Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

Labas :)As netepu visai..Jau pasimokiau su kitaip randais..Ir tepiau ir klijavau nieko..tik praejus metams viskas idealu..

Vis dar vaikstau su korsetu krutinei,parsisiunciau nauja liemenuka be tu pagaliuku ir ka karta uzsidejau ejau i poliklinika ir po krutim gryzau pritrinus ..Nesupratau ta karta ar liemenukas kaltas ar oda jautri tapo..Dabar reikia pirktis vel nes bus korporotivas bet bijau bus ragas jei vel trins perstes..Kaip jums merginos po dvigubos?
Atsakyti
As ir celokote imsiu, nes skaiciau geriausius atsiliepimus smile.gif o apie fena uzsiminisu del ryto suktinio biggrin.gif kaip spet viska pasidaryt ir nudziut prisitepus, kai laiko ribotai ir miegi iki pergales biggrin.gif nu bet jei ten kokias 5-9 min dziusta tai tada dzin, isitepiai ir kol dantis isivaliai, pasidaziai jau ir viskas smile.gif
Dar klausimas: o tas sukietejimas ties rando viduriu apacioje ir link bambos kylant susisureja ten sutemptas raumuo? Cia taip dabar visada bus ar atleis kazkada? Ir dar ar jums nebudavo raumenu susitraukinejimu nakti ar paryciui? Man taip stipriai jie susitraukineja, kad baisu, kad nepasidarytu kas, magni geriu jau sav, bet pagerejo ner g.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 09, 12:06)
o gal galėtum parašyti ką tau tiksliau darė su (.) (.)  blush2.gif  pakėlimą darė? pildė kuom nors? kur randeliai  rolleyes.gif ar dabar labai jie matosi  blush2.gif

Tai yra foto albume. Pakelimas, mazinimas ir implantai. Randas po krutimi, vertikaliai nuo spenelio zemyn ir aplink speneli. Taip randai dabar matosi ir gan ryskiai, tik 3 men man.
Papildyta:
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 09, 13:45)
As ir celokote imsiu, nes skaiciau geriausius atsiliepimus smile.gif o apie fena uzsiminisu del ryto suktinio biggrin.gif kaip spet viska pasidaryt ir nudziut prisitepus, kai laiko ribotai ir miegi iki pergales biggrin.gif nu bet jei ten kokias 5-9 min dziusta tai tada dzin, isitepiai ir kol dantis isivaliai, pasidaziai jau ir viskas smile.gif
Dar klausimas: o tas sukietejimas ties rando viduriu apacioje ir link bambos kylant susisureja ten sutemptas raumuo? Cia taip dabar visada bus ar atleis kazkada? Ir dar ar jums nebudavo raumenu susitraukinejimu nakti ar paryciui? Man taip stipriai jie susitraukineja, kad baisu, kad nepasidarytu kas, magni geriu jau sav, bet pagerejo ner  g.gif

Man irgi yra sukietejimas pilve apie 4 cm uz rando, bet masazuoju kasdien kai tepu tepaliuku ir jau baigia pranykti. Ir buvo keli krutyse. Kai dare ekoskopa, tai sake cia normalu, praeis, cia tokie riebaliniai ir turi issivaikscioti. Krutyje vienas dingo, o kitas dar ne, tai nervina mane, irgi atsargiai sukamais judesiais pamasazuoju. Tikiuos praeis. Nes skauda man ta kruti truputi, jin tokia jautri. O susitraukia man pilvas ka jau atsipalaiduoji ir baigi uzmigti, tai tada kai deda per pilva...., bet tik 2 kartus taip buvo. Ir kaip tik tas dienas stipri treniruote buvo pilvo presui smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Masianca @ 2014 12 09, 12:51)
Labas :)As netepu visai..Jau pasimokiau su kitaip randais..Ir tepiau ir klijavau nieko..tik praejus metams viskas idealu..

Vis dar vaikstau su korsetu krutinei,parsisiunciau nauja liemenuka be tu pagaliuku ir ka karta uzsidejau ejau i poliklinika ir po krutim gryzau pritrinus ..Nesupratau ta karta ar liemenukas kaltas ar oda jautri tapo..Dabar reikia pirktis vel nes bus korporotivas bet bijau bus ragas jei vel trins perstes..Kaip jums merginos po dvigubos?

Tai jei butum isvis netepus...kazi kokie randai butu buve?!?
O ko tau tas lemenukas neitiko kur klinikoj gavai netinka? Juk ten specialaus reikia g.gif
O po dvigubos tai nerealiai, pilvas lyguma...net nesitiki, sukneles, sijonai i trasa, o rubai visi dideli...kelnes visos smunka...siaubelis thumbup.gif striukes placios!!!! Zodziu dar 20 000 reikia ant garderobo dabar doh.gif O labiausiai papuliai patinka, tokia stangrus ir grazus, burbuliai tokie. Gali buti iskirptes giliausios dabar ax.gif
Imesk foto daugiau, senai matyta!!!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniux: 09 gruodžio 2014 - 13:21
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 09, 13:09)
Tai yra foto albume. Pakelimas, mazinimas ir implantai. Randas po krutimi, vertikaliai nuo spenelio zemyn ir aplink speneli. Taip randai dabar matosi ir gan ryskiai,  tik 3 men man.


o kokį dydį turėjai prieš, ir koks dabar? Kokius implantus dėjo ir kokio dydžio. Foto matau už tai ir klausinėju tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 09, 15:03)
o kokį dydį turėjai prieš, ir koks dabar? Kokius implantus dėjo ir kokio dydžio. Foto matau už tai ir klausinėju tongue.gif

Na virs foto viskas parasyta, turejau D/E dabar C. Implantai apvalus 320 ml.
Atsakyti
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 09, 14:11)
Na virs foto viskas parasyta, turejau D/E dabar C. Implantai apvalus 320 ml.

nepastebėjau blush2.gif dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 09, 15:11)
Na virs foto viskas parasyta, turejau D/E dabar C. Implantai apvalus 320 ml.

