Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(Kirisama @ 2014 12 15, 12:14)
Taip, vieną tą patį šoną  verysad.gif  doh.gif šiaip visas pilvas dėl jautrumo tai manau, kad viskas gerai - odos jautrumas po truputi atsistato, jaučiu raumenukus, bet pati oda suglebo, ir jei darau kokius pratimus, tai oda išvis nekaip atrodo  schmoll.gif tokia kaip pas seną bobą  doh.gif nu net nemoku apsakyt  doh.gif suprantu, kad turi skaudėti kai darau presui pratimus ar ant kamuolio ar šiaip lankstantis, tupinėjant, čia man viskas gerai. Ir jei tik tokie skausmai būtų, nesukčiau sau galvos. Bet jau kaip su replėm spaudžia, brr.....  schmoll.gif

aš dar dabar preso daryt negaliu normaliai, tai ir nepersistengiu smile.gif

na nueisi pažiūrės gal viskas bus gerai thumbup.gif gal kokia saauga tempia, ir nebus nieko rimto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 15, 13:50)
aš dar dabar preso daryt negaliu normaliai, tai ir nepersistengiu smile.gif

na nueisi pažiūrės gal viskas bus gerai  thumbup.gif  gal kokia saauga tempia, ir nebus nieko rimto  4u.gif

Visko gali būti, ir sąauga, ar dar kas nors. Žodžiu, laukiu savo echo, tai bus tikriausias vaizdas.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 15, 13:10)
Visko gali būti, ir sąauga, ar dar kas nors. Žodžiu, laukiu savo echo, tai bus tikriausias vaizdas.

ir mes laukiam ax.gif


man tai sakė, kad pas mane ten taip viskas įtempta, kad daugiau nebeįmanoma nieko padaryt būtų, sakė lieti rankom ir jaučiasi kai styga, o tipo kur pas mane sakiau riebaliukas apačioj kaupias, sakė čia jau tokia mano anatomija, siurbt nerado ką, kai paklausiau lotuliukas.gif čia ne V... komentaras 4u.gif žodžiu sakė sėdėt man ir neieškot priekabių lotuliukas.gif viskas laukiu kalėdų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 15, )
viskas laukiu kalėdų  biggrin.gif

O Kaledos tikrai jau ant nosies.... vaikui i darza puokste padariau, kostiuma padariau, jam dovana nupirkau ir vsio. O kur visa kita??? doh.gif net nesugalvojau, ka ant stalo padet, ka pakviest. Ne tas galvoj.
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 15, 15:35)
ir mes laukiam  ax.gif
man tai sakė, kad pas mane ten taip viskas įtempta, kad daugiau nebeįmanoma nieko padaryt būtų, sakė lieti rankom ir jaučiasi kai styga, o tipo kur pas mane sakiau riebaliukas apačioj kaupias, sakė čia jau tokia mano anatomija, siurbt nerado ką, kai paklausiau  lotuliukas.gif  čia ne V... komentaras  4u.gif  žodžiu sakė sėdėt man ir neieškot priekabių  lotuliukas.gif  viskas laukiu kalėdų  biggrin.gif


As irgi bandziai M. irodyti, kad man yra ka pilvo apacioj dar siurbti arba itempti, bet jis su K. tik linksmai sypsojosi ir aiskiai pasake, siurbti nera ka, o itempta viskas kiek imanoma... unsure.gif
Ai dar sake, kad odos elastingumo jokioj pardej nenusipirksiu biggrin.gif ir dar pasiule dideliam ekrane paziureti i savo pilvuko foto pries op. blush2.gif as atsisakiau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 15 gruodžio 2014 - 15:54
labas vakaras,kaip mergaites gyvo? 4u.gif
na paskaitinejau ziuriu ne man vienai noretusi dar kazka nusiurbti ax.gif
blin kai atsisedu,vel galiu suimti lasiniu baranka,nors buvau pries 3sav pas TA sake viskas gerai itempta ir siurbti nera ka,tai kaip cia suprast doh.gif
ar cia as ataugineju ar cia tik taip turi buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 15, 14:48)
O Kaledos tikrai jau ant nosies.... vaikui i darza puokste padariau, kostiuma padariau, jam dovana nupirkau ir vsio. O kur visa kita???  doh.gif net nesugalvojau, ka ant stalo padet, ka pakviest. Ne tas galvoj.

Man irgi tie visi vaidinimai tai uzpyp doh.gif sugalvok tu vaidint besmegenius ir t.t. eina kaku. O dar per burelius sventes doh.gif vakare jau nei rankyciu nei kojyciu nepavelku biggrin.gif

QUOTE(virginp @ 2014 12 15, 15:52)
As irgi bandziai M. irodyti, kad man yra ka pilvo apacioj dar siurbti arba itempti, bet jis su K. tik linksmai sypsojosi ir aiskiai pasake, siurbti nera ka, o itempta viskas kiek imanoma...  unsure.gif
Ai dar sake, kad odos elastingumo jokioj pardej nenusipirksiu  biggrin.gif  ir dar pasiule dideliam ekrane paziureti i savo pilvuko foto pries op.  blush2.gif  as atsisakiau  bigsmile.gif


