Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(onemoretime @ 2014 12 08, 23:30)
Na tai naturalu, kad vangiai naujokes jungiasi. Nes pirmiausia nelabai yra su kuo bendrauti ir tema pildosi vezlio greiciu (anksciau tikrai buvo smagiau tokio pobudzio temoj), tai cia galima ir metus prabendraut be pasitikejimo uztarnauto biggrin.gif visu antra jei moterys siuncia foto ir nesulaukia jokio atsako, tai tikrai nuteikia ir kitas nesiusti. Ir siaip is smalsumo gal pasakysit ar per paskutini pusmeti jusu albumelis naujom narem pasipilde ir jei taip tai kiek?



Onemoretime, nematau tavo siustu foto? blink.gif

Papildyta:
Merginos,

I albumeli ikeltos naujokiu Simuoska ir Mataij foto. Balsuokite bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 09, 23:27)
Onemoretime, nematau tavo siustu foto?  blink.gif

Papildyta:
Merginos,

I albumeli ikeltos naujokiu Simuoska ir Mataij foto. Balsuokite  bigsmile.gif

Nu nesiunciau, kai niekas nevyko cia smile.gif ryt imesiu balsavimui biggrin.gif
Oksaniux isivaizduot tai isivaizduoju, bet jomajo ner pas mane tos gumos-raiscio ant papinyko doh.gif nu jei ir kai priimsit imesiu pasirodyt savo korsetus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 09, 23:35)
Nu nesiunciau, kai niekas nevyko cia smile.gif ryt imesiu balsavimui biggrin.gif
Oksaniux isivaizduot tai isivaizduoju, bet jomajo ner pas mane tos gumos-raiscio ant papinyko  doh.gif  nu jei ir kai priimsit imesiu pasirodyt savo korsetus wink.gif


O tu jau po op? ar as ka netaip supratau?

Jei taip, tai siusk foto pries op. be nicko, o naujo kuno foto su nicku ant lapo. Turi aiskiai matytis.
Papildyta:
QUOTE(virginp @ 2014 12 09, 23:27)
Onemoretime, nematau tavo siustu foto?  blink.gif

Papildyta:
Merginos,

I albumeli ikeltos naujokiu Simuoska ir Mataij foto. Balsuokite  bigsmile.gif


Mataij ir Simuoska jau turi po 2 TAIP mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 09, 19:35)
O man niekas nieko netryne  g.gif  koks pas tave korsetas krutinei? Gi ten liemenele, tiesiog segama per prieki... kokie dar pagaliukai? Pas mane nebuvo jokiu pagaliuku pooperacinese liemeneles,  po op. tas liemeneles 2men nesiojau ir man jos patiko visai  bigsmile.gif

Korsetas man netryna..pritriniau su nauju liemenuku..o korsetai mano nzn ar kokia funkcija atlieka nes jie istampyti pilva gal ir spaudzia bet lirmenele tai kaip skuduriukas bet deviu jau bus du menesiai man antra oda jie tapo:)
tik sakau kazka reikia pirkt nes laukia vakarine suknele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 10, 00:36)
Korsetas man netryna..pritriniau su nauju liemenuku..o korsetai mano nzn ar kokia funkcija atlieka nes jie istampyti pilva gal ir spaudzia bet lirmenele tai kaip skuduriukas bet deviu jau bus du menesiai man antra oda jie tapo:)
tik sakau kazka reikia pirkt nes laukia vakarine suknele doh.gif


Supratau dabar biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif o ar buvo pakeistas slaptažodis albumo g.gif nebegaliu prisijungti blink.gif
Atsakyti
000189.gif ar galite pasijungti g.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 09, 23:52)
O tu jau po op? ar as ka netaip supratau?

Jei taip, tai siusk foto pries op. be nicko, o naujo kuno foto su nicku ant lapo. Turi aiskiai matytis.
Papildyta:
Mataij ir Simuoska jau turi po 2 TAIP  mirksiukas.gif

Taip as jau po op, pries ir neturiu su nicu biggrin.gif pasipleskinsiu ir atsiusiu antroj dienos pusej smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 10, 10:06)
Labas rytas 4u.gif  o ar buvo pakeistas slaptažodis albumo  g.gif  nebegaliu prisijungti  blink.gif

Negaliu prisijungti, netinka slaptazodis!!!! g.gif
Papildyta:
QUOTE(virginp @ 2014 12 09, 23:52)
O tu jau po op? ar as ka netaip supratau?

Jei taip, tai siusk foto pries op. be nicko, o naujo kuno foto su nicku ant lapo. Turi aiskiai matytis.
Papildyta:
Mataij ir Simuoska jau turi po 2 TAIP  mirksiukas.gif

Gal pakeitei slaptazodi? Negaliu prisijungti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 10, 12:39)
Negaliu prisijungti, netinka slaptazodis!!!! g.gif
Papildyta:

Gal pakeitei slaptazodi? Negaliu prisijungti? verysad.gif


Slaptazodi Herera siandien pakeite. As istransliuosiu ji veliau ir tik siuo metu, bei saziningai bendraujanciom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 10 gruodžio 2014 - 12:03
VADINASI AS SPEJAU PRISIJUNGTI SU SENUOJU BALSAVIMUI.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 10, 13:01)
Slaptazodi Herera siandien pakeite. As istransliuosiu ji veliau ir tik siuo metu, bei saziningai bendraujanciom  mirksiukas.gif

O kas cia nuspres kuri sazininga ir kuri bendrauja...., nes pati irgi kaip jaunas menulis pasirodai, kitos gal istisai cia sedi tik nieko nekomentuoja. Manyciau nesazininga! Tik pakeitus slaptazodi, administrastorius turetu visoms, kurie ji turejo iskar nauja atsiusti.
Atsakyti