Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(Masianca @ 2014 12 05, 21:29)
jau visazine bandomasis atsake,nesiplesiu lotuliukas.gif


Iš tavo pasisakymu tu visada tai pabrezi ;-)

QUOTE(oksaniux @ 2014 12 06, 00:09)
Na ir nuotaikos cia pas jus....kazkaip neKaledines!!!!
Bandomasis tai kiek as skaitau si foruma ( beveik metus) tai istisai visokiu problemu pilna ir viska zino.... Tai gal jau visos pastebejom


Na pasisakiau uz pira men i prieki...Labankt Duosiu Bandomajam pratest, jin tikrai daugiau uz visas zinos  thumbup.gif  Neisiszeisk! Kaledos cia pat smile.gif

Pas mane problemų? g.gif įdomu kokiu g.gif
O forumas tam ir skirtas dalintis ...

QUOTE(Masianca @ 2014 12 06, 04:38)
tai jau tikrai,jei vaizdas tenkina-afigenai ir kam dabar kazkur begti..as visada save ir kitus iki siol liginau pagal nuotraukas albume ir tikrai zinojau kokio rezultato reikia ir noriu..

Aš tai nelyginu nes labai skirtingi organizmai musu unsure.gif pradžioj irgi ziurejau lyginau kol daejo, jog nerealu atrodyti visiems vienodai.

Kirisama o tau dar skauda raumenį? Man iki šiol tempe, iskenciau ta masažą ir kaip ranka nuėmė, negalvojau kad tai padės blush2.gif

Labiausiai uzknisa kad tas pilvas vis dar negyvas doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

prigazdinot cia su tais siutais nesiutais raumenimis, einu imesiu savo foto, gal kas gales pakomentuoti, gerai negerai ten su tuo pilvu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mataij @ 2014 12 07, 01:45)
Aš parašiau laišką su foto jokios žinios ir jokio atsakymo, sakyciau nemandagu blush2.gif


Atsiprasom taves, bet matai nuotraukas i albuma gali ikelt is pasto tik Herera, bet jos lyg Tiutas turi prisijungimus, bet ju nesimato cia jau senokai. Herera seniai norejo atsisakyti, bet neatsirado norincios administruoti tuos reikalus. Tai dabar del to ir situacija tokia - kol ji neranda laiko ikelt, niekas nei mato, nei komentuot nei prabalsuot negali. Net ir pasidariusias sunku isileist vat taip, nes viena albuma nau istryne.. gal is pykcio, gal is pa ydo..


Labai reikia naujo administratoriaus...

Bandomasis, man daryta tik viena korekcija, o ne korekcija po korekcijos, neklaidink kitu!








Atsakyti
QUOTE(zuzii @ 2014 12 08, 21:44)

Bandomasis, man daryta tik viena korekcija,  o ne korekcija po korekcijos,  neklaidink kitu!

aš matyt kablelio nepadėjau, norėjau parašyti korekcija, o po jos randukas kaip suprantu vėl išplatėjo blush2.gif skaičiau senus komentarus po nuotraukom kažkada, kai labai domėjausi kas kaip ir pan blush2.gif tikrai neturėjau omeny daug korekcijų ax.gif atsiprašau, jei suklaidinau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzii @ 2014 12 08, 21:44)
Net ir pasidariusias sunku isileist vat taip,  nes viena albuma nau istryne..  gal is pykcio,  gal is pa ydo..


o čia gal ta mergaitė, prie kurios foto parašyta, jog beveik visos iš interneto? g.gif
Papildyta:
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 05, 20:15)
zuzi pvz, korekcija po korekcijos vėl panašiai pakilo.



