Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(Kirisama @ 2014 11 17, 11:50)
Pastebėjau, kad į temą atėjo naujų mergaičių  ax.gif o štai senbuvės vis rečiau ir rečiau užsuka  unsure.gif būtų smagu, kad senbuvės nepamirštų karts nuo karto čia apsilankyti ir parašyti apie save - kaip sekasi toliau gyventi po operacijos, ar priaugo, o gal numetė svorio, ar sportuoja, ar išvis kas pasikeitė praėjus ilgesniam laiko tarpui po operacijos, o gal kam prireikė darytis korekcinę operaciją? Vieną merginą po pakartotinės op žinau, o štai kaip kitoms, ar daugiau išvis buvo tokių?

O kas ta korekcine operacija?ka koreguoja juos metu? Man nieko plastikos chirurgas apie tai neuzsimine:)
Tatanka o dievuleliau kokia uzuojauta jums,tai nespejo siules sugyt raumenyse ir plyso?ohmy.gif man sake jau po 5 sav galesiu sportuot
Papildyta:
QUOTE(Šarlota @ 2014 11 17, 16:21)
Sveikutes,

man po operacijos 5 savaiteles. Jauciuosi gerai, aisku i vakara jau pamaudena, patinsta pilvo apacia. Bet tai normalu. korsetas jau igryso iki gyvo kaulo  doh.gif , bet be jo dar irgi bijociau buti. Zodziu vaiksciosiu kaip reikia 2-3 men  smile.gif Tiesa ties skrandiu irgi pamaudzia, jei daugiau pavalgau.

Kaip patinsta tas pilvas?ir kodel jis patinsta ar taip turi buti?
Atsakyti
Labas,dirbu,tai irgi retai uzsuku 4u.gif

Gyju gerai,nieko pasakyti naujo neturiu,tik kad nervuoja kad po valgio issipucia skrandis,apacia pilvo kaip ir tiesi o virsus aovalus,jei kokia suknele aptempta,man rezia aky..

Motyvacijos kudintis nera..Kolkas valgau kaip noriu ir kada,tik aisku nekimsu po daug..Pilvo ner ir man jau gerai.. doh.gif

tatanka,jerguteliau...taip ten ir susiuta reiskes buvo schmoll.gif

Aciu dievui kad laiku pasirinkau privacia op ir aisku lesu surinkau ir vyro didziuli palaikyma..
Tik kur gaut motivacijos ne est..kai visi aplink gyria,kaip gerai atrodau,tik priduria-"pabandyk tik sustoret" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masianca: 17 lapkričio 2014 - 21:40
aš šiandien buvau visų vidaus organų echo, viskas susiūta gražiai, pilvo siena gražiai atrodo, bet dar nesugiję blink.gif klausė apie mano komplikacijas, sakė oij su jūsų organizmu iki pusantrų metų gyt gali... doh.gif

tai gal dėl to dar tą raumenį skauda blink.gif doh.gif
Atsakyti
Tatanka stiprybės 4u.gif

QUOTE(Masianca @ 2014 11 17, 21:36)
Labas,dirbu,tai irgi retai uzsuku 4u.gif


Aciu dievui kad laiku pasirinkau privacia op

manau jos atveju ar privati ar ne tikrai nepadėtų mirksiukas.gif viską lemia mūsų organizmai mirksiukas.gif aš nesioperavau privačiai, o pasakė, kad viskas viduje idealiai sutvarkyta, tik va organizmas spiriojasi gyjimui galutiniam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 11 18, 00:07)
Tatanka stiprybės 4u.gif
manau jos atveju ar privati ar ne tikrai nepadėtų  mirksiukas.gif  viską lemia mūsų organizmai  mirksiukas.gif aš nesioperavau privačiai, o pasakė, kad viskas viduje idealiai sutvarkyta, tik va organizmas spiriojasi gyjimui galutiniam  rolleyes.gif

Lieku su savo pastebejimais prie savo nuomones.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba dar karta

