Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

op Kaune, pas gyd. Maslauska, dabar dar per daug neturiu ka papasakot, nes konsultacija buvo gana trumpa ir aiski, as jau atejau praktiskai apsisprendusi, labai daug klausimu irgi neturejau, nes jau gal kokius metus skaitinejausi ir rinkau informacija, kurios, aisku, ypatingai dau radau jusu tinklapi smile.gif Dabar tereikia laukti ir islaukti issvajotosios datos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mifera_ @ 2014 12 13, 10:08)
op Kaune, pas gyd. Maslauska, dabar dar per daug neturiu ka papasakot, nes konsultacija buvo gana trumpa ir aiski, as jau atejau praktiskai apsisprendusi, labai daug klausimu irgi neturejau, nes jau gal kokius metus skaitinejausi ir rinkau informacija, kurios, aisku, ypatingai dau radau jusu tinklapi smile.gif Dabar tereikia laukti ir islaukti issvajotosios datos   smile.gif

o man jau bus metai sausio 14d., esu labai patenkinta operacijomis smile.gif dėkinga Kaikariui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beili: 13 gruodžio 2014 - 11:34
Labas rytas,
QUOTE(beili @ 2014 12 13, 11:33)
o man jau bus metai sausio 14d., esu labai patenkinta operacijomis  smile.gif dėkinga Kaikariui  4u.gif

unsure.gif aš galvojau kad tu seniau operavaisi.. blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(beili @ 2014 12 13, 11:33)
o man jau bus metai sausio 14d., esu labai patenkinta operacijomis  smile.gif dėkinga Kaikariui  4u.gif

kaip jum faina, aisku laikas eina greitai, as tai labai bijau pooperacinio laikotarpio, pirmos savaites, nes as siaip labai baile esu blush2.gif o kaip jum po metu ar labai pasikeite randas, ar isplatejo? Nes kiek internete foto yra po op tai ten kiek suprantu tik po poros menesiu foto daryta ir tie randai labai grazus dar...
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 12, 09:20)
Mergaites, kurios surinkot 5 Taip, ar visos gavot slapuka?  Nezinau kuri turim padalinti dabar- as ar Virginp?  blush2.gif


Sveikos 4u.gif
Buvau pabegusi svesti darbo vakareli santa2.gif
Kirisama, jau dabar tu kuruok albumeli mirksiukas.gif
slapukus as buvau issiuntusi Mataij, Simuoska nlb rodosi cia, tai as nesiunciau jai. O Onemoretime dar nebuvo surinkusi 5 taip, dabar matau jau yra ir kaip suprantu, jai kazkas jau issiunte slapuka.
Truputi veliau tau atsiusiu el. pasto prisijungimo duomenis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mifera_ @ 2014 12 13, 11:20)
kaip jum faina, aisku laikas eina greitai, as tai labai bijau pooperacinio laikotarpio, pirmos savaites, nes as siaip labai baile esu blush2.gif  o kaip jum po metu ar labai pasikeite randas, ar isplatejo? Nes kiek internete foto yra po op tai ten kiek suprantu tik po poros menesiu foto daryta ir tie randai labai grazus dar...
Pilvo randas gražus-neišsiklaipė, neišplatėjo, jau beveik nebesimato, truputėlį prastesni žąsto randai, bet manau irgi bus viskas gerai, slaunų randai irgi baigia isnykti, kaklo taip pat, taip , kad viskas okey thumbup.gif , nestresuok -bus viskas gerai, svarbu nusiteikimas, klausinėk, domėkis pasistengsim atsakyti, morališkai palaikyti....
Papildyta:
QUOTE(tatanka @ 2014 12 13, 10:47)
Labas rytas,

unsure.gif  aš galvojau kad tu seniau operavaisi.. blush2.gif

Taip pirmoji plastikos op. buvo 2012.08.28( žąstai ir šlaunys), o pilvas ir kaklas 2014.01.14
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 13, 14:41)
Sveikos  4u.gif
Buvau pabegusi svesti darbo vakareli  santa2.gif
Kirisama, jau dabar tu kuruok albumeli  mirksiukas.gif
slapukus as buvau issiuntusi Mataij, Simuoska nlb rodosi cia, tai as nesiunciau jai. O Onemoretime dar nebuvo surinkusi 5 taip, dabar matau jau yra ir kaip suprantu, jai kazkas jau issiunte slapuka.
Truputi veliau tau atsiusiu el. pasto prisijungimo duomenis. mirksiukas.gif

Onemoretime slapuka as daviau, kai surinko 5 Taip. O kitom nieko nerasiau blush2.gif
gerai, kuruosiu albumelu as, ir lauksiu kitu duomenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 13, 16:37)
Onemoretime slapuka as daviau, kai surinko 5 Taip. O kitom nieko nerasiau  blush2.gif
gerai, kuruosiu albumelu as, ir lauksiu kitu duomenu  smile.gif


Viskas gerai 4u.gif
Berods visos turi, kurios siuo metu bendrauja thumbup.gif
parasiau tau i az del pasto duomenu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 13 gruodžio 2014 - 15:54
Sveikos
Paskaiciau ,kad pasikeite slapukas i fotki,buciau dekinga jei man atsiustumet. Mano fotkes naujokuose apie metus pirmos su TA piesiniais ,antros su Kaikario. Mazai bendrauju,bet jau klausimu pradeda dauget nes operacija sausio 9d,o po op jaucoiu bus dar daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Awarded: 13 gruodžio 2014 - 19:10
Biski beda man su svoriu,meciau rukyt ,kad gyt geriau,bet svoris lipa i virsu,nei na susimt su maistu doh.gif
Ir neapsisprendziu kada atgal skrist,ar sedet LT 7 dienas,ar kokia 3 diena po op skrist namo ir cia lovoj gulet.
Atsakyti
labas visoms,grizau po atostogu,o jus spejot i naujus namucius persikelti smile.gif paskutineje zinuteje klausiau nuomoniu apie V.Kaikari.Ar rezultatai tenkina?Su juo teko pora kartu susitikti,bendravimas kaip daktaro,tai puse velnio pasirode.aciu uz atsakymus.ryt,radus minutele galvoju pasidaryti keleta nuotrauku ir issiusti i albumeli!
Papildyta:
beili,darei nusiurbima nuo kaklo ir slaunu gal?as mastau tuo paciu metu nuo slaunu riebaliuko kiek taip pat nusisiurbti,bet klausimas ar butu lengva iskesti du skausmus po op...
Atsakyti
QUOTE(NoRomance @ 2014 12 14, 02:46)
.... paskutineje zinuteje klausiau nuomoniu apie V.Kaikari.Ar rezultatai tenkina?
Papildyta:
beili,darei nusiurbima nuo kaklo ir slaunu gal?as mastau tuo paciu metu nuo slaunu riebaliuko kiek taip pat nusisiurbti,bet klausimas ar butu lengva iskesti du skausmus po op...

salinau nuo pasmakres ir kaklo, zastu ir slaunu bei pilvo odos pertekliu ir t.t. riebalus siurbe tik prie keliu, nes daugiau ju niekur nebuvo (anot Kaikario), bet dabar as irgi tikiu, kad nebuvo), tai per viena operacija Kaikaris nesutiko tiek daryti ir aiskiai pasake KODEL, Paciu rezultatu ir darbu esu labai patenkinta-super thumbup.gif Aisku siurbimas tai ne odos pertekliaus salinimas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beili: 14 gruodžio 2014 - 06:27