Persiprašau turėjo būti taip 4u.gif

zuzi pvz, korekcija, po korekcijos vėl panašiai pakilo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bandomasis2006: 08 gruodžio 2014 - 21:55
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 06, 21:50)
Cia del to paskutinio klausimo....as manau cia viskas labai sureiksminta. Neduoda taip lengvai slapuko visoms. Yra tokiu, kurios taip ir negavo pries operacija, o kitos is principi net nepraso. Bet cia senbuves nusprendzia. Man tikrai negaila savo foto, kazkaip tikrai norisi dalintis, todel ir esu forume. Siusk savo foto hererai, tada gal gausi. smile.gif


Sveikos 4u.gif
Gryzau po trumpu ir lb smagiu siltu atostogu thumbup.gif
O cia ziuriu intrigos verda intensyviai ax.gif ir nieko cia tokio, tegul verda, tikrai ne pirma tema kurioj lb viskas vyksta gan agresyviai blink.gif lotuliukas.gif kazkurioj senoj temoj merginos kelnaiciu aukscius matavo ir lygino, dabar raumenis vertikaliai at horizontaliai siuva ... bigsmile.gif
O del albumelio slapuko dalinimo, tai visos taisykles aprasytos pirmame temos puslapyje ir visoms lengvai perskaitomos mirksiukas.gif , todel jos yra visoms vienodos, todel as cia nematau jokiu sureiksminimu...
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 12 08, 23:02)
Sveikos  4u.gif
Gryzau po trumpu ir lb smagiu siltu atostogu  thumbup.gif
O cia ziuriu intrigos verda intensyviai  ax.gif  ir nieko cia tokio, tegul verda, tikrai ne pirma tema kurioj lb viskas vyksta gan agresyviai  blink.gif  lotuliukas.gif  kazkurioj senoj temoj merginos kelnaiciu aukscius matavo ir lygino, dabar raumenis vertikaliai at horizontaliai siuva ... bigsmile.gif
O del albumelio slapuko dalinimo, tai visos taisykles aprasytos pirmame temos puslapyje ir visoms lengvai perskaitomos  mirksiukas.gif , todel jos yra visoms vienodos, todel as cia nematau jokiu sureiksminimu...

Na tai naturalu, kad vangiai naujokes jungiasi. Nes pirmiausia nelabai yra su kuo bendrauti ir tema pildosi vezlio greiciu (anksciau tikrai buvo smagiau tokio pobudzio temoj), tai cia galima ir metus prabendraut be pasitikejimo uztarnauto biggrin.gif visu antra jei moterys siuncia foto ir nesulaukia jokio atsako, tai tikrai nuteikia ir kitas nesiusti. Ir siaip is smalsumo gal pasakysit ar per paskutini pusmeti jusu albumelis naujom narem pasipilde ir jei taip tai kiek?

Na o man sasiukai baigia nusilupt ir sumasciau, kad imsiu vistik tepaliuka. Tai klausimas naudojusioms-cioms ar tas dziovinimas plauku dziovintuvu nekenkia tepalo naudingumui? Per kiek kaiko mazdaug be dziovintuvo pagalbos isdziusta?
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 08, 23:30)
Na tai naturalu, kad vangiai naujokes jungiasi. Nes pirmiausia nelabai yra su kuo bendrauti ir tema pildosi vezlio greiciu (anksciau tikrai buvo smagiau tokio pobudzio temoj), tai cia galima ir metus prabendraut be pasitikejimo uztarnauto biggrin.gif visu antra jei moterys siuncia foto ir nesulaukia jokio atsako, tai tikrai nuteikia ir kitas nesiusti. Ir siaip is smalsumo gal pasakysit ar per paskutini pusmeti jusu albumelis naujom narem pasipilde ir jei taip tai kiek?

Na o man sasiukai baigia nusilupt ir sumasciau, kad imsiu vistik tepaliuka. Tai klausimas naudojusioms-cioms ar tas dziovinimas plauku dziovintuvu nekenkia tepalo naudingumui? Per kiek kaiko mazdaug be dziovintuvo pagalbos isdziusta?