Matyt mes per daug norim biggrin.gif

QUOTE(tiutass @ 2014 12 15, 19:48)
labas vakaras,kaip mergaites gyvo? 4u.gif
na paskaitinejau ziuriu ne man vienai noretusi dar kazka nusiurbti ax.gif
blin kai atsisedu,vel galiu suimti lasiniu baranka,nors buvau pries 3sav pas TA sake viskas gerai itempta ir siurbti nera ka,tai kaip cia suprast doh.gif
ar cia as ataugineju ar cia tik taip turi buti g.gif

As tai ataugau vel tuos 6kg bet man jau pf as kai nevalgau tai kimba ligos ir jegu nebeturiu sad.gif ari kaip arklys dar bureliai tai namie be 7-8 nebuni o dar ir ten viskas begte, nebespeji suziuret ka i ta burna imeti sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bandomasis2006: 15 gruodžio 2014 - 20:14
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 15, 21:14)
Man irgi tie visi vaidinimai tai uzpyp doh.gif  sugalvok tu  vaidint besmegenius ir t.t. eina kaku. O dar per burelius sventes doh.gif  vakare jau nei rankyciu nei kojyciu nepavelku biggrin.gif
Matyt mes per daug norim biggrin.gif
As tai ataugau vel tuos 6kg bet man jau pf as kai nevalgau tai kimba ligos ir jegu nebeturiu sad.gif ari kaip arklys dar bureliai tai namie be 7-8 nebuni o dar ir ten viskas begte, nebespeji suziuret ka i ta burna imeti sad.gif

nu jo,ai yra kaip yra
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(tiutass @ 2014 12 15, 21:35)
nu jo,ai yra kaip yra

Tai jau taip ax.gif oda nekaba ir tai pliusas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 16, 08:34)
Labas rytas 4u.gif
Tai jau taip  ax.gif  oda nekaba ir tai pliusas  thumbup.gif

Visiskai sutinku, kad didelis pliusas, kai uzsidejus kelnes, ju liemuo nepranyksta tarp skuru wink.gif o savo sveikatos alint negalima, izskaitau dietas kai reikia del sveikatos numest, o kai vaikosi stereotipu (kuriemano galva idijotiski) tai jau nieko gero...
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 15, 13:50)
aš dar dabar preso daryt negaliu normaliai, tai ir nepersistengiu smile.gif

na nueisi pažiūrės gal viskas bus gerai  thumbup.gif  gal kokia saauga tempia, ir nebus nieko rimto  4u.gif

Nu ***** tikrai, as jausenai galiudaryti...pradejau po truputi nuo 2 men, o dabar jau pilnu tempu pilvo presa darau. Aisku visada truputi jauciasi ir tempia. Bet jokiu skausmu ar negalejimu daryti....skaiciau kad gali randas priaugti prie raumens, arba tie suketejimai pi randu trukdo. Bet juos masazuoti reikia. Tikiuos issiaiskinsi kodel kas ten yra 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tiutass @ 2014 12 15, 20:48)
labas vakaras,kaip mergaites gyvo? 4u.gif
na paskaitinejau ziuriu ne man vienai noretusi dar kazka nusiurbti ax.gif
blin kai atsisedu,vel galiu suimti lasiniu baranka,nors buvau pries 3sav pas TA sake viskas gerai itempta ir siurbti nera ka,tai kaip cia suprast doh.gif
ar cia as ataugineju ar cia tik taip turi buti g.gif

Laba laba tiutass 4u.gif
O tu ka galvoji pas mane nera ka suimti...ziurint kaip isidrebsi ant sofkutes....dar tokia desra susiraito. Ko noreti, jei mes nebuvom kudos ir nezinia ar busim....raumenys sutvarkyti, suverzti, tai tik dabar sportuoti ir nebeesti, viskas tik nuo musu paciu priklauso. Tik labai lengva sakyti, bet ziauriai sunku daryti !!!!!!! As asmeniskai numeciau 2 kg per tuos 2 men kai sportuoju, bet dabar jau svoris sustojo. Bet jauciuosi daug tvirtesne, matau raumenuku konturus ant kuno, visi rubai dideli, kelnes smunka thumbup.gif tai zodziu nepergyvenu, kad svoris nekrenta, uztai raumenys auga, riebalas virsta raumeniu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 16, 10:57)
Visiskai sutinku, kad didelis pliusas, kai uzsidejus kelnes, ju liemuo nepranyksta tarp skuru wink.gif o savo sveikatos alint negalima, izskaitau dietas kai reikia del sveikatos numest, o kai vaikosi stereotipu (kuriemano galva idijotiski) tai jau nieko gero...

Galima sveikai maitintis, arba valgyti daug darzoviu, baltymu ir truputi vaisiu. Nesuprantu kam tie nevalgymai....valgai kiek nori ir kada nori ( tik iki 18 val) ir valgai sveika normalu maista, o ne edi vakarais kotletus.... Tada jokiu nusilpimu nebus thumbup.gif
Papildyta:
Tatanka o kodel tu foto albumelyje esi prie naujokiu? Persikelk prie daktariuko thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
Merginos kaip man nicka pasikeisti, noriu kitu vardu uzsivadinti, bet niekur nerandu. Gal galit kuri padeti?
Atsakyti
Laba,

QUOTE(oksaniux @ 2014 12 16, 10:25)
Tatanka o kodel tu foto albumelyje esi prie naujokiu? Persikelk prie daktariuko  thumbup.gif  4u.gif

nemoku blush2.gif ir bijau ka ne taip padaryti... doh.gif
Atsakyti