QUOTE(Masianca @ 2014 11 17, 21:36)
tatanka,jerguteliau...taip ten ir susiuta reiskes buvo schmoll.gif



na siaip tai susiuta ir dabar yra - ir siule nei biski neplyso - o plyso raumuo salia - tiksliau iplyso prie siuliu - gal as ne taip ka parasiau? g.gif
o del to kur operuotis - kur bebutu ta operacija atlikta - su durna galva nieko bendro neturi - jei sokciau ir M daryta operacija - rezultatas butu toks pats - nes va buvau praeidusi - jog 3 men. negalima doh.gif
o kai sugis itrukimai - tada manau ir vel bus viskas gerai - dabar tiesiog umu, nes sviezia...
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 11 17, 22:13)
Lieku su savo pastebejimais prie savo nuomones.. mirksiukas.gif

aš šitą temą, seku, gal kokie 2 metai, nepastebėjau kažko labai išskirtinio blush2.gif ankščiau kitu niku čia lankiausi tongue.gif

kokie tavo pastebėjimai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tatanka, stiprybės 4u.gif va gal dėl to mane vyras ir neleidžia į sportus, sako, kad anksti, numano, kad aš iš palengvo nemoku... O apie tokį dalyką, kuris tau nutiko, man buvo ir V., ir J. sakę, kad plyšta ne siūlai, o raumuo šalia. Ech, laikykis 4u.gif
Bandomasis, o iš kur imi statistiką, kuri kiek žinučių parašėm? biggrin.gif Jau antrą kartą pastebiu, kad vedi šią statistiką biggrin.gif
Atsakyti
Laba

QUOTE(Kirisama @ 2014 11 18, 10:47)
Tatanka, stiprybės  4u.gif va gal dėl to mane vyras ir neleidžia į sportus, sako, kad anksti, numano, kad aš iš palengvo nemoku... O apie tokį dalyką, kuris tau nutiko, man buvo ir V., ir J. sakę, kad plyšta ne siūlai, o raumuo šalia. Ech, laikykis  4u.gif


Dekui 4u.gif
kai geriu vaistus lengviau..
manau sia savaite ramiai pabusiu ir bus jau liuks.. na i sokius kuri laika tikrai nebeisiu... schmoll.gif

na amne vyras irgi stabde su sokiais.... bet tai va doh.gif nesugebejo.. nes taip pat kazkaip nemoku ramiai, jei sokti tai sokti doh.gif
durna galva ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 11 17, 22:36)
Labas,dirbu,tai irgi retai uzsuku 4u.gif

Gyju gerai,nieko pasakyti naujo neturiu,tik kad nervuoja kad po valgio issipucia skrandis,apacia pilvo kaip ir tiesi o virsus aovalus,jei kokia suknele aptempta,man rezia aky..
Motyvacijos kudintis nera..Kolkas valgau kaip noriu ir kada,tik aisku nekimsu po daug..Pilvo ner ir man jau gerai.. doh.gif
Tik kur gaut motivacijos ne est..kai visi aplink gyria,kaip gerai atrodau,tik priduria-"pabandyk tik sustoret" doh.gif

O stiklinės vandens prieš valgį ar tarp valgymų nebandai išgerti? g.gif Arba tiesiog kokį vaisių suvalgyti? g.gif
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif
Man siandien lygiai 3 men. Esu patenkinta ir laiminga. Idejau foto, gal uzmesit aki thumbup.gif Sportuoju pilatesa ir dar kitas treniruotes. Pilvas tvarkoje, krutis viena dar jauciasi truputi, tempia virsutini poliu. Reiks gal daktariukui pasukti. Eina sau kai isgirdau apie raumenu plysima.... Man leido sportuoti po 2 men, tai atsargiai pradejau...
Numeciau dar 1 kg. Bet prisipazinsiu sunkiai sekasi... Bet bandau is visu jegu smile.gif beje skranduka papucia ir pas mane po maisto sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniux: 18 lapkričio 2014 - 13:47
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 11 17, 22:23)

kiek žinau jis daugiau plastikas, o ne bėdelių pilve tvarkytojas, dėl to ir operuoja ne vienas  mirksiukas.gif  jeigu gerai supratau vidų tvarko vienas, o išorę jis  4u.gif


jo, vidu tvarkys kitas chirurgas. kaip supratau jie jau yra kartu operave. sake reik kelt visa pilvo oda iki sonkauliu, kad tinkleli kazkoki idet. vienzo, baisu darosi ohmy.gif
Atsakyti