Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(onemoretime @ 2014 12 11, 12:09)
Parasiau ryte viska, tai prie foto ikels wink.gif o ka reiskia "iliemenuoti"?

Na liemenį padaro, t.y. tuos kryžminius raumenis susiuva, taip šiandien išsiaiškinau mirksiukas.gif

QUOTE(tatanka @ 2014 12 11, 16:36)
K43.9 Pilvo sienos išvarža, be nepraeinamumo ar gangrenos
Z98.8 Kitos patikslintos poprocedūrinės būklės
1486,4Lt  blush2.gif

Tai ir tau kaip Kirisama suma tokia, pas mane beveik 5000 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 11, 22:11)
Tai ir tau kaip Kirisama suma tokia, pas mane beveik 5000  blink.gif


nu ir suprask kaip nori.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 11, 22:20)
nu ir suprask kaip nori..  doh.gif

Gal tiesiog nereikejo to raumens siut uz tai ir kaina mazesne blyn man biski tada neaisku ka man ten tokio dare ir kodel liepe daugiau OP neturet :-( o taip noriu viena puse randuko pasitvarkyt kur isplatejo :-(
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 11, 22:30)
Gal tiesiog nereikejo to raumens siut uz tai ir kaina mazesne blyn man biski tada neaisku ka man ten tokio dare ir kodel liepe daugiau OP neturet :-( o taip noriu viena puse randuko pasitvarkyt kur isplatejo :-(


vertikaliai kad siuvo zinau tiksliai ir nuo pat skrandzio.. ir 8 cm buvo issizioje..
aij.. as esu visviena patenkinta, kaip ir rasiau albume, gal ir nera toks ledinis rezultata skaip pas kitas, bet mane jis tenkina, nes nebera to odos pertekliaus ir tu gelbejimo ratu...
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 11, 23:11)
Tai ir tau kaip Kirisama suma tokia, pas mane beveik 5000  blink.gif

Aga, man irgi įdomu kame čia skirtumas, nes lyg ir visoms tą patį darė, ir gydytojas kaip suprantu tas pats, o įrašai ir sumos šitokios skirtingos.
Atsakyti
QUOTE(Mataij @ 2014 12 11, 23:04)
Po operacijos ir pamatysiu

O gal geriau pries pasiaiskink, kad nenusiviltum paskui 4u.gif gerai jei randai graziai gyja, o jei ne, tai inkariukas paskui gali liudint. Nebent kaip rasiau ankstesnej zinutej gydytojas patobulejo ir pakeites technika...
Atsakyti
Mergaites, kurios surinkot 5 Taip, ar visos gavot slapuka? Nezinau kuri turim padalinti dabar- as ar Virginp? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(tatanka @ 2014 12 11, 22:33)
vertikaliai kad siuvo zinau tiksliai ir nuo pat skrandzio.. ir 8 cm buvo issizioje..
aij.. as esu visviena patenkinta, kaip ir rasiau albume, gal ir nera toks ledinis rezultata skaip pas kitas, bet mane jis tenkina, nes nebera to odos pertekliaus ir tu gelbejimo ratu...

o tai ir yra svarbiausia mirksiukas.gif

o aš atradau ko mano pilvukui trūko bigsmile.gif palyginus vakumas yra š... dar tik antrą kart buvau tame masaže, bet pilvo tempimo nebejaučiu nei lašo bigsmile.gif koks kaifas, jūs neįsivaizduojat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 12, 08:42)
Sveikos 4u.gif
o tai ir yra svarbiausia  mirksiukas.gif

o aš atradau ko mano pilvukui trūko  bigsmile.gif palyginus vakumas yra š... dar tik antrą kart buvau tame masaže, bet pilvo tempimo nebejaučiu nei lašo  bigsmile.gif  koks kaifas, jūs neįsivaizduojat  ax.gif


papasakok ka dabar megini ir kur vaikstai..
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 12, 09:02)
papasakok ka dabar megini ir kur vaikstai..

einu į rankų formuojamąjį masažą, aišku skauda kai daro, bet pirmą kart skaudėjo labai, antrą jau mažiau ax.gif bet rimtai ir vaizdelis man keičias pilvuko ir jis toks lengvas dabar man, atsipalaidavęs wub.gif
einu į kūno akademiją, turiu ten mergaitę vieną fainą wub.gif
Atsakyti
laba diena visoms, nedrasiai persuosi ir as i jusu buri. Op planuojama sausio 14 d. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas suraitytas :-) aš vakar 100 proc įsitikinau, kad mane operavo V... thumbup.gif o kad jis net savo klinikoj kartais pats neoperuoja irgi sužinojau unsure.gif su mano pilvuku viskas liuks ir dar sakė 7 mėnesiai yra labai mažai laiko pamatyti tikrą rezultatą blink.gif vienoje pusėje vis gi reiks korekcijos, kur randukas išplatėjęs unsure.gif visai galvoju po atostogų susitvarkyti tą reikalą ax.gif

QUOTE(mifera_ @ 2014 12 13, 08:47)
laba diena visoms, nedrasiai persuosi ir as i jusu buri. Op planuojama sausio 14 d.  4u.gif

Sveika prisijungus 4u.gif pasakok kur pas ką, mums viskas įdomu :-)
Atsakyti