Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(zuzii @ 2014 12 10, 23:21)
Penktuosius palikau thumbup.gif

Virginip aciuuuuu!!!  Laip smagu kai namuciuose seiminikas pasirodo!   wub.gif


Zuzii, ne ne ne, jokiu budu ne... nebusiu seimininke biggrin.gif
As vis dar laukiu!, kuri bus sazininga ir pasisiulis thumbup.gif prizvelgsiu tik laikinai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 10 gruodžio 2014 - 23:07
oho kiek pasisakymu 😄
Niu ka po konsultacijos didžioji diena 01 21 ir būsiu manekene ane😄😄😄😄
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 11, 00:06)
Zuzii, ne ne ne, jokiu budu ne... nebusiu seimininke  biggrin.gif
As vis dar laukiu!, kuri bus sazininga ir pasisiulis  thumbup.gif prizvelgsiu tik laikinai  mirksiukas.gif

Labas rytas 4u.gif
daug laiko praleidziu prie kompo, tai jei nares ne pries, as galeciau priziureti albuma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 11, 09:04)
Labas rytas  4u.gif
daug laiko praleidziu prie kompo, tai jei nares ne pries, as galeciau priziureti albuma  blush2.gif


Sveikos 4u.gif
as uz Kirisama! clap.gif
Kokia kitu nuomone? Jei nesutinkate, prasau argumentuoti... box.gif
Papildyta:
QUOTE(Mataij @ 2014 12 11, 00:15)
oho kiek pasisakymu 😄
Niu ka po konsultacijos didžioji diena 01 21  ir būsiu manekene ane😄😄😄😄


Sveika
Laukiam ziniu kur, pas ka, su kuo, kodel, uz ka ir t.t. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tuoj atsiusiu tau slapuko prie albumelio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 11 gruodžio 2014 - 08:46
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(virginp @ 2014 12 11, 08:28)
Sveikos  4u.gif
as uz Kirisama!  clap.gif
Kokia kitu nuomone? Jei nesutinkate, prasau argumentuoti...  box.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif

Kaip tavo pilvukas? rolleyes.gif Gali man tiksliau papasakoti apie tuos pilvo raumenis blush2.gif rytoj einu susitikti su draugu savo, norėčiau, kad papasakotų man, bet nežinau ko ten tiksliai klaust, kryžminiai išilginiai, kokie ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 11, 10:08)
Labas rytas  4u.gif
thumbup.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Kaip tavo pilvukas?  rolleyes.gif Gali man tiksliau papasakoti apie tuos pilvo raumenis  blush2.gif  rytoj einu susitikti su draugu savo, norėčiau, kad papasakotų man, bet nežinau ko ten tiksliai klaust, kryžminiai išilginiai, kokie ten  g.gif


Bandomasis, ar tikrai manes cia klausi apie tuos pilvo raumenis? Ar Kirisamos? biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 11, 09:25)
Bandomasis, ar tikrai manes cia klausi apie tuos pilvo raumenis? Ar Kirisamos?  biggrin.gif  blink.gif

Kirisamos lotuliukas.gif taip būna, kai per 10 langų rašai lotuliukas.gif
Atsakyti
O mano foto turbut dar neikele? Nes ryte tik prie pc priejau ir issiunciau detales...
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 11, 10:03)
O mano foto turbut dar neikele? Nes ryte tik prie pc priejau ir issiunciau detales...

Esi esi wink.gif primink pas ką operavaisi? tave liemenavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 11, 09:04)
Labas rytas  4u.gif
daug laiko praleidziu prie kompo, tai jei nares ne pries, as galeciau priziureti albuma  blush2.gif



Aš UŽ !!!
Atsakyti
kai atsisėsiu prie pc parašysiu daugiau per tel daug vargo😄
As už naująja administratore 😊
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 11, 10:08)
Labas rytas  4u.gif
thumbup.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Kaip tavo pilvukas?  rolleyes.gif Gali man tiksliau papasakoti apie tuos pilvo raumenis  blush2.gif  rytoj einu susitikti su draugu savo, norėčiau, kad papasakotų man, bet nežinau ko ten tiksliai klaust, kryžminiai išilginiai, kokie ten  g.gif


O kad net nežinau ką pasakot.... viskas tas pats. Čia praeitą savaitę buvau prisijungus prie VTLK, susiradau įrašą apie savo operaciją, na kaip buvai rašius, kad pasitikrinti galima, kas buvo operuota, na tai visa apšalus likau doh.gif mano siuntime buvo įrašyta bambos ir baltosios pilvo linijos išvaržos. Epikrizėje - kad yra diastazė ir bambos išvarža ir atlikta pilvo plastika. O tame TLK puslapyje - kad man operuota tik bambos išvarža. Nu esu be žodžių ir neturiu ką komentuoti. Pirmadienį vėl eisiu pas V., nes tikrai pilna man kabliukų nors užmušk schmoll.gif skauda apačioj šone žnybiančiu skausmu, labai nemalonu. Norint, kad nieko neskaudėtų, reikia tik lovoj gulėt kojas iškėlus... Manau, nelabai ką ir išklausi iš to chirurgo, nes vis tiek kad ką pasakytų, reikia, kad mane pamatytų, pačiupinėtų taip sakant blush2.gif plius žinotų, kas man buvo daryta, nes pagal mano turimus ligoninės išrašus, tai visiškai neaišku.

Mergaitės, ačiū už pasitikėjimą dėl albumo administravimo 4u.gif kaip sunkiausiai gavusiai priėjimą prie jo, man dabar leidimas jį administruoti, kaip tikras įvertinimas blush2.gif 4u.gif
Atsakyti