Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(Kirisama @ 2014 12 14, 17:49)
Nenusimink, juk op atšaukta tik laikinai. Svarbiau sveikatą pastiprinti, tada ir atsigavimas bus lengvesnis  mirksiukas.gif laikykis  4u.gif

Aciu uz palaikyma 4u.gif
Jau apsiraminau, tesiog tiek planuota, net svenciu dalyvavimuose atsisakiau, atostogai ir visa kita... doh.gif
Dabar sausis laukia smile.gif viskas is naujo! jeigu viskas ok :blink
Kaip tavo savijauta? Ar buvai pas V.?
Atsakyti
Man ir idomu butu pamatyt kaip atrodo randas kai po op numesta 10kg. Beili bent aprasyk ar atsirado koks uzkritimas odos ant rando ?
Ir dar pasmakres nusiurbimas mane domina,ar ilgai buvo melynes ar ju isvis nebuvo? O kaip ant kaklo nusiurbineja tai isvis neikertu,kur ten riebalai buna?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(zuzii @ 2014 12 14, 21:45)


Bandomasis,  as nesiojau kotseta apie menesi,  bet man visa randa zemino,  o tau jei tik atkarpele,  gal nereiks ar tik trumpam.  Bet,  pries korekcija mano randas buvo lygus plonas,  o po korekcijos siulai lindo ir nauja randa labai subjaurojo.  O tau ir ta probla,  tai pasitark su gydytoju ar nesikartos situacoja!

aš buvau pas kitą gydytoją ax.gif eisiu būtinai pas V.. pasitarti konkrečiai kas kaip ir ką blush2.gif ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

žinot, aš kažkoks nesėkmingas žmogus, nu kaip sakoma - jei jau nesiseka, tai nesiseka doh.gif šį rytą turėjau konsultaciją pas V., Santariškėse. Ketvirtadienį man skambina iš jų registratūros ir patvirtina mano atvykimą. Šiandien ryte palikau vaiką su močiute, pati strimgalviais lėkiau į santarus, stoviu prie registratūros pasiimt kortelę ir man skambina - "o kur jūs esat?" Jetau, galvoju, negi vėluoju???? " O žinokit šiandien V. nėra." doh.gif nu nusišauk, ne kitaip doh.gif tada, einu tiesiai į kabinetą, ten sėdi sesutė visa net pamėlus, sako, nežinau kas čia pasidarė, privedė į sistemą pacientų, o V. nėra, aš jus automatiškai perrašysiu sausio mėn. Na gerai sakau, kas daugiau belieka, ar ne? Šnekam šnekam, ko aš skųstis atvažiavau, tada davė telefoną jam pačiam skambinti ir tartis. Gerai, pamėginsiu. Dar pasisakiau, kad išrašai su diagnozėm nesutampa. O ta sesutė man sako - "pone, jei mes tiesą rašytume, jūs tokius pinigus mokėtumėt, jūs suprantat, ar ne?" blink.gif blink.gif blink.gif tai va, tokios tokelės. Vėl visas rytas šuniui po uodega.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 15, 10:17)
Sveikos  4u.gif

žinot, aš kažkoks nesėkmingas žmogus, nu kaip sakoma - jei jau nesiseka, tai nesiseka  doh.gif  šį rytą turėjau konsultaciją pas V., Santariškėse. Ketvirtadienį man skambina iš jų registratūros ir patvirtina mano atvykimą. Šiandien ryte palikau vaiką su močiute, pati strimgalviais lėkiau į santarus, stoviu prie registratūros pasiimt kortelę ir man skambina - "o kur jūs esat?" Jetau, galvoju, negi vėluoju???? " O žinokit šiandien V. nėra."  doh.gif  nu nusišauk, ne kitaip  doh.gif  tada, einu tiesiai į kabinetą, ten sėdi sesutė visa net pamėlus, sako, nežinau kas čia pasidarė, privedė į sistemą pacientų, o V. nėra, aš jus automatiškai perrašysiu sausio mėn. Na gerai sakau, kas daugiau belieka, ar ne? Šnekam šnekam, ko aš skųstis atvažiavau, tada davė telefoną jam pačiam skambinti ir tartis. Gerai, pamėginsiu. Dar pasisakiau, kad išrašai su diagnozėm nesutampa. O ta sesutė man sako - "pone, jei mes tiesą rašytume, jūs tokius pinigus mokėtumėt, jūs suprantat, ar ne?"  blink.gif  blink.gif  blink.gif tai va, tokios tokelės. Vėl visas rytas šuniui po uodega.

nu pavaro blink.gif už tokias kalbas ji iš darbo lėkti gali biggrin.gif
varyk pas jį privačiai, konsultacijas 110lt mažiau nervų kainuos ir ramiai pasikalbėsite akis į akį wink.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 14, 21:39)
Merginos, nu rimtai ankstesniu temukiu esat neskaiciusios...  rolleyes.gif
Beili jau kokius 5 kartus raso ta pati  bigsmile.gif

Oksaniux, tavo pilvukas labai jau pagrazejo, raumenukai ryskeja. Daug sportuoji?
papasakok kokius tau implantukus i papulius dejo? Koks dabar tavo dydis?

