Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

O cia buvo kuriai siutas raumuo nuo virsaus iki apacios pilnai visas? Pastebejau, kad po operacijos daug maziau suvalgau, nes netelpa. Ar ir jums taip buvo? Cia kazi laikina ar jau visam taip? Dar klausimas kada mazdaug nustojot tinti? Kada pradejot jausti oda aplink bamba ir zemyn? (Kazi pojuciai atsistatys)??? Ir is patirties gal galit papasakot ar bamba jau kokia dabar yra ir liks? Gal pagiles ar paplates?
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 05, 22:40)
O cia buvo kuriai siutas raumuo nuo virsaus iki apacios pilnai visas? Pastebejau, kad po operacijos daug maziau suvalgau, nes netelpa. Ar ir jums taip buvo? Cia kazi laikina ar jau visam taip? Dar klausimas kada mazdaug nustojot tinti? Kada pradejot jausti oda aplink bamba ir zemyn? (Kazi pojuciai atsistatys)??? Ir is patirties gal galit papasakot ar bamba jau kokia dabar yra ir liks? Gal pagiles ar paplates?


blush2.gif o tu kada ir kur operuota? ka dare? blush2.gif

as ne specas.. cia ju jau daug yra.. smile.gif
man tynimai praeiti gal dabar labiau praeina.. pilvas siek tiek padideja kai MM buna.. (kaip mano paskutinese nuotraukose)
del siuvimo specialiai uzsirasiau kad paklausti pas V o ir manau dar su vienu pasikalbesiu.. paprasysiu jo nuomones, nes cia kai paskaitai "susirgti" galima..
va jauciausi normaliai, viskas man tiko, o dabar sako, jog man blogai padaryta.. doh.gif g.gif

del jutimu, man ju jau nemazai atsistate.. bet aiksu ne iki galo.. o bamba pas mane pagilejo siek tiek ax.gif
Atsakyti
Nors mes cia su panasiom bedom, vistik esam kiekviena savaip unikali, ir genetikos musu skirtingos, ir atsigavimas po op, ir t.t. tad jei vienai tinka toks operavimo budas, tai kitai gali ir netikti arba buti nepakankamu. Jei viskas su pilvu gerai ir vaizdas tenkina, tai nebutina begti ir klausti apie siuvimo budus ar kitas metodikas tik todel, kad kazkas cia kazka pasake. Nereikia "sirgti" svetimom ligom wink.gif
p.s. Dr klinikoj buvau pas DB. Jau buvau rasius apie ta vizita.
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 05, 23:56)
blush2.gif  o tu kada ir kur operuota? ka dare?  blush2.gif

as ne specas.. cia ju jau daug yra.. smile.gif
man tynimai praeiti gal dabar labiau praeina.. pilvas siek tiek padideja kai MM buna.. (kaip mano paskutinese nuotraukose)
del siuvimo specialiai uzsirasiau kad paklausti pas V o ir manau dar su vienu pasikalbesiu.. paprasysiu jo nuomones, nes cia kai paskaitai "susirgti" galima..
va jauciausi normaliai, viskas man tiko, o dabar sako, jog man blogai padaryta..  doh.gif  g.gif

del jutimu, man ju jau nemazai atsistate.. bet aiksu ne iki galo.. o bamba pas mane pagilejo siek tiek  ax.gif

