukta viskas, žiauriai kieta viduje, plius man ir po CP viskas ilgiau gijo, sakė ir dabar realu, kad viskas prasitemps, ne taip kaip normaliai būna, bet dzin biggrin.gif esmė tame, kad kai pradėjau masažus viskas tikrai tikrai pasitaisė thumbup.gif tiesiog man reikėjo atpalaiduoti tą raumenį rolleyes.gif

čia gali pasikeist wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 16, 20:26)
norisi gal tų 90-60-90  nu bet blyn neišeina  lotuliukas.gif  nugriūčiau tokį rezultatą pasiekus, nes man reik maisto energijai biggrin.gif
o svoris neauga jei nieko nevalgau, nes auga net nuo vandens  doh.gif
man sakė, kad pas mane labai labai sutraukta viskas, žiauriai kieta viduje, plius man ir po CP viskas ilgiau gijo, sakė ir dabar realu, kad viskas prasitemps, ne taip kaip normaliai būna, bet dzin  biggrin.gif  esmė tame, kad kai pradėjau masažus viskas tikrai tikrai pasitaisė  thumbup.gif  tiesiog man reikėjo atpalaiduoti tą raumenį  rolleyes.gif

čia gali pasikeist wink.gif

Labai tau aciu!!! Nezinojau ir nieko neradau!!!!
Atsakyti
Sveiki,ikeliau i albuma nauja siandien daryta nuotrauka,ligiai 2menesiu 4u.gif
Buvau siandien pas daktara,jau leido i pyrti,baseina,degintis,tik uzdengus randus..

Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 16, 23:04)
Sveiki,ikeliau i albuma nauja siandien daryta nuotrauka,ligiai 2menesiu 4u.gif
Buvau siandien pas daktara,jau leido i pyrti,baseina,degintis,tik uzdengus randus..


Na brangioji, zinok niekaip negaliu per telefa pakomentuoti paskutines foto schmoll.gif
ATRODAI NEREALIAI!!! SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 17, 00:52)
Na brangioji, zinok niekaip negaliu per telefa pakomentuoti paskutines foto  schmoll.gif
ATRODAI NEREALIAI!!! SUPER  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Jo,as irgi per telefona negaliu rasti mygtuko tipo"enter"
Aciu,realiai man rodos nera taip kaip foto doh.gif
Sake galima jau be korseto buti,bet as taip prie jo pripratau,nejaugi jau nebenesiot,ar nesusigadins pilvas unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(oksaniux @ 2014 12 16, 20:41)
Labai tau aciu!!! Nezinojau ir nieko neradau!!!!

į sveikatėlę mirksiukas.gif

QUOTE(Masianca @ 2014 12 16, 22:04)
Sveiki,ikeliau i albuma nauja siandien daryta nuotrauka,ligiai 2menesiu 4u.gif
Buvau siandien pas daktara,jau leido i pyrti,baseina,degintis,tik uzdengus randus..

nerealiai bigsmile.gif
Papildyta:
Kirisama kada pas V... eini? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 17, 09:59)
Labas rytas  4u.gif
Papildyta:
Kirisama kada pas V... eini? ax.gif


Sveikos 4u.gif
jau nebežinau, ar šiais metais spėsiu pas jį. Oficialiai kitų metų pradžiai turiu talonėlį, o dėl šių metų priėmimo turiu jam skambint, bet nėr kada doh.gif dvi savaites su sergančiu vaiku buvau, pamečiau visus darbus, tai dabar turiu atsigriebt doh.gif o dar tiek laisvų dienų.... dabar tik atsiskaityt už darbus noriu, kad skolos nesivilktų į naujus metus, tai man iki V. toli šviečia.
Atsakyti