O krutukai vienodai leidosi? Man vienas jau nusileido, o kitas blm kabo doh.gif
Tai daugiau niekam pilvai nesusitraukinejo??? Nu ko jis man cia siauteja kazi g.gif
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 09, 16:50)
O krutukai vienodai leidosi? Man vienas jau nusileido, o kitas blm kabo  doh.gif
Tai daugiau niekam pilvai nesusitraukinejo??? Nu ko jis man cia siauteja kazi  g.gif

Jei foto pamatysi tai pries mano viena krutis buvo auksciau ( na ta tikroji), cia krutines raumuo taip issivystes. Kaip zinome zmogaus abi puses skiriasi... biggrin.gif Tai ir po operacijos kaire leidosi leciau, 2 men ta liemenele nesiojau ir spaudziau zemyn. Vis dar yra skirtumas, bet nezymus. Nors tikrieji rezultatai po 6-8 men, tai matysiu dar.... Dar ir dabar ta liemenele uzsidedu kartais ir paspaudziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzii @ 2014 12 08, 22:44)
Atsiprasom taves,  bet matai nuotraukas i albuma gali ikelt is pasto tik Herera,  bet jos lyg Tiutas turi prisijungimus,  bet ju nesimato cia jau senokai.  Herera seniai norejo atsisakyti,  bet neatsirado norincios administruoti tuos reikalus.  Tai dabar del to ir situacija tokia - kol ji neranda laiko ikelt,  niekas nei mato,  nei komentuot nei prabalsuot negali.  Net ir pasidariusias sunku isileist vat taip,  nes viena albuma nau istryne..  gal is pykcio,  gal is pa ydo..
Labai reikia naujo administratoriaus...

Bandomasis, man daryta tik viena korekcija,  o ne korekcija po korekcijos,  neklaidink kitu!


Sveikos 4u.gif
Herera lb uzsiemus ir tikrai nebekuruos albumelio schmoll.gif Tiutas irgi pasirodo kaip jaunas menuliukas biggrin.gif
As gavau is Hereros el. pasto duomenis, tad laikinai perziuresiu kas ten gero yra ir ar isvis yra ikrite, sudesiu i fotki, tik noriu paprasyti kazkurios, kuri galetu perimti visa albumelio ir el. pasto prieziura.
Gal yra norinciu? Gal tai galetu daryti, kurios daugiausiai bendrauja? Atsiliepkit, kuri galit, manau visos pritars kazkurios ,,kandidaturai,, bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 09, 17:29)
Jei foto pamatysi tai pries mano viena krutis buvo auksciau ( na ta tikroji), cia krutines raumuo taip issivystes. Kaip zinome zmogaus abi puses skiriasi... biggrin.gif Tai ir po operacijos kaire leidosi leciau, 2 men ta liemenele nesiojau ir spaudziau zemyn. Vis dar yra skirtumas, bet nezymus. Nors tikrieji rezultatai po 6-8 men, tai matysiu dar.... Dar ir dabar ta liemenele uzsidedu kartais ir paspaudziu  thumbup.gif

Na va pas mane irgi kairioji tinginiuke grybauja smile.gif pas mane nera dirzo ant liemeneles su kuo ja paspaust sad.gif na man tik 3 sav, ziuresiu kaip cia bus smile.gif
O pilvui korseta tebenesioji?
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 09, 12:51)
Labas :)As netepu visai..Jau pasimokiau su kitaip randais..Ir tepiau ir klijavau nieko..tik praejus metams viskas idealu..

Vis dar vaikstau su korsetu krutinei,parsisiunciau nauja liemenuka be tu pagaliuku ir ka karta uzsidejau ejau i poliklinika ir po krutim gryzau pritrinus ..Nesupratau ta karta ar liemenukas kaltas ar oda jautri tapo..Dabar reikia pirktis vel nes bus korporotivas bet bijau bus ragas jei vel trins perstes..Kaip jums merginos po dvigubos?


O man niekas nieko netryne g.gif koks pas tave korsetas krutinei? Gi ten liemenele, tiesiog segama per prieki... kokie dar pagaliukai? Pas mane nebuvo jokiu pagaliuku pooperacinese liemeneles, po op. tas liemeneles 2men nesiojau ir man jos patiko visai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 09, 18:19)
Na va pas mane irgi kairioji tinginiuke grybauja smile.gif pas mane nera dirzo ant liemeneles su kuo ja paspaust sad.gif na man tik 3 sav, ziuresiu kaip cia bus smile.gif
O pilvui korseta tebenesioji?

Nea, as pilvui korseta kazkur 1,5 men nesiojau. Bet man daktaras liepe paspaust, taip perkryziuot ta raisti, kaire spausti, desine kelti. Isivaizduoji kaip?!? smile.gif
Atsakyti