Nemaciau foto, nes neturiu prisijungimo smile.gif cia esu labai seniai siek tiek bendravusi kitu niku, bet nesidariau tada, tik domejaus, nes planuose buvo antras vaikiukas.
Dariausi privaciai pas gyd. K, siuvo 8 cm prasiskyrusi raumeni, tempe oda, fornavo bamba. Pirmadieni bus trys savaites. Pirmas dvi sav lankiau limfodrenazinius masazus, tai savijauta gerejo zaibo greiciu, jauciausi super, o sia sav dar pirmadieni buvau ir viskas, uzpuole reikalai, teko pasedet daugiau, pastovet ir ragas, pradejau tinti, vakarais tempia nesmagiai, korsetas verzia sad.gif dar pastebejau, kad visiskai tiesiai sunku isitiesti (prie sienos atsistoju ir priglaudziu visus atsikisimus) tada jauciu nemalonu tempima skrandzio srityje, o lovoj kai ant sono atsigulu tai jauciu tempima pilvo apatinej drityhe po bamba. Pasipergyvensu smile.gif tai va ir domina kiek cia tokia popa busiu. Del bambos buvo smaldu del to, kad ji pas mane padaryta tokia nedidute, daili, bet noretusi, kad gilesne butu smile.gif atsiprasau uz klaidas, nes visada jungiuosi su tel.
Atsakyti
Na ir nuotaikos cia pas jus....kazkaip neKaledines!!!!
Bandomasis tai kiek as skaitau si foruma ( beveik metus) tai istisai visokiu problemu pilna ir viska zino.... Tai gal jau visos pastebejom wink.gif Bet cia zmogaus charakteris toks manau.
Krisama taip zmogus nervinasi, o kiti dar labiau ja nervina... Negaliu skaityti net kartais... nepatarinekit kvailysciu! Chirurgiu matau cia pilna.... tipiskas lietuviskas mentolitetas doh.gif
Onemoretime sveika prisijungus!!! 4u.gif Gero tau gyjimo! Manau paskubejai su masazu, juos reiketu daryt po 2 men kazkur, bent man taip sake gyd.
Man tinimai praejo po 2 men, bamba siek tiek tiek pasikeitus, bet ar pagylejo nezinau, gal padidejo....
Nejauciu dar odos zemiau bambos, plotas 3 cm x 3 cm, toks odos pavirsius aptirpes. Daugiau viska jauciu.
Norejau paklausti ( jei aisku sulauksiu atsakymo, nes cia kiti reikalai dabar aktualesni) kaip manot nieko blogo jei kartais keiciau pleistrus su tepalu? Pradzioje pleistru klijavau menesi, dabar teplioju menesi. Ar geriau viena preparata naudoti? Kazkaip atrodo, kad praplatejo man siek tiek randai... zodziu randai 2,5 men geriau atrode, nei 3,5 men verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 06, 00:24)
Nemaciau foto, nes neturiu prisijungimo smile.gif cia esu labai seniai siek tiek bendravusi kitu niku, bet nesidariau tada, tik domejaus, nes planuose buvo antras vaikiukas.
Dariausi privaciai pas gyd. K, siuvo 8 cm prasiskyrusi raumeni, tempe oda, fornavo bamba. Pirmadieni bus trys savaites. Pirmas dvi sav lankiau limfodrenazinius masazus, tai savijauta gerejo zaibo greiciu, jauciausi super, o sia sav dar pirmadieni buvau ir viskas, uzpuole reikalai, teko pasedet daugiau, pastovet ir ragas, pradejau tinti, vakarais tempia nesmagiai, korsetas verzia sad.gif dar pastebejau, kad visiskai tiesiai sunku isitiesti (prie sienos atsistoju ir priglaudziu visus atsikisimus) tada jauciu nemalonu tempima skrandzio srityje, o lovoj kai ant sono atsigulu tai jauciu tempima pilvo apatinej drityhe po bamba. Pasipergyvensu smile.gif tai va ir domina kiek cia tokia popa busiu. Del bambos buvo smaldu del to, kad ji pas mane padaryta tokia nedidute, daili, bet noretusi, kad gilesne butu smile.gif atsiprasau uz klaidas, nes visada jungiuosi su tel.

