Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

Labas rytas :-) mergaites kurioms dare korekcija, skaudejo labai po visko? Ar reikejo vel tu korsetu?
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 14, 10:27)
Labas rytas :-) mergaites kurioms dare korekcija, skaudejo labai po visko? Ar reikejo vel tu korsetu?


As buvau neperseniausiai pas M. ir klausiau del korekcijos, sake, kad po jos irgi reikes nesioti korsetuka, tik nepamenu ar ilgai blush2.gif bet as matai klausiau tuo paciu del slaunu siurbimo is vidines puses, tai jei daro viska kartu, tai naturalu, kad korseta reiketu nesioti.
Gal siuo klausimu tiksliausiai atsakys Zuzi... bigsmile.gif
Atsakyti
Labas,o sakykit kur siurbta vek atauga riebalas vistiek ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 14, 13:15)
Labas,o sakykit kur siurbta vek atauga riebalas vistiek ar ne?

Neturiu atdsakymo į tavo klausimą, nes po operacijų numeciau dar 10 kg, tai tose vietose kur siurbta tam tikroje padėtyje net įdubimai matosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beili: 14 gruodžio 2014 - 14:34
QUOTE(Masianca @ 2014 12 14, 15:15)
Labas,o sakykit kur siurbta vek atauga riebalas vistiek ar ne?


Sveikos 4u.gif

šiaip kiek skaičiau rašo, kad neatauga, bet reikia prisilaikyti sveiko gyvenimo būdo. O ką tavo chirurgas pasakojo apie nusiurbimą? g.gif
Atsakyti
Mano op atsaukta, perzemas hemoglobinas. Tikslaiau sakant atideta, pikstu ant saves, tiek laukiau, ruosiausi, galejai koki gelezi pagert pries darant tyrimus, rrrr. Bet tuo metu ir suprantu, kad cia nera koks extra atvejis, bandysiu pakelt visais imanomais budais
Atsakyti
QUOTE(anetaku72 @ 2014 12 14, 18:35)
Mano op atsaukta, perzemas hemoglobinas. Tikslaiau sakant atideta, pikstu ant saves, tiek laukiau, ruosiausi, galejai koki gelezi pagert pries darant tyrimus, rrrr. Bet tuo metu ir suprantu, kad cia nera koks extra atvejis, bandysiu pakelt visais imanomais budais

Nenusimink, juk op atšaukta tik laikinai. Svarbiau sveikatą pastiprinti, tada ir atsigavimas bus lengvesnis mirksiukas.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beili @ 2014 12 14, 16:33)
Neturiu atdsakymo į tavo klausimą, nes po operacijų numeciau dar 10 kg, tai tose vietose kur siurbta tam tikroje padėtyje net įdubimai matosi ax.gif

pati numetei prisilaikydama ar po op nupjovimo?lb noreciau jusu pamatyti iki op ir po kazkada lyg keldavot foto bet ju nerodo dabar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 14, 17:28)
pati numetei prisilaikydama ar po op nupjovimo?
nukrito svoris ne dėl plastinių operacijų, sveriu dabar jau per mažai, bandau auginti svorį, bet nelabai pavyksta. Albume mano nuotraukų nėra , (suprantu, kad mano nuotraukos neatitinka keliamų reikalavimų), čia jau buvau įkėlus- daugiau nekelsiu-nenoriu įkyrėti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(beili @ 2014 12 14, 19:42)
nukrito svoris ne dėl plastinių operacijų, sveriu dabar jau per mažai, bandau auginti svorį, bet nelabai pavyksta. Albume mano nuotraukų nėra , (suprantu, kad mano nuotraukos neatitinka keliamų reikalavimų), čia  jau buvau įkėlus- daugiau nekelsiu-nenoriu įkyrėti...  doh.gif

Na kaip noreciau tave pamatyti!!!!! Ir pries...ir po... thumbup.gif
O kaip kudinaisi, ka darei? Gal ka patarsi, gal kas ir man tiks?
Atsakyti
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 14, 20:51)
Na kaip noreciau tave pamatyti!!!!! Ir pries...ir po... thumbup.gif
O kaip kudinaisi, ka darei? Gal ka patarsi, gal kas ir man tiks?


Merginos, nu rimtai ankstesniu temukiu esat neskaiciusios... rolleyes.gif
Beili jau kokius 5 kartus raso ta pati bigsmile.gif

Oksaniux, tavo pilvukas labai jau pagrazejo, raumenukai ryskeja. Daug sportuoji?
papasakok kokius tau implantukus i papulius dejo? Koks dabar tavo dydis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 14 gruodžio 2014 - 20:43
QUOTE(beili @ 2014 12 14, 21:42)
nukrito svoris ne dėl plastinių operacijų, sveriu dabar jau per mažai, bandau auginti svorį, bet nelabai pavyksta. Albume mano nuotraukų nėra , (suprantu, kad mano nuotraukos neatitinka keliamų reikalavimų), čia  jau buvau įkėlus- daugiau nekelsiu-nenoriu įkyrėti...  doh.gif


Beili, as manau, kad mes visos tik apsidziautumem, nei tavo nuotraukos atsirstu albumuke!!!
Kokie cia dar reikalavimai, jei tik tau paciai to noris, siusk nuotraukas ir lekiam formalumu tvarkyt wub.gif

Bandomasis, as nesiojau kotseta apie menesi, bet man visa randa zemino, o tau jei tik atkarpele, gal nereiks ar tik trumpam. Bet, pries korekcija mano randas buvo lygus plonas, o po korekcijos siulai lindo ir nauja randa labai subjaurojo. O tau ir ta probla, tai pasitark su gydytoju ar nesikartos situacoja!
Atsakyti