Pasipilde ir tikrai ne viena... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(onemoretime @ 2014 12 08, 22:30)
Na o man sasiukai baigia nusilupt ir sumasciau, kad imsiu vistik tepaliuka. Tai klausimas naudojusioms-cioms ar tas dziovinimas plauku dziovintuvu nekenkia tepalo naudingumui? Per kiek kaiko mazdaug be dziovintuvo pagalbos isdziusta?

aš irgi nusipirkau tepaliuką pirmam kartui, bet kai pamačiau kokiu greičiu jis baiginėjasi, o kaina kosminė perėjau prie pleistriukų rolleyes.gif kremuką bambai palikau rolleyes.gif o kam tuo fenu džiovint g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bandomasis2006: 09 gruodžio 2014 - 08:51
Laba ryta,

aš tepuosi Dermatix, tiesa, rašo, kad reikia tepti du kartus - aš tepu vieną blush2.gif nes ryte dažniausiai nespėju, na kad jis įsigertų - va apie feną nebuvau pagalvojus, nors kažkas buvo tikrai minėjęs..
aš vakare po vonios atsigulu į lova, pasikeliu visus korsetus - o tada tepu.. - palieku džiūti apie 10 min. o tada užsisagstau viską..
kremo nusipirkau daugiau - turiu dar du naujus tubelius - tai kažkaip apie pleistrus ir nebegalvoju.. reikia va tepti ir ryte su feno pagalba manau viską spėčiau.. rolleyes.gif bet kai esu pelėda, tai man rytinis miegas pats saldžiausias ir norisi jį keik įmanoma ilgiau "aptūrėti'..

Albumuke naujokių daug - tik užtrunka pirmas jų nuotraukų įdėjimas į albumą balsavimui... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 09, 09:23)
bet kai esu pelėda, tai man rytinis miegas pats saldžiausias ir norisi jį keik įmanoma ilgiau "aptūrėti'..



aš irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 09, 10:23)
Laba ryta,

aš tepuosi Dermatix, tiesa, rašo, kad reikia tepti du kartus - aš tepu vieną  blush2.gif  nes ryte dažniausiai nespėju, na kad jis įsigertų - va apie feną nebuvau pagalvojus, nors kažkas buvo tikrai minėjęs..
aš vakare po vonios atsigulu į lova, pasikeliu visus korsetus - o tada tepu.. - palieku džiūti apie 10 min. o tada užsisagstau viską..
kremo nusipirkau daugiau - turiu dar du naujus tubelius - tai kažkaip apie pleistrus ir nebegalvoju.. reikia va tepti ir ryte su feno pagalba manau viską spėčiau..  rolleyes.gif  bet kai esu pelėda, tai man rytinis miegas pats saldžiausias ir norisi jį keik įmanoma ilgiau "aptūrėti'..

Albumuke naujokių daug - tik užtrunka pirmas jų nuotraukų įdėjimas į albumą balsavimui...  blush2.gif

Seip ten raso, kad tepaliukas greit turi susigerti, jei ne, tai per daug uztepama. Man Dermatix toks skystas buvo, nepatiko, o Celo-kote labai geras, kaip silikonas pasidengia. Tepu saziningai 2 kattus. Seip man po dvigubos kazkur 1 menesiui uztenga 15 g tubeles.
Atsakyti
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 09, 10:39)
Seip ten raso, kad tepaliukas greit turi susigerti, jei ne, tai per daug uztepama. Man Dermatix toks skystas buvo, nepatiko, o Celo-kote labai geras, kaip silikonas pasidengia. Tepu saziningai 2 kattus. Seip man po dvigubos kazkur 1 menesiui uztenga 15 g tubeles.

o gal galėtum parašyti ką tau tiksliau darė su (.) (.) blush2.gif pakėlimą darė? pildė kuom nors? kur randeliai rolleyes.gif ar dabar labai jie matosi blush2.gif
Atsakyti