Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(oksaniux @ 2014 12 10, 13:11)
O kas cia nuspres kuri sazininga ir kuri bendrauja...., nes pati irgi kaip jaunas menulis pasirodai, kitos gal istisai cia sedi tik nieko nekomentuoja. Manyciau nesazininga! Tik pakeitus slaptazodi, administrastorius turetu visoms, kurie ji turejo iskar nauja atsiusti.


As tikrai cia ilgiau bendrauju nei tu, ar manai kitaip? g.gif
Todel ir siulau kazkam kuo greiciau perimti pilna administravima... gal nori buti savanore??? biggrin.gif
Visada slaptazodis buvo keiciamas niekam neispejus, neisradinek dramblio. ax.gif
Slapukas bus tikrai issiustas visoms kas siuo metu bendrauja ir yra albumelyje. Kas negaus, prasau man parasyti.
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 10, 13:28)
As tikrai cia ilgiau bendrauju nei tu, ar manai kitaip?  g.gif
Todel ir siulau kazkam kuo greiciau perimti pilna administravima... gal nori buti savanore???  biggrin.gif
Visada slaptazodis buvo keiciamas niekam neispejus, neisradinek dramblio.  ax.gif
Slapukas bus tikrai issiustas visoms kas siuo metu bendrauja ir yra albumelyje. Kas negaus, prasau man parasyti.

Na lauksim slapuko. Savanore nenoriu buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktoriukas83 @ 2014 11 16, 00:28)
Sveikos, priimkit ir mane. Ugis 180
Svoris 70-72
Daug sportuoju
Foto ikeliau - baisu nes nezinau ka daryt ar juosmens ar tik pilvo op. Daryciau kartunir krutines implantus ir slaunu vidunipjaut galetu - kazin ar per viena operacija viska padarys - neturiu sodros tenka eiti privaciai Isirinkau Maslauska ir Norku ir Bagdona - op gruodzio 3 renkuos is ju triju.
Man labai baisu ir nezinau kokianop daryti noriu ju visu foti pamatyti kuri kas kuri daretes

gal atsiras Klaipedieciu ir pasakys kur masazus ejo. turesiu 18 dienu pasveikti ir grizti i sedima darbo vieta.
Draugaukime 4u.gif


Sveika Viktoriukas83,

Ar tu jau po op? Ar kelti tavo foto i albumeli balsavimui?
Papildyta:
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 10, 13:30)
Na lauksim slapuko. Savanore nenoriu buti  4u.gif

rolleyes.gif
Papildyta:
Slapukai i albumeli issiusti: Bandomasis, Tatanka, Maciaca, Zuzii, Krisama, Oksaniux. Herera pati turi, nes keite biggrin.gif
priminkite, kuria pamirsau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 10 gruodžio 2014 - 12:57
Issiunciau jums siandienine foto su niku, lauksiu vertinimo komisijos verdikto smile.gif mano tel sudauzytas, tad uz kokybe foto atsiprasau, bet joje viskas ko reikia matosi wink.gif
O mano pilvas toliau susitraukineja, uzkniso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 10, 15:21)

O mano pilvas toliau susitraukineja, uzkniso  doh.gif

Sveika,
mano pilvas pirmus du menesius po op irgi labai daznai susitraukinejo. Magnis siek tiek padejo. O daugiau tai ilsejausi, gulinejau kiek buvo imanoma. Pamazu nustojo. Gal su laiku ir tau praeis, jei jokiu kitokiu priezasciu tam susitraukinejimui nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 10, 12:54)

Slapukai i albumeli issiusti: Bandomasis, Tatanka, Maciaca, Zuzii, Krisama, Oksaniux. Herera pati turi, nes keite  biggrin.gif
priminkite, kuria pamirsau  blush2.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 10, 16:22)
Sveika,
mano pilvas pirmus du menesius po op irgi labai daznai susitraukinejo. Magnis siek tiek padejo. O daugiau tai ilsejausi, gulinejau kiek buvo imanoma. Pamazu nustojo. Gal su laiku ir tau praeis, jei jokiu kitokiu priezasciu tam susitraukinejimui nera  g.gif

Nu bent ramiau pasidare, kad ne man vienai tai. Manau, kad praeis, nes daugiau kazkokiu blogumu ar idomubiu kaip ir nejauciu. Galvoju nuo ko cia taip galetu buti, gal raumenys per nakti sustingsta nuo tos pacios pozos ir pradeda susitraukinet? Nes galvoju jei magnio truktu tai ne tik pulva gal tada trauktu (geriu magni 5 diena, pokycu nera). Nu zodziu, panasu jausma jauciau per nestuma kai gimda susitraukinejo blush2.gif
Atsakyti
man dar dabar kai ilgiau pabūnų vienoj vietoj jaučiasi įtempimas raumenuko mirksiukas.gif už taiir pradėjau vaikščioti į raumenų masažiuką, po pirmo karto gerokai atpalaidavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 10, 17:48)
man dar dabar kai ilgiau pabūnų vienoj vietoj jaučiasi įtempimas raumenuko  mirksiukas.gif  už taiir pradėjau vaikščioti į raumenų masažiuką, po pirmo karto gerokai atpalaidavo  thumbup.gif

Kad raumuo itemptas tai ir man jauciasi, isitiesus jauciu ji per visa pilva ir siule jauciu smile.gif bet susitraukimas kitoks yra, jis pas mane toks spazminis ir aplanki paryciui ir ryte miegant. 4u.gif
O kada organizmas jusu atsistate? Nes jei as kur kokiu reikalu islekiu ir prabunu keleta val, tai nusitasius jauciuosi...
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 10, 15:21)
Issiunciau jums siandienine foto su niku, lauksiu vertinimo komisijos verdikto smile.gif mano tel sudauzytas, tad uz kokybe foto atsiprasau, bet joje viskas ko reikia matosi wink.gif
O mano pilvas toliau susitraukineja, uzkniso  doh.gif


Ikeliau foto balsu rinkimui mirksiukas.gif
dar reikia papildomos info, parasiau i el pasta
Papildyta:
QUOTE(virginp @ 2014 12 10, 20:04)
Ikeliau foto balsu rinkimui  mirksiukas.gif
dar reikia papildomos info, parasiau i el pasta



Simuoska ir Mataij turi po 4 taip
taik matau kad jos pacios kaip ir dingusios mirksiukas.gif
laukiam 5-tuju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 10, 20:06)
Ikeliau foto balsu rinkimui  mirksiukas.gif
dar reikia papildomos info, parasiau i el pasta
Papildyta:
Simuoska ir Mataij turi po 4 taip 
taik matau kad jos pacios kaip ir dingusios  mirksiukas.gif
laukiam 5-tuju  biggrin.gif


Merginos jau turi po 5 Taip. Belieka intensyviau pradeti bendrauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 10, 22:06)
Ikeliau foto balsu rinkimui  mirksiukas.gif
dar reikia papildomos info, parasiau i el pasta
Papildyta:
Simuoska ir Mataij turi po 4 taip 
taik matau kad jos pacios kaip ir dingusios  mirksiukas.gif
laukiam 5-tuju  biggrin.gif


Penktuosius palikau thumbup.gif

Virginip aciuuuuu!!! Laip smagu kai namuciuose seiminikas pasirodo! wub.gif
Atsakyti