Eina sau stipruole tu, as beveik dvi savaites po dvigubos lovoje gulejau.... Skaudejo viska ziauriai. Na matyt visiems skirtingai
Papildyta:
QUOTE(tatanka @ 2014 12 05, 23:56)
blush2.gif  o tu kada ir kur operuota? ka dare?  blush2.gif

as ne specas.. cia ju jau daug yra.. smile.gif
man tynimai praeiti gal dabar labiau praeina.. pilvas siek tiek padideja kai MM buna.. (kaip mano paskutinese nuotraukose)
del siuvimo specialiai uzsirasiau kad paklausti pas V o ir manau dar su vienu pasikalbesiu.. paprasysiu jo nuomones, nes cia kai paskaitai "susirgti" galima..
va jauciausi normaliai, viskas man tiko, o dabar sako, jog man blogai padaryta..  doh.gif  g.gif

del jutimu, man ju jau nemazai atsistate.. bet aiksu ne iki galo.. o bamba pas mane pagilejo siek tiek  ax.gif

Didelis pasikeitimas tavo 4u.gif Sveikinu!!! Gero gyjimo thumbup.gif As savo nuomuone po foto palikau. O del tu raumenu siuvimu, man juokas ima... Reikia pasitiketi daktaru visu pirma, jis zino kaip ir ka reikia susiuti...o kitos zinoves....siuna pagal raumenu skaidulas ir pagal raumens tipa ir suplysimo lygi... O jos cia sako vertikaliai/ horizontaliai...
As net nesigilinau, tiesiog zinojau, kad padaris taip kaip turi buti, o daktaras pamato situacija tik atkeles oda....realiai skirtingai buna visoms. Nevaidinau chirurges ir neklausinejau, kiek, ko, kaip susiuvo...nes manau tai napagarba ir nepasitikejimo rodymas gydytojui. Nors apie raumenis ismanau kineze budama ir pati su jais kasdien dirbu...
Na pasisakiau uz pira men i prieki...Labankt Duosiu Bandomajam pratest, jin tikrai daugiau uz visas zinos thumbup.gif Neisiszeisk! Kaledos cia pat smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniux: 05 gruodžio 2014 - 23:53
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 06, 01:21)
Nors mes cia su panasiom bedom, vistik esam kiekviena savaip unikali, ir genetikos musu skirtingos, ir atsigavimas po op, ir t.t. tad jei vienai tinka toks operavimo budas, tai kitai gali ir netikti arba buti nepakankamu. Jei viskas su pilvu gerai ir vaizdas tenkina, tai nebutina begti ir klausti apie siuvimo budus ar kitas metodikas tik todel, kad kazkas cia kazka pasake. Nereikia "sirgti" svetimom ligom wink.gif
p.s. Dr klinikoj buvau pas DB. Jau buvau rasius apie ta vizita.

tai jau tikrai,jei vaizdas tenkina-afigenai ir kam dabar kazkur begti..as visada save ir kitus iki siol liginau pagal nuotraukas albume ir tikrai zinojau kokio rezultato reikia ir noriu..
Atsakyti
Oksaniux del randu tai man gydytojas sake, kad pirmus du menesius jie buna parodiniai (grazus, pavyzdiniai), o paskui prasideda visi raudimai, platejimai, pasibangavimai ir t.t. Tai tikrai tau jis pasikeite ne del to kad keitei priemone. Apie randu pleistrus ir tepalus nemazai uzsienio forumuose domejausi, tai vienos nuomones nera siuo klausimu, dauguma naudoja ir ta ir ta. Tarkim kai vasara maxiau laiko turi ar atostogsuja kur tai tipo renkasi tepaliuka, nes sunta po pleistru (taip rase viena nare), o soaip naudoja pleistrus. Kiek tiesos nzn pabandysiu pasakysiu smile.gif dar skaiciau, kad is tepaliuku labiausiai populiatus kelocote, skaraway ir dermatix. Pati dabar mastau ka cia man naudoti kai sasiukai nukris. Tik va bandysiu per tarpininkes pi nauju uzsisakyti is amazon, nes daug pigiau gausis.
Del masazu, tai man 2 i kaina iejo ir kirus rekomendavo. Nzn nebuvus as tokio pobudzio masazuose, bet ten tikrai atsargiai mane paminkydavo, dar prie to pacio nugara, spranda pamasazuodavo, tai greit krutukai nustojo tinti, pilva irgi atleisdavo, galvoju gal uztai taip greit atsitiesiau.
Toks klausimas kiek cia reikia su jumis pabendrauti, kad i albuma patekti?
Atsakyti
As tepuosi dermatix..
Nezinau dar kaip kas bus.. bet tepuosi ir tikiuosi kad viskas bus liuks.. ax.gif

as vis buna pamastau apie rando nuleidima zemiau.. rolleyes.gif bet kai matau kad odos daug, tai bijau kad vel bus tas pats.. doh.gif

Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 06, 10:59)
Oksaniux del randu tai man gydytojas sake, kad pirmus du menesius jie buna parodiniai (grazus, pavyzdiniai), o paskui prasideda visi raudimai, platejimai, pasibangavimai ir t.t. Tai tikrai tau jis pasikeite ne del to kad keitei priemone. Apie randu pleistrus ir tepalus nemazai uzsienio forumuose domejausi, tai vienos nuomones nera siuo klausimu, dauguma naudoja ir ta ir ta. Tarkim kai vasara maxiau laiko turi ar atostogsuja kur tai tipo renkasi tepaliuka, nes sunta po pleistru (taip rase viena nare), o soaip naudoja pleistrus. Kiek tiesos nzn pabandysiu pasakysiu smile.gif dar skaiciau, kad is tepaliuku labiausiai populiatus kelocote, skaraway ir dermatix. Pati dabar mastau ka cia man naudoti kai sasiukai nukris. Tik va bandysiu per tarpininkes pi nauju uzsisakyti is amazon, nes daug pigiau gausis.
Del masazu, tai man 2 i kaina iejo ir kirus rekomendavo. Nzn nebuvus as tokio pobudzio masazuose, bet ten tikrai atsargiai mane paminkydavo, dar prie to pacio nugara, spranda pamasazuodavo, tai greit krutukai nustojo tinti, pilva irgi atleisdavo, galvoju gal uztai taip greit atsitiesiau.
Toks klausimas kiek cia reikia su jumis pabendrauti, kad i albuma patekti?

Cia del to paskutinio klausimo....as manau cia viskas labai sureiksminta. Neduoda taip lengvai slapuko visoms. Yra tokiu, kurios taip ir negavo pries operacija, o kitos is principi net nepraso. Bet cia senbuves nusprendzia. Man tikrai negaila savo foto, kazkaip tikrai norisi dalintis, todel ir esu forume. Siusk savo foto hererai, tada gal gausi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 06, 21:50)
Cia del to paskutinio klausimo....as manau cia viskas labai sureiksminta. Neduoda taip lengvai slapuko visoms. Yra tokiu, kurios taip ir negavo pries operacija, o kitos is principi net nepraso. Bet cia senbuves nusprendzia. Man tikrai negaila savo foto, kazkaip tikrai norisi dalintis, todel ir esu forume. Siusk savo foto hererai, tada gal gausi. smile.gif

Jei tik GAL, tai tada nesiusiu smile.gif siaip smalsu paziuret butu, bet savo pries, po nusiuntus nesulaukt priemimo tai is principo siust nesinori ax.gif
Tatanka skaiciau, kad nieko gero Contractubex, o Dermatox neblogas, tipo geriausias kelo cote. Kiek tiesos nzn, forume perskaiciau.
Radau amazon karpomu pleistru randams, niekas nesisiuntet?
Atsakyti
QUOTE(onemoretime @ 2014 12 06, 22:17)
Jei tik GAL, tai tada nesiusiu smile.gif siaip smalsu paziuret butu, bet savo pries, po nusiuntus nesulaukt priemimo tai is principo siust nesinori  ax.gif
Tatanka skaiciau, kad nieko gero Contractubex, o Dermatox neblogas, tipo geriausias kelo cote. Kiek tiesos nzn, forume perskaiciau.
Radau amazon karpomu pleistru randams, niekas nesisiuntet?

Tai va, del to forumo...daug kas is principo nenori.
As Celo-kote naudoju, labai gera konsistensija, tikrai labiau patiko nei Contractubes.
Atsakyti
QUOTE(oksaniux @ 2014 12 06, 21:23)
Tai va, del to forumo...daug kas is principo nenori.


Aš parašiau laišką su foto jokios žinios ir jokio atsakymo, sakyciau nemandagu blush2.gif
Atsakyti