Aciu Virginp 4u.gif , sportuoju maziausiai 3 kartus i savaite, einu i pilatesa, joga, zumba ir i treniruoklius ( bet ten bicepsa ir tricepsa ir uzpaliuka darau). Aisku cia maistas daug ka daro, siokia diena viskas gerai..., bet savaitgalias sunku prisilaikyti. O seip vakarais nieko nebevalgau nuo 18 val....
Papukai mano su apvaliais Arion Monobloc implantais, 320 ml. O mano dysis C, bet toks jau prie D, bet perku C, nes graziau atrodo. Bet yra keli lemenukai D dydzio kur pries operacija nesiojau, tai ir dabar uzsidedu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniux: 15 gruodžio 2014 - 10:35
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 15, 11:25)
nu pavaro  blink.gif  už tokias kalbas ji iš darbo lėkti gali  biggrin.gif
varyk pas jį privačiai, konsultacijas 110lt mažiau nervų kainuos ir ramiai pasikalbėsite akis į akį wink.gif

Nezinau tokios kainos pas ji. Maziausiai 200 lt su virsum. Ryt skambinsiu, nenoriu jam pinigu moket, tuo labiau, kad sanataruose visa info apie mane turi buti.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 15, 11:02)
Nezinau tokios kainos pas ji. Maziausiai 200 lt su virsum. Ryt skambinsiu, nenoriu jam pinigu moket, tuo labiau, kad sanataruose visa info apie mane turi buti.

aš mokėjau 110 jo klinikoj mirksiukas.gif o tai ką iš tavęs nulupo virš 200 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 15, 12:02)
Nezinau tokios kainos pas ji. Maziausiai 200 lt su virsum. Ryt skambinsiu, nenoriu jam pinigu moket, tuo labiau, kad sanataruose visa info apie mane turi buti.

As tai irgi nenoreciau moket, nes nemanau, kad papasakos kazka tokio ko negaletu papasakot nemokamai. Bet paskaicius postus, tai toks px ir nesiskaitymas...
O tau dar vis skauda kazka?

Beili fotkes prisimenu ir istorija pamenu, man ten isvis is fantastikos skyrelio, toks nerealus pasikeitimas!

O man uz 2 dienu bus men, laukiu kada galesiu pradet sportuot, nes jau taip norisipajudeti.
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 15, 12:21)
As tai irgi nenoreciau moket, nes nemanau, kad papasakos kazka tokio ko negaletu papasakot nemokamai. Bet paskaicius postus, tai toks px ir nesiskaitymas...
O tau dar vis skauda kazka?
O man uz 2 dienu bus men, laukiu kada galesiu pradet sportuot, nes jau taip norisipajudeti.

Jap, man vis dar skauda. Ir as netikiu, kad mokamai pasakytu kazka kito nei nemokamai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 15, 11:42)
Jap, man vis dar skauda. Ir as netikiu, kad mokamai pasakytu kazka kito nei nemokamai  ax.gif

o tau skauda tą vieną šoną ane g.gif jei gerai pamenu g.gif

Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 15, 12:46)
o tau skauda tą vieną šoną ane  g.gif  jei gerai pamenu  g.gif

Taip, vieną tą patį šoną verysad.gif doh.gif šiaip visas pilvas dėl jautrumo tai manau, kad viskas gerai - odos jautrumas po truputi atsistato, jaučiu raumenukus, bet pati oda suglebo, ir jei darau kokius pratimus, tai oda išvis nekaip atrodo schmoll.gif tokia kaip pas seną bobą doh.gif nu net nemoku apsakyt doh.gif suprantu, kad turi skaudėti kai darau presui pratimus ar ant kamuolio ar šiaip lankstantis, tupinėjant, čia man viskas gerai. Ir jei tik tokie skausmai būtų, nesukčiau sau galvos. Bet jau kaip su replėm spaudžia, brr..... schmoll.gif
Atsakyti