Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 11, 11:27)
Esi esi wink.gif primink pas ką operavaisi? tave liemenavo  g.gif

Parasiau ryte viska, tai prie foto ikels wink.gif o ka reiskia "iliemenuoti"?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 11, 12:59)
O kad net nežinau ką pasakot.... viskas tas pats. Čia praeitą savaitę buvau prisijungus prie VTLK, susiradau įrašą apie savo operaciją, na kaip buvai rašius, kad pasitikrinti galima, kas buvo operuota, na tai visa apšalus likau  doh.gif mano siuntime buvo įrašyta bambos ir baltosios pilvo linijos išvaržos. Epikrizėje - kad yra diastazė ir bambos išvarža ir atlikta pilvo plastika. O tame TLK puslapyje - kad man operuota tik bambos išvarža. Nu esu be žodžių ir neturiu ką komentuoti. Pirmadienį vėl eisiu pas V., nes tikrai pilna man kabliukų nors užmušk  schmoll.gif skauda apačioj šone žnybiančiu skausmu, labai nemalonu. Norint, kad nieko neskaudėtų, reikia tik lovoj gulėt kojas iškėlus... Manau, nelabai ką ir išklausi iš to chirurgo, nes vis tiek kad ką pasakytų, reikia, kad mane pamatytų, pačiupinėtų taip sakant  blush2.gif plius žinotų, kas man buvo daryta, nes pagal mano turimus ligoninės išrašus, tai visiškai neaišku.

Mergaitės, ačiū už pasitikėjimą dėl albumo administravimo  4u.gif kaip sunkiausiai gavusiai priėjimą prie jo, man dabar leidimas jį administruoti, kaip tikras įvertinimas  blush2.gif  4u.gif

Kirisama, o kiek VLK įvertinusi tą bambos išvaržos operaciją? t.y. kokia suma?
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 11, 14:44)
Kirisama, o kiek VLK įvertinusi tą bambos išvaržos operaciją? t.y. kokia suma?


Tiksliai 1486,4 lt.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 11, 14:58)
Tiksliai 1486,4 lt.

Ačiū. O kas dar darėtės operacijas valstybinėse ligoninėse, tai gal irgi galėtumėt pažiūrėt kokios procedūros ir kokios sumos už jas pas jus surašytos? Bandomojo ir Kirisamos jau žinau, bet pas kitas gal dar kitokie variantai būtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 11 gruodžio 2014 - 14:10
QUOTE(Enita @ 2014 12 11, 15:08)
Ačiū. O kas dar darėtės operacijas valstybinėse ligoninėse, tai gal irgi galėtumėt pažiūrėt kokios procedūros ir kokios sumos už jas pas jus surašytos? Bandomojo ir Kirisamos jau žinau, bet pas kitas gal dar kitokie variantai būtų?

O galima paklausti, kodėl ši info tokia įdomi? blush2.gif
Atsakyti
As uz Krisama kaip administratore 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As pas Radzevičiu buvau ir su juo susitarėm . Padarys plastika ir riebalų nusiurbimą .
Atsakyti
QUOTE(Mataij @ 2014 12 11, 15:25)
As pas Radzevičiu buvau ir su juo susitarėm . Padarys plastika ir riebalų nusiurbimą .

Patiko tau R. Kaip zmogus? Viskas gerai konsultacijoj. Jei nepaslaptis kokia kaina uz pilvo plastika?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 11, 15:11)
O galima paklausti, kodėl ši info tokia įdomi?  blush2.gif

Ruošiuos operacijai, tai renku informaciją.
Atsakyti
Temoje naujiena dėl Radzevičiaus smile.gif aš kaip supratau, jis nėra labai mėgiamas kaip žmogus, nes esą yra labai arogantiškas, o ir kaip chirurgas dėl savo inkaro formos pjūvio nėra populiarus.... na bent jau man tokius dalykus apie jį buvo rašę merginos. Vat būtų įdomu sužinoti, ar šios kalbos nors kiek tiesos turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 11, 15:08)
Temoje naujiena dėl Radzevičiaus smile.gif aš kaip supratau, jis nėra labai mėgiamas kaip žmogus, nes esą yra labai arogantiškas, o ir kaip chirurgas dėl savo inkaro formos pjūvio nėra populiarus.... na bent jau man tokius dalykus apie jį buvo rašę merginos.  Vat būtų įdomu sužinoti, ar šios kalbos nors kiek tiesos turi  ax.gif

Mhm man super! Bet jis mano vyro draugas mirksiukas.gif 8k
Dar kas žavi kad viskas labai konkretu buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mataij: 11 gruodžio 2014 - 15:30
QUOTE(Mataij @ 2014 12 11, 16:29)
Mhm man super! Bet jis mano vyro draugas  mirksiukas.gif  8k
Dar kas žavi kad viskas labai konkretu buvo

Supratau smile.gif na draugas, ar ne, jei radot bendrą kalbą ir viską sutarėt, tuomet bus įdomu pamatyti rezultatus mirksiukas.gif